kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1937 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Artykuły
12następna
Pz II Ausf. J a.k.a World of Absurd

Raptor
Napisany 25 Sty. 2012 - 22:27
#1

użytkownicy
Dyskusja dotyczy artykułu ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jego zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/artyk...ii-ausf-j-aka-world-of-absurd/

ktosiek
Edytowany 26 Sty. 2012 - 23:45
#2

użytkownicy
HEHE, ta obrona to popis ;) do tego on chyba służy, stalowa ściana była :)

Eleanor
Napisany 25 Sty. 2012 - 23:16
#3

użytkownicy
Dobre :D

s0ze
Napisany 25 Sty. 2012 - 23:21
#4

użytkownicy
Uśmiałem się nieźle, szczególnie czytając porywające sprawozdanie z obrony xD Beka nie z tej ziemi sam bym tym pośmigał niestety nie mam wersji pudełkowej a dla tego cacka raczej nie zainwestuję ;)

von_Alex
Napisany 26 Sty. 2012 - 08:05
#5

użytkownicy
Grając na public teście byłem świadkiem podobnych ciekawostek :)
Szczytem wszystkiego było chyba starcie jednego Pz II Ausf. J z mojej drużyny i 5 z przeciwnej... cała reszta tanków poległa, przeciwnicy otoczyli naszego i bezskutecznie naparzali do momentu aż skończył się czas

PL_PaweU
Napisany 26 Sty. 2012 - 10:46
#6

użytkownicy
Kurcze.. Ja chcę ten czołg! Jest taki absurdalny, że aż się go nie mogę doczekać :D

Halfborn
Napisany 26 Sty. 2012 - 11:33
#7

użytkownicy
Artykuł całkiem niezły ale...

"czołg premium, którym nie da się grać!"
a jedna czytając tekst można wywnioskować że jakoś da się grać, w specyficzny sposób ale jednak.

Druga sprawa to użycie wulgaryzmów. Nie jestem za bardzo przewrażliwiony, ale jednak w takim artykule nie wypada nawet gdyby się całe wygwiazdkowało. Ograniczone masz słownictwo czy jak?

KruczoCzarny
Edytowany 26 Sty. 2012 - 13:54
#8

administracja
To raczej chodzi o pewien styl, w jakim pisze Raptor, niż jego problemy ze słownictwem. Moim zdaniem taka pikanteria dobrze oddaje emocje związane z opisywanymi zdarzeniami :D

Scytian
Napisany 26 Sty. 2012 - 14:17
#9

użytkownicy
Ja bym chciał zagrać tym czołgiem może być ciekawie xD

hackenbusch
Napisany 26 Sty. 2012 - 20:25
#10

użytkownicy
Genialny text!

Goldbluszcz
Napisany 26 Sty. 2012 - 23:02
#11

użytkownicy
Tak zwana stalowa ściana i nic :D

crystalix09
Edytowany 27 Sty. 2012 - 02:02
#12

użytkownicy
Regularnie wchodzę na tę stronkę i muszę przyznać, że najbardziej mi się podobają artykuły tutaj zamieszczane, i z niecierpliwością czekam na kolejne :)

Co do samego czołgu to chętnie bym nim pograł tak dla jaj, szkoda tylko, że nie jest trochę szybszy, bo bym wszystkich taranował :p

Sasilton
Napisany 27 Sty. 2012 - 22:00
#13

użytkownicy
w sumie amx40 stockowy jest podobny
tu moj obrazek jeden z bitew
http://fotosik.org/images/89628959948853670247.jpg

Trent
Edytowany 29 Sty. 2012 - 04:37
#14

użytkownicy
Nie bawiłem się nim na public teście, ale jeśli chodzi o walki "Pz II J vs. Pz II J", to co najmniej jeden weakspot jest barwnie opisany tutaj:
http://forum.worldoftanks.com/...ge__view__findpost__p__1282681
Zresztą zawsze gdy mam sytuację typu "jadę w swoim niezniszczalnym czołgu, spotykam wroga w takim samym i nie możemy się zniszczyć", to zaraz po bitwie wskakuję do google'a szukać weakspotów :P

christopher2012
Napisany 30 Sty. 2012 - 15:52
#15

użytkownicy
a jak można zdobyć ten czołg? Mi się podoba:)

12następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.