kliknij aby powiększyć
1024x732 : 262 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Artykuły
1
Pamiętniki z wersji Beta

kurkusmaximus
Napisany 01 Lip. 2013 - 12:48
#1

administracja
Dyskusja dotyczy artykułu ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jego zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/artykuly/-28--pamietniki-z-wersji-beta/

Assire
Napisany 02 Lip. 2013 - 00:18
#2

użytkownicy
IS-4 jak był 9 tierem był potęgą. Miał to działo co obecnie IS-7, ruszał sie żwawo i w którymś patchu zmienili system penetracji - IS-4 był trudniejszy do przebicia z boku niż z przodu. To chyba wtedy zaczęło sie narzekanie na strzały za zero.
Do wersji 0.7.x V tier lądował w bitwach z X i nikt sie nie dziwił. Jak dodali VIII tier arty - te co teraz są X, to na wysokich tierach był pogrom, prawdziwy campfest, wszyscy siedzieli grzecznie za kamykami, a arta polowala pół bitwy na arte wroga.
Radzieckie medy kiedyś były równie żwawe co teraz, a od T-34-85 do T-54 miało sie jedno działo, 100mm, to co jest na T-44 przed LB-1
I kiedyś nikt nie krzyczał że ruscy są OP (a wtedy byli, oj byli), że strzały za zero, że arty party, że MM ssie (a ssał jak czarna dziura).
I co ciekawe patch zamieniajacy betę w pełną wersje miał 26MB, zawierał tego shermana premium, trzy czołgi z preorderu i zmienial nazwę z 0.7.1 na 7.2 bodajże, ale moge sie mylić :) Tak czy inaczej, teraz ta gra jest w wersji 0.8.6 a nie 8.6.

Pamiętam też jak zacząłem grać.. Zarejestrowałem sie w zamkniętej becie, wtedy to była wersja 0.3 czy coś, a klienta ściągnąłem dopiero w 0.6.2.8. Wchodzę, a na moim koncie prawie 20 tysięcy golda. Więc radośnie kupiłem Matilde i długo długo byłem noobem. A z pierwszej stalowej ściany baaaardzo sie cieszyłem.

mickey93
Napisany 02 Lip. 2013 - 08:56
#3

użytkownicy
nie 0..7.1 tylko jak już to 0.6.1 (też przypuszczam bo gram od końca 0.6.4)

z tamtych czasów pamiętam jak ludzie bali się wręcz ob704,t-54, t95

i to że idąc od początku w nacje amerykańską dopiero przy T29 ogarnąłem tą grę i zaczeło mi jako tako iść

Kram
Napisany 02 Lip. 2013 - 09:03
#4

użytkownicy
To były czasy, trafiłeś takim brzdącem na mausa i jakoś się nie narzekało a teraz 8 wyrzuci na 10 i wielka afera na czacie w grze.

mickey93
Napisany 02 Lip. 2013 - 09:16
#5

użytkownicy
kiedyś było po jednym 2 dziesiątki na drużynę a teraz jest 10 12 X tierów i jak tu trafi T-44 panterII albo KT to jest problem

Franio
Edytowany 02 Lip. 2013 - 20:55
#6

użytkownicy
Bardzo dobry artykuł :) Ja co prawda zaczynałem grać dopiero w lutym 2012, czyli jeśli dobrze pamiętam, to jakoś wtedy weszło 0.7.2, ale jednak łezka się w oku kręci, bo mimo, że nie czuć tego za bardzo, do gry zostało wprowadzonych mnóstwo zmian...

W artykule brakuje mi jedynie wzmianki o starym PzIV, kótry wówczas posiadał długą 75mm i był jednym z niewielu godnych konkurentów dla ówczesnego KV :)

dundee447
Napisany 03 Lip. 2013 - 08:19
#7

użytkownicy
Dodałbym jeszcze, że ówczesny mały zestaw naprawczy, naprawiał zniszczony moduł tylko na 2 minuty. Po upływie tego czasu moduł stawał się uszkodzony.
Szkolenie podstawowe załóg także zaczynało się od mniejszych wartości.

GrinAis
Napisany 03 Lip. 2013 - 09:04
#8

użytkownicy
Albo że można było rozpoznawać jaka mniej więcej mapa się ładuje po tym jaka muzyczka intra grała, bo były tak 2-3 mapy do jednej melodii xD

ベアタ
Napisany 03 Lip. 2013 - 20:04
#9

użytkownicy
Gram od 7.3 i to na co najbardziej narzekam to skopany chyba od 8.0 MM i poza tym brak możliwości zdobycia Tetrarcha :)

wirklit
Napisany 05 Lip. 2013 - 23:22
#10

użytkownicy
Zacząłem grać w betę jakoś w wakacje i prawie połowa wolnego czasu szła tylko na grind mojego wymarzonego Tigera ^^ Było niewiele osób, które kochały nim grać tak jak ja, bo kiedy rzucało go na Mausy i ISy-7 to nie miał zbyt wielkich szans.

Pamiętacie wymyślanie komunikatów do Tigera?
"Dowódcy wylała się kawa. Stoimy."
"Ptak na*rał na lornetę. Nic nie widzimy!"
"Mechanik upuścił cygaro! Magazyn amunicyjny płonie!"
"Działonowy kichnął. Nie możemy strzelać!"

Ach... i to T-44. Zaprzysiężony wróg Tigera, to tak swoją drogą. Świetnie się nim grało, ale najlepiej sprawdzał się jako pochodnia ;)

No i nic nie zastąpi tej atmosfery organizowania się społeczności, szukania towarzyszy (nikt nie burzył się na "hello" w bitwie), przesiadywania na największym polskim czacie u Halfika i grania na raz dwa trzy ;)

MT89
Napisany 18 Lip. 2013 - 07:15
#11

użytkownicy
Ja pamiętam jak grało się normalnie i nikt nie pisał GTFO lub FU*K YOU gdy napisało się siema. Ludzie byli bardziej rozumni niż te nooby teraz. Teraz gdy wyśle się komunikat "Pomocy" to nikt ci i tak nie pomoże chyba że trafi się gracz jeden na 10 który zrozumie powage sytuacji i ci pomoże tak to reszta gra tylko dla swojego dobra a nie dobra drużyny. Od kiedy gram w WoT'a było to w 2011 gdy zacząłem wiele się pozmieniało. Nigdy nie zapomnę gdy KV-2 był potegą na 5 tierze. Match Making był o wiele lepszy niż teraz bo co to ma być gdy w 10 tierach ląduje czołgi z 1 i to jeszcze nie w plutonie. WoT ogółem jest bardzo fajną grą tylko jakby były lepsze efekty i grafika to nikt by się nie obraził. Jak nararzie War Thunder jest lepszy od world of warplanes i prawdopodobnie WG straci wielu graczy gdy wyjdzie wersja z czołgami. Mi w WoT brakuje pojazdów kołowych oraz wyrzutni rakiet. Teraz tylko najbardziej wkurza mnie nastawienie graczy. Takie są moje wspomnienia i opinie o grze.

sparrow01
Napisany 07 Wrze. 2013 - 11:13
#12

użytkownicy
Kiedyś było fajnie. T30 jako HT 10 tieru z działem 700 średniego dmg. Tylko 3 nacje. Mili gracze nie czepiający się dzisiejszych "siemkas n00bów". Pz.IV wymaxowany to dzisiejszy premium tank na 6 tierze, a KW rozbito na KV-1 oraz KV-2. Pamiętacie te czasy?

gamer
Napisany 09 List. 2013 - 19:59
#13

użytkownicy
Ja zaczynalem grę od 0.6.6 chyba (w kazdym badz razie to byla otwarta beta z wprowadzeniem E75 ) co prawda gralem wczesniej ale tak 4fun i doszedlem do t28 ruskiego oczywiscie :)
Tez mam wrazenie ze bylo wtedy mniej narzekania choc 5 tier spotykal 9. teraz sa tylko statsiarze i jak zobacza ze sa nisko to placze bo nie maja tak latwo

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.