kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 470 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - USA
1
M4 czy M7 a może T1H
Jaki czołg wybrać

Wujekhasz
Napisany 05 Ma. 2012 - 17:55
#1

użytkownicy
Witajcie czołgiści.
Mam pytanie jako dość mało doświadczony czołgista znajduję się na rozdrożu zastanawiam się co rozwijać na czołgu M3 Lee czy M4 czy T1H ? oraz czy ma sens rozwijanie M5 do czołgu M7 ? Generalnie chodzi mi o to w którego tanka najlepiej skierować swoje wysiłki. M7 wydaje się o tyle godny uwagi z mojego punktu widzenia bo po tzw. suchych danych wydaje się mobilniejszy (a taki styl gry preferuję). M4 daje jednak możliwość pominięcia T1H i awans prosto do M6.
Proszę o wasze opinie i sugestie za które z góry dziękuję :)

mateuszmate7
Napisany 05 Ma. 2012 - 18:22
#2

użytkownicy
Polecam T1 heavy ja nim miałem rozwalone 10 mój nick mateuszmate7 :)

p11k
Napisany 05 Ma. 2012 - 18:32
#3

użytkownicy
Ja osobiście polecam M4. T1 ma bardzo małą penetracje i obrażenia. Jeśli wolisz być mobilniejszy no to wiadomo, że powinieneś iść w średnie. Licz się z tym, że M7 jest prawdopodobnie jednym z gorszych 5 tierów. Fakt, jest szybki, ale ma kiepskie działo, a pancerza nie ma w ogóle.

Lukq
Napisany 10 Kwie. 2012 - 10:58
#4

użytkownicy
Ja polecam M4 najlepsza z tej 3 .T1 havy jak widze to jade na pale bo to latwy frag . A o M7 szkoda gadać jeden z najgorszych czołgów w grze.

Wujekhasz
Napisany 01 Maj 2012 - 19:51
#5

użytkownicy
Koniec końców mam w garażu i M4 i M7 :) T1 Havy sobie odpuszczam mam zamiar przejść do Ciężkich przez M6 odkrywając go przez jednego z Shermanów :) Ale dzięki za pomoc :)

Palce
Napisany 01 Maj 2012 - 20:19
#6

użytkownicy
Jeżeli preferujesz szybką jazdę i walkę zaczepną to bierz m4. Trochę go będziesz przeklinał ale jak dojdziesz do "easy 8" to pojawi się banan na twarzy, no i t20 potrafi się wznieść ponad przeciętność. Jumbo (E2) jest zaskakująco żywotny na polu walki. Generał Lee tyle samo razy trafiał w przeciwnika oddalonego o 200m w pełnym galopie co pudłował stojąc w krzakach 50m od celu. M7 przypomina bardziej pojazd z "wyścigu mydelniczek" Redbulla niż czołg.
http://www.wotdb.info/

ddworakaw
Edytowany 17 Sie. 2012 - 11:32
#7

użytkownicy
M3 Lee ma dużą wadę jego działo obraca się tylko o kilka stopni ale TI heavy to jest już coś. oczywiście hp ma dużo ale nie będzie mu łatwo z M6 który zdąży go 3 razy zdąży okrążyć zanim T1 odda 2 strzały które też raczej nie zniszczą M6 JA BYM WYBRAł M6 ale kupuje T1 bo jestem napalony na czołg ciężki :]

Kenpachi
Napisany 17 Sie. 2012 - 11:46
#8

użytkownicy
Żeby dojść do M6 musisz przejść przez T1. I wątpię by M6 obiechał tak łatwo T1.

Walter_NovotnyPL
Napisany 17 Sie. 2012 - 14:05
#9

użytkownicy
@ddworakaw racz powiedzieć to jeszcze raz ale po ludzku. Zawsze wydawało mi się, że T1 HT ma szybkostrzelne działo więc tym bardziej nie rozumiem twojej wypowiedzi.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.