kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 393 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Artykuły
1
Świąteczny prezent - T1E6

kurkusmaximus
Napisany 01 Sie. 2013 - 10:09
#1

administracja
Dyskusja dotyczy artykułu ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jego zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/artykuly/-29--swiateczny-prezent-t1e6/

magik500
Napisany 01 Sie. 2013 - 10:18
#2

użytkownicy
Ja trzymam go tylko po to żeby mieć go w kolekcji, tak samo jak Tetrarch'a.

GrinAis
Napisany 01 Sie. 2013 - 10:24
#3

użytkownicy
Ale Tetrarch przynajmniej miał mocniejsze działo, był chyba nieco szybszy, zwrotniejszy, miał lepsze radio i ogólnie wypadał lepiej w porównaniu do T1E6.
I pluję sobie teraz w brodę że aż tak bardzo potrzebowałem wtedy kasy że go sprzedałem...

Goldbluszcz
Napisany 01 Sie. 2013 - 10:25
#4

użytkownicy
Dawno już się go pozbyłem.

Momosus
Napisany 01 Sie. 2013 - 20:34
#5

użytkownicy
@GrinAis

Możesz go jeszcze odzyskać. Jeżeli do tej pory nie wykorzystałeś z opcji jednorazowego odkupienia pojazdu premium to po kontakcie w wsparciem technicznym gry możesz go znowu gościć w garażu. Wystarczy mieć jedno wolne miejsce w garażu i i tyle srebra na koncie za ile go sprzedałeś. Można tak odzyskać KAŻDY czołg premium ale TYLKO RAZ. Ja mam Tetrisa i ten piździk ze swoją peną i szybkością robi miazgi na swoich tierach czyli I, II, III. T18 bite od frontu jak się chcę często szokuje ich właścicieli. Ogólnie jako fun tank nie ma lepszegoi nawet stary micro maus stanowi zero problemu. Zresztą mam na min powyżej 60% WR a że jestem zielony jak ogórek też świadczy o min jako o małym OP ;-)

Co do T1E6 mam tak jak T-127 tylko jako pojazd kolekcjonerski, choć może przez ten artykuł wyciągne go wkrótce z czeluści mojego garażu:-P

magik500
Napisany 02 Sie. 2013 - 01:20
#6

użytkownicy
lol, ja też swojego sprzedałem i musiałem odzyskać.

BlackMarco
Napisany 08 Sie. 2013 - 20:11
#7

użytkownicy
Trzymam,jako maskotkę, tak samo jak "Tetraszka", czy obecnego LTP....za rok będzie stanowił gratkę na randomkach ;-)

sparrow01
Napisany 07 Wrze. 2013 - 10:24
#8

użytkownicy
Mogliby jakiś artykuł o Tetrarchu zrobić.

general444
Napisany 07 Wrze. 2013 - 22:27
#9

użytkownicy
Ja po osiagnieciu na nim asa go sprzedalem by sie zwolnilo miejsce w garazu. Na wiosne gdy dowiedzialem sie ze mozna odzyskac jakis czolg premium nie wachalem sie by to zrobic z T1E6. Bawie sie nim do tej pory, podoba mi sie, miewam na nim super walki. Dzialo slabe ale z II tierami daje rade, super twardych np. D1 omijam z daleka

sparrow01
Napisany 08 Wrze. 2013 - 09:50
#10

użytkownicy
A jest łatwy sposób na pozbycie się francuzów bez golda:
1. zerwij gąsienicę
2. objedź go od tyłu
3. wal w kratę wentylacyjną
4. miłej zabawy w rozwalanie D2 i innych ;)

Marcelos0123
Napisany 08 Wrze. 2013 - 17:26
#11

użytkownicy
@Momosus
A można odzyskać tylko te czołgi które się miało, czy jak ja nie miałem nigdy Tetraha to też mogę sobie go zrobić ??? ;)

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.