kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 463 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Artykuły
12następna
Löwe – warto, nie warto?

kurkusmaximus
Napisany 24 Paź. 2011 - 11:30
#1

administracja
Dyskusja dotyczy artykułu ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/artykuly/-10--lowe_warto_nie_warto/

ElektrykPolska
Napisany 24 Paź. 2011 - 17:56
#2

użytkownicy
a dajcie pierwszą cześć, bo chyba nie czytałem

kurkusmaximus
Napisany 24 Paź. 2011 - 19:14
#3

administracja
Początki początków z początku http://world-of-tanks.eu/artykul.php?t=premium_tanki_valentine

S04Wittmann
Napisany 24 Paź. 2011 - 19:57
#4

użytkownicy
fajny opis wszystko na temat gratki za artykuł

marek48337
Napisany 26 Paź. 2011 - 11:01
#5

użytkownicy
kurde fajny ale drogi:(

Demonion
Napisany 06 List. 2011 - 13:21
#6

użytkownicy
Super artykuł i byle tak dalej. Lowe kupiłem po starej cenie. Ale jakbym miał zapłacić dzisiejszą cene wybrałbym chinczyka lub kw5.

Gainax
Napisany 13 List. 2011 - 19:53
#7

użytkownicy
Warto i to bardzo ;] na nim nawet przegrane walki są zadowalające o i tak na plusie ;] dobry czołg dla graczy bez premki i rewelacyjny do zarabiania dla wszystkich ;]

niezywydziadek
Napisany 15 List. 2011 - 22:32
#8

użytkownicy
w tej chwili to ten czolg juz tak nie zarabia. na początku nawet przy przegranej bitwie mozna bylo dostac sporo kasy, teraz jakby obcięto o połowę zarabianej kasy podczas bitw. obecnie lepszy wg mnie jest typ59 jeżeli chodzi o kase

Endriu
Napisany 20 List. 2011 - 07:51
#9

redaktorzy
Siemka , mam prośbe . Zróbcie artykuł o Typ59 lub jakies premce za 7 500 golda , ale nie KV 5 po wiadomo ze grat , swoim KW go cisne .

adamczik
Napisany 03 Gru. 2011 - 02:36
#10

użytkownicy
Słyszałem kiedyś opinię doświadczonego gracza, którego na Loewa namówili koledzy z klanu i powiedział, że to było najgorzej wydane złoto w jego karierze w wot.

Ard123
Napisany 04 Gru. 2011 - 08:20
#11

użytkownicy
A więc co bardziej tak ogólnie co lepsze, pod względem doświadczenia, kasy, którym lepiej się gra Lowe czy typ59

Jaceknfs
Napisany 06 Gru. 2011 - 00:14
#12

użytkownicy
Fajny artykuł czekam na kolejne ;p

lavrinienko
Napisany 14 Gru. 2011 - 14:52
#13

użytkownicy
Lepiej (bardziej bezstresowo) gra się Typem.
Lepiej zarabia jednak (w moim przypadku) Loeve.
Zresztą .. to zależy od mapy na której grasz - generalnie typ jest bardziej uniwersalnym czołgiem.

pozdrawiam

Gniady
Napisany 14 Gru. 2011 - 15:59
#14

użytkownicy
Czekamy na kolejne artykuły ja bynajmniej "Type 59 warto nie warto" :)

javiki
Napisany 16 Gru. 2011 - 08:27
#15

użytkownicy
Gdybym miał wydać kasę na czołg premium-byłby to Love-ale po starej cenie. za 12500 golda-za drogi. Jeżdżąc w plutonie z kolegą z Love i KV5 można powiedzieć że oba czołgi są takimi samymi zarabiaczami. Przy tej samej ilości pktów exp mój czołg zarabia dokładnie 2x mniej kasy. Lova losuje wyżej - a że ma dobre działo łatwo nakosić sporo expa, KV losuje nizej-bo ma słabszą armatę-ale dobry pancerz pozwala mu na wiele. Nie wiem jak ma się do tego Typ59 -ale jest trudnym przeciwnikiem. Ja jestem zwolennikiem ciężkich-więc wolałbym HT. Podsumowując-nie przekreślajmy dzisiaj KW5- zarabia dokładnie tak samo. Moi koledzy mieli bitwy gdzie zarobili po 30tyś -ale i takie po 130 tyś. Średnio poniżej 40 tyś nie schodzą.

12następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.