kliknij aby powiększyć
1680x1038 : 413 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
poprzednia12
Czołg premium starczy ?
^^

Zimny
Edytowany 14 Luty 2013 - 09:08
#16

użytkownicy
jest kilka opcji, zależy czego masz mniej , pieniędzy czy czasu na grę
1. premium tank + koto premium - dla bogatych
2. konto premium na 2-3 mies - dojdziesz z VIII do X jeśli masz dużo czasu na ge, można nawet uzbierasz kasę
3. tank premium bez konta premium - jak grasz nieregularnie, albo pracujesz i masz mało wolnego czasu, będziesz miał kredyty i powoli ekspił X tier, premum tank zostaje na zawsze, najwyżej trochę zostanie znerfiony

ja wybralem tank premium, od czasu do czasu kupuję dodatkowo premium na 1 dzien i gram całą noc i zarabiam dużo kasy. Po 300-400 bitwach każdy tank robi się dla mnie nudny

jeszcze jedno: X tier nie oznacza najwiekszej frajdy !!!

w końcu jak wbijesz X tier to się możesz mocno rozczarować
najwiekszy fun możesz mieć na niższych tierarach, jeśli znajdziesz cos co ci przypasuje, obecnie np Hetzer , PzIV , M4 z troll gunem i zlotą amunicją są dla mnie o niebo lepsze niż X tier i dużo tańsze
zobacz to http://youtu.be/-KvTDAz5Nt0
to dobra bitewka, choć wcale nie epicka, a zadałem 340% więcej obrażeń niż sam mógłbym przyjąć



Walter_NovotnyPL
Napisany 14 Luty 2013 - 14:01
#17

użytkownicy
Ogólnie bitwy na niskich tierach są ciekawsze. Sieczenie w przeciwników z działka i spamowanie z dział małego kalibru zapewniają niesamowite przeżycia.

poprzednia12

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.