kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 349 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Poradniki
1
Poradnik „loltraktorzysty” - Opisujący urok i tajniki gry pierwszym “czołgiem” III Rzeszy - VK33 “Leichttraktor”.

kurkusmaximus
Napisany 27 Kwie. 2011 - 18:10
#1

administracja
Dyskusja dotyczy poradnika ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/poradniki/-4--poradnik_loltraktorzysty/

Gembam
Napisany 31 Maj 2011 - 08:52
#2

użytkownicy
Mój wkład w ten poradnik.

Jeżeli walka toczy się zza rogu mamy problem z tym, że wieża jest z tyłu czołgu i do strzału trzeba wysunąć się prawie w całości. Wypróbowałem sposób, odwracam czołg i wysuwam tył, ale za to wystarczy kawałek, i trudniej nas trafić oraz wysuwanie trwa znacznie krócej.

Kolega autor zapomniał w poradniku (z treści wynika, że to poradnik dla już posiadających większe czołgi) napisać, że "mały Tygrys" bez rozpędu zatrzyma się na latarni, murku, słupie. Warto brać to pod uwagę szukając szybko kryjówki. Osoby przyzwyczajone do dużych czołgów odruchowo ignorują takie przeszkody.

Poza tym super, po przeczytaniu poleciałem do sklepu, kupiłem loltractora, uzupełniłem moduły i miałem godzinkę zabawy o jakiej już zapomniałem, również w plutonie z kolegami, których namówiłem na nową/starą formę walki.

IluminatPOL
Napisany 08 Kwie. 2012 - 14:46
#3

użytkownicy
Ja mam pytanko dotyczące badania działka. Nie mam możliwości zbadania 2 poziomu działka 3,7cm KwK36. Jedyną możliwością jest zbadanie pierwszego poziomu działka 2cm Breda. Czyżby poziom drugi nie istniał?

Walter_NovotnyPL
Napisany 08 Kwie. 2012 - 16:14
#4

użytkownicy
Ja gram nie Lolkiem tylko PzII.

p11k
Napisany 08 Kwie. 2012 - 19:46
#5

użytkownicy
Nie istnieje 2 poziom działka. Tutaj nie da się rozwijać aktualnie posiadanej broni, możesz jedynie kupować nową. Poza tym loltraktorem gra się wystawiając pod kątem tyłek zza osłony i w ten sposób strzelając.

IluminatPOL
Napisany 09 Kwie. 2012 - 12:47
#6

użytkownicy
Wiem wiem, ale chodzi mi o drugi poziom tak jak np. jest z gąsienicami czy wieżyczką. 2 poziom modułu. a dokładnie chodzi mi o 5 misję z początkowego szkolenia: "opracuj wszystkie moduły i technologie dowolnego czołgu I"

Trent
Napisany 10 Kwie. 2012 - 00:12
#7

użytkownicy
@Matti015

Zrób świeżego screenshota do artykułu... "Zasięg widzenia: 320 m"? :)

IluminatPOL
Napisany 12 Kwie. 2012 - 20:03
#8

użytkownicy
Mój problem już nie aktualny. Wszystkiego się dowiedziałem.

zurson
Napisany 18 Kwie. 2012 - 17:19
#9

użytkownicy
ja nadal nie wiem jak zrobic ta 5 misje, a gram T1 cunningham, i mam wszystkie te opcje na II, a pokupywałem już czolgi do poziomu drugiego to tamto, jestem żółtodziobem w tej grze.

lego1010
Napisany 11 Sie. 2012 - 17:59
#10

użytkownicy
Ja po jednej bitwie dostałem tyle expa, że starczyło na zbadanie wszystkich modułów i pojazdów :).

Canis_L
Napisany 30 Maj 2014 - 11:01
#11

użytkownicy
Osobiście dużo gram Lolkiem, ale używam działa 3,7 cm KwK 36 L/46.5 (podstawowego). Ze względu na najlepszą celność i penetrację doskonale nadaje się do walk na większe odległości i bezproblemowo przebija frontowe pancerze większości pojazdów, które przyjdzie nam spotkać podczas potyczek. Przyzwoity dmg oraz czas przeładowania również jest jego atutem.
Polecam wypróbować tą konfigurację.

arko200
Napisany 26 Sty. 2017 - 20:24
#12

użytkownicy
Generator GOLDA WOT !

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.