kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 790 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Artykuły
1
Walki drużynowe, czyli jak to z tym jest?

kurkusmaximus
Napisany 05 List. 2013 - 10:59
#1

administracja
Dyskusja dotyczy artykułu ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jego zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/artyk...ynowe-czyli-jak-to-z-tym-jest/

mickey93
Edytowany 05 List. 2013 - 18:07
#2

użytkownicy
jak dla mnie nowy tryb jest czymś idealnym. Nie wiem tylko na jakich zasadach działa ranking WG bo rozrzut wartościowy w drużynie potrafi sięgać 3000
prócz tego dopracowania wymaga wybór czołgów mając zaznaczone kilka gra się pierwszym z brzegu (alfabetycznie)

ogólnie to jest najlepsza zmiana od czasu fizyki

sylwester11PL
Napisany 06 List. 2013 - 00:04
#3

redaktorzy
@mickey93
Bardzo mi się podoba ten tryb. Niby nic ale cieszy. Co do listy wybranych czołgów to sam nie bardzo wiem o co z tym chodzi. Mogę przecież i tak wybrać w każdej chwili jakim czołgiem chcę grać. Może coś im nie wyszło z tą opcją albo ja jej nie ogarniam :D

mickey93
Napisany 06 List. 2013 - 13:31
#4

użytkownicy
na poczatku jak stest to okno gdzie się wybiera czy zrobić własny team czy dołączyć to na dole obok funkcji automatycznego przydzielenia jest przycisk do wyboru maszyn i tu trzeba wybrać pojazdy którymi chcę się grać i teraz przykładowo mam ferdynanda pershinga i T34 to jak kliknę aby wybrało mi automatyczną drużynę to zagram ferdynadem zamiast np T34 (jak ferdi będzie zniszczony to przydzieli pershinga) powinni to moim zdaniem poprawić

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.