kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 265 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
ZoBaCz

KubaRozruba
Napisany 15 Maj 2012 - 14:12
#1

użytkownicy
Witam was emm mam pytania czy iść w stronę T1 heavy czy M4Sherman ogólnie w co mam iść bo mam M3Lee no i nie wiem:D?

p11k
Napisany 15 Maj 2012 - 15:15
#2

użytkownicy
http://world-of-tanks.eu/forum/7/1/-677--m4-czy-m7-a-moze-t1h/ ...

RENAULTMAGNUM96
Napisany 15 Maj 2012 - 16:11
#3

użytkownicy
Głupie pytania co chwile sie ktoś pyta czym ma grac to chyba ty powinieneś wiedzieć jak grać zbawa z ciezkim w USA zaczyna sie od m103 a MEDY od T20 wiec raczej medy

yaroo_p
Edytowany 15 Maj 2012 - 17:54
#4

użytkownicy
Pytanie czy czołgi ciężkie czy wolisz te słabiej uzbrojone ale szybsze.Ja osobiście zacząłem drzewko USA jako ostatnie i powiem że bodrze grało mi się T1 Heavy,świetnie M6 i znakomicie gra mi się T29 do tego stopnia że kupiłem czołg premium T34.Plusy to skuteczne działa i super pancerna wieża minus miękki kadłub więc trzeda nauczyć się nimi grać i nie wystawiać całego pojazdu na odstrzał :).Zato M3 lee okropne(to powinien być TDk)jedynie armata skuteczna z bliskiej odległości.M4 dla mnie katastrofa ani szybkie ani nie strzela tylko pstryka pestkami a reszta to papier nie pancerz.Grałem rosyjskimi aż do T-54 gram niemieckimi ale takiego gniota jeszcze nie spotkałem.Oczywiście to tylko MOJE odczucia i wiele innych osób może się nie zgodzić z tym co napisałem.Ty wiesz czym lepiej operujesz na polu walki.Pozdro.

RENAULTMAGNUM96
Napisany 15 Maj 2012 - 16:31
#5

użytkownicy
yaroo kup sobie słownik bo pisać nie umiesz :) a t54 to najlepszy med w tej grze

yaroo_p
Napisany 15 Maj 2012 - 17:52
#6

użytkownicy
RENAULTMAGNUM96 proponuje znależć dobrego dewelopera od nieruchomości.Wiesz jak nazywa się budynek bez lokatorów? Z tobą i twoini postami jest podobnie.A przed T-54 jest jeszcze coś chyba.

RENAULTMAGNUM96
Edytowany 15 Maj 2012 - 22:23
#7

użytkownicy
nie rozumiem twojej odpowiedzi na moją możesz wyrażać się jaśniej w języku ludzi zdrowych ?.Moje posty są na temat dla mnie t54 to najlepszy MED a ty widzę nadal pisać nie potrafisz ;)

Walter_NovotnyPL
Napisany 15 Maj 2012 - 22:50
#8

użytkownicy
@RENAULTMAGNUM96 pomyśl troszkę. Czy T-54 bierze się z kosmosu? Pierw trzeba do niego dojść a jak (mam nadzieję) zauważyłeś rozmowa toczy się na temat amerykańskiego drzewka.

Sephior
Napisany 16 Maj 2012 - 10:48
#9

użytkownicy
Że niby gra ciężkimi u Amerykańców zaczya się na IX tierze? Wolne żarty mają najlepszeg VII tiera z wszystkich HT, dobre działo, szybko strzela, i chyba jeden z najbardziej nieznośnych pancerzy na ten tier... Stojąc do niego przodem zawsze przegrywam wymiane ognia, i to grubo, mi pocisk wejdzie raz na 4 strzały IS-em, jemu we mnie wszystko... Jego wieża jest baaaardzo dobra, dużo odbija suka.

yaroo_p
Edytowany 16 Maj 2012 - 16:44
#10

użytkownicy
RENAULTMAGNUM96 włącz logiczne myślenie.Tak T-54 jest najlepszym medem ale jak słusznie zauważył Walter_NovotnyPL przed nim jest całe drzewko całkiem dobrych rosyjskich medów i analogicznie do medów USA nimi grało MI się zdecydowanie lepiej.Przyjmowanie po kilka rykoszetów od Jagdtiger w wieże T29 innym VIIkom HT zdarza się rzadko.

A odnośnie pisowni proponuje najpierw samemu się uczyć a gdy już naprawde bedziesz coś umiał to można pouczać innych.Np zdanie zaczynamy od dużej litery a stylistycznie "Moje posty są na temat dla mnie t54 to najlepszy MED a ty widzę nadal pisać nie potrafisz".Proponuje zostać po lekcjach pani pedagog wytłumaczy bo napewno to dla ciebie zbyt skomplikowane"zdrowy człowieku" :)

Budynek bez lokatorów to PUSTOSTAN

RENAULTMAGNUM96
Edytowany 16 Maj 2012 - 19:51
#11

użytkownicy
do szkoły to już nie chodzę ;)wiec po lekcjach nie zostanę a pisać umiem po prostu nie zwracam "AŻ" tak uwagi na to jak piszę na forach chodzi mi tu o duże litery czy przecinki używam ich pisząc na papierze.a co do t54 i reszty to każdy ma swoje ulubione drzewo i kitu mi nie wciskaj że t29 to najlepszy med 7 tieru owszem każdy ma swoje zdanie ale nawet 4 tier przebije jego kadłub nie jest zabardzo zwrotny jak i szybki i działo ma średnie ;)

Walter_NovotnyPL
Napisany 16 Maj 2012 - 20:31
#12

użytkownicy
Trzymajcie, bo komuś krzywdę zrobię. Naucz się czytać ze zrozumieniem.
T29 to nie żaden MED tylko HT! Nikt nie zaprzecza, że T-54 jest mocny. Rozmowa dotyczy drzewka USA! Skoro nie zwracasz uwagi na przecinki, to nie dziwi, że nie rozumiesz tekstu czytanego.

yaroo_p
Edytowany 16 Maj 2012 - 22:17
#13

użytkownicy
AŻ cię podziwiam za skuteczne i uporczywe czytanie bez zrozumienia.
Cytat tego co napisałem
"...super pancerna wieża minus miękki kadłub ..." To nie jest super HT ale jeśli gra się nim z głową to daje nieźle zarobić a głównie oto chodziło w temacie.

Mało tego pozwoliłem sobie luknąć na twoje osiągnięcia RENAULTMAGNUM96 na WOT i o dziwo z USA masz meda M3Lee i T1Heawy.Ja w odróżnieniu od ciebie piszę o pojazdach którymi grałem lub gram nadal a nie snuję opowieści o T29 lub T-54.M 103 i T20(już niebawem) nie posiadam więc się nie wypowiadam.SPRAWDŹ :)

Opadam z sił.Może ty pomyliłeś fora i zamiast na polonistyczne trafiłeś przypadkiem tu.E... jednak chyba nie bo AŻ tak to dobry nie jesteś jak ci się wydaje.


"AŻ"-to spójnik (ASZ!? ARZ!?)




RENAULTMAGNUM96
Napisany 17 Maj 2012 - 16:31
#14

użytkownicy
Sens kłótni z wami jest zerowy wiec ci powiem tak na koniec mam cie w chuju :)

Walter_NovotnyPL
Napisany 17 Maj 2012 - 17:39
#15

użytkownicy
Co za klasa! Co za styl i szyk! Cóż za inteligencja! Medal mu! Medal!

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.