kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 622 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Artykuły
1
Pół żartem, pół serio: Artyleria i filozofia z lekkim udziałem sztuki wojny Sun Tzu.

kurkusmaximus
Napisany 29 Maj 2011 - 18:25
#1

administracja
Dyskusja dotyczy artykułu ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/artyk...ekkim_udzialem_sztuki_sun_tzu/

col_Kurtz
Napisany 01 Czer. 2011 - 00:20
#2

użytkownicy
Co by nie powiedzieć, dobrze się czyta:)

hornbeam
Napisany 02 Czer. 2011 - 14:35
#3

użytkownicy
Super artykuł, podoba mi się ten styl.

bogdanor
Napisany 10 Czer. 2011 - 13:35
#4

użytkownicy
Rewelacja, bardzo rozweselające !

wirklit
Napisany 21 Czer. 2011 - 12:54
#5

użytkownicy
Przyznam się, że mnie wciągnęło :D
Będzie coś o, daj my na to, barokowym JagdTigerze i klasycystycznym Objekcie 704?

Redmeer
Napisany 23 Czer. 2011 - 15:54
#6

użytkownicy
Być może, być może, zawsze można rozciągnąć to na jakąś serię opowieści z cyklu "Epickie Porażki".

Kamiloss
Napisany 13 Lip. 2011 - 12:10
#7

użytkownicy
Tekst owszem fajny, ale kilka słów się powtarza. Szczególnie razi nagminne użycie w różnych formach słowa "wraże". Jeśli natomiast chodzi o treść to spodobał mi się ten styl. Fajnie się to czyta.

dna78
Napisany 30 Lip. 2011 - 11:14
#8

użytkownicy
Sympatyczny artykulonek,przeczytałem z przyjemnością i uśmiechem,bo sam należę do "romantyk-team" i pomykam na GW Panterze,zaś kolega na S-51 i trochę tak nasze bitwy wyglądają,jak autor opisał... ;-)

Shadow_1
Napisany 03 Maj 2013 - 21:23
#9

użytkownicy
Świetny artykuł, znakomicie się czyta :)

Kingston8gb
Napisany 09 Maj 2013 - 13:10
#10

użytkownicy
Ja mam takie pytanko, czy wg nie grzebało ostatnio przy artyleriach? Mam hummela i po ostatniej aktualizacji nie da się nim grać, zero celności, wchodzą hity za 100 góra

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.