kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 434 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Artykuły
poprzednia12
Premium tanków porównanie, czyli tanie zarabianie

Zoldrak
Napisany 13 Luty 2012 - 08:09
#16

użytkownicy
T-25 na premce potrafi zarobić,z mojego doświadczenia a mam na nim rozegrane ponad 200 bitew wygląda to tak:

kiepska bitwa - ok 10k
dobra - 20-30k
bardzo dobra - 30-40k
wybitna - nawet i 50k (mój rekord)

hobbest_
Napisany 13 Luty 2012 - 08:49
#17

użytkownicy
czy kiedyś nie było tak, że churchill miał o wiele słabszy pancerz? Kiedyś waliło się go pod wieżę, centralnie w środek 'hull' i wszystko właziło. Teraz zauważyłem że po którymś patchu ma 177 mm pancerza z przodu. Dziwne

Raptor
Edytowany 13 Luty 2012 - 10:34
#18

użytkownicy
Może normalizacja coś zmieniła? Albo te nowe ekrany na czołgach. Gratsy za 50k Zoldrak :D Widzisz Panzer, załapałeś jak na nim grać i od razu jest zabawniej. Co do rama ja miałem 2 taktyki grania tym medzikiem.

1) Stoje na bazie (jakieś malinovki) i spamuję w odległe czołgi, trochę uszkadzam tu, trochę tam, kasa jest.
2) Jadę tam gdzie spodziewam się spotkać takich, których uszkodzę, zawsze z ekipą bo wtedy jest mniejsza szansa, że pierwszy dostanę pestkę, wyjeżdżam - spam, spam, spam. W końcu ginę :P

PanzerWolf
Napisany 14 Luty 2012 - 02:27
#19

użytkownicy
Dzięki Raptor za doradztwo, Ram-u 2 się pozbyłem, po prostu za bardzo szargałem sobie nerwy hehe a kasa się przydała ze sprzedaży, hmm a szczerze to nawet fajnie testować czołgi które nie są pospolicie wykorzystywane w grze, jak możesz to napisz coś więcej o T-14 oczywiście jak możesz i wyłuskasz trochę czasu, wiem że niewiele osób nim jeździ więc może warto się chwilkę pobawić.
(Ogólnie fajne byłoby zestawienie innych rzadko używanych premium tanków.)Pzdr.

Raptor
Napisany 15 Luty 2012 - 20:41
#20

użytkownicy
Nie posiadam go i nie grałem nim od dawna, wystarczy spojrzeć na statsy i już widać że jest bardzo dziwny (wielki pancerz, który jest słaby i miniaturowa wieżyczka ze zbrojonego betonu), dodatkowo taka se prędkość i beznadziejne działo nie wróżą przyjemnej rozgrywki gdyż jest to tier 5 heavy czyli z zasady dostaje po dupie od matchmakingu.
Co do czołgów, które są mało popularne - zwykle jest ku temu jakiś powód czemu tak jest.

PanzerWolf
Napisany 16 Luty 2012 - 13:11
#21

użytkownicy
Dzięki za odpowiedź , to tylko potwierdziło moje domysły.

Andrettoni
Napisany 11 Paź. 2012 - 18:16
#22

użytkownicy
Pyrkacze są jednak lepsi jeżeli mamy umiejętność snajpera, bo częściej obdarzamy wroga krytykami. Tylko nie możemy się nimi kryć za skałkami i wyjeżdżać... Albo uderzamy centralnie takimi jak Churchlak i robimy najazd ofierze na części miękkie albo tak jak szybkimi medami - głęboki objazd. Dla Churchlaka KVs to przekąszka jeśli je dobrze podejść. Ogólnie wyjazdy, strzał i chowanie się to pierwszy stopień wtajemniczenia w tej grze. Na T44 wykryłem 13 czołgów i tak je podświetliłem, że wygraliśmy 15 do 1. Oddałem 3 strzały, a przeciwnik nawet nie widział kto go zabija. Straciłem 30% HP mimo epizodów sam na sam z ISem7 i E50M. Rezultat to ponad 1500 expa i 3 medale. Tu działa mogłem nie mieć wcale. Co do Churchlaka to - strzela co 1,97 sek. Z osłoną przeciwodłamkową jak jest arta to stalowa ściana jest na 95% Z dobrym kierowcą jeździ bardzo płynnie i jest super celny w trakcie jazdy. Tylko się nie zatrzymywać i napierać. Nie chować się za domy, bo ma bardzo długi kadłub i słabo się rozpędza i zanim wystrzeli to 3 razy oberwie a jak wyjedze mu coś, to zanim go przyceluje, to Churchlak go zaspamuje. Wypasiony strzeli 2 razy w trakcie celowania przeciwnika, a zanim przeciwnik wyjedzie i się schowa to będzie z 3-4 strzały. W dodatku od czasu wprowadzenia umiejki snajpera prawie co bitwę coś podpala, a na 5 tierach prawie niky nie używa gaśnicy. Polubiłem to działko do tego stopnia, że zamontowałem je na T28 i w pierwszej bitwie zmiotłem samotnego ARL44. Niestety gram już trochę wyższymi tierami...

Wpis został usunięty przez wortalowe służby porządkowe.
#23

Vaxus
Edytowany 08 Sie. 2013 - 14:24
#24

użytkownicy
Witam.
Mam nadzieje, ze moj post nie bedzie potraktowany jako odkop ;)
Czy mozna by prosic autora o "refresh" tematu ? Troche sie juz zmienilo w "sekcji premium", a temat wydaje sie byc ciekawy i przydatny, szczegolnie dla "nowych" ;)

Baltic_Porter
Napisany 09 Sie. 2013 - 13:11
#25

użytkownicy
rosyjski server dostaje zniżki w sierpniu na tanki premium:
50% tier 2-5
30% tier 6-7
15% tier 8

może u nas też będą ?

sparrow01
Napisany 07 Wrze. 2013 - 10:54
#26

użytkownicy
15% tier 8 premium - Można kupić JgTigera 8.8 i wymiatać (mój rekord to 115k bez premki).

poprzednia12

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.