kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 662 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
War Thunder: Ground Forces - zdobądź dostęp do zamkniętej bety za darmo!

MIchal_PL96
Napisany 05 Kwie. 2014 - 23:01
#31

użytkownicy
@SzalonyChemik:
mógłbyś się odezwać na mojego maila apacertw@gmail.com ?
Z chęcią skorzystam z Twojej pomocy jak znajdziesz dla mnie chwilkę czasu :)

mrKTPN
Edytowany 06 Kwie. 2014 - 21:33
#32

użytkownicy
@SzalonyChemik:
Jedyna różnica jest taka, że TEN INTERFEJS NADAJE SIĘ DO SAMOLOTÓW a nie do czołgów.
@SOJUZ
"Jak się nie podoba to wyjdź"
@All
A czy to nie jest przypadkiem strona o wot?!
@MIchal_PL96:
Nie, nie da się naprawić działa, tak samo jak i wieży :).
Ale trzeba przyznać, że fajnie wygląda tekstura zniszczonej lufy przy niektórych czołgach (np. T-34 1941 L11)

A tak z innej beczki: Jeśli ktoś chciałby pograć w GFa w oddziale to mój nick to mrKTPN :P.

Pioyer
Napisany 06 Kwie. 2014 - 21:54
#33

użytkownicy
@mrKTPN

nie jest to strona zwiazana TYLKO z WoT'em czy innych gier od WG

SzalonyChemik
Napisany 06 Kwie. 2014 - 21:58
#34

użytkownicy
@mrKTPN
Co rozumiesz przez to że interfejs nie nadaje się do czołgów ale do samolotów? Przecież opcje interfejsu są zbliżone - załoga, modyfikacje, kamuflaż, jazda testowa, czy zmiana pojazdu w slocie. Tak samo wybór trybu gry i serwera. Interfejs w grze - model zniszczeń pojawiający się dopiero po uszkodzeniu czegoś, liczniki ticketów u góry ekranu. Dodatkowo w czołgach jest minimapa. Menu główne, menu opcji i ustawień klawiszologii - to wszystko jest analogiczne do samolotów, więc nie wiem dlaczego do samolotów miałoby się nadawać a do czołgów nie?
To strona o WoT, ale news o WT. Skoro tak razi oczy to nie zaglądaj.

MIchal_PL96
Napisany 06 Kwie. 2014 - 22:17
#35

użytkownicy
Ja bym się przyczepił do tłumaczenia, które jest zbugowane na każdym kroku, zrobione na odwal się, już lepiej jakby zostawili po angielsku... Zastanawia mnie również to, że Pz IV G (z długą lufą) wali 5 razy z rzędu z APCR do Pz IV C (z tym krótkim działem, które ma bodajże koło 60mm penetracji) i w sumie jedyne co robi to uszkadza mu jakieś tam moduły, po czym szanowne Pz IV C obraca swoją wieżę w kierunku nieuszkodzonego Pz IV G, strzela i bum, Pz IV G zdjęty na strzała- to naprawdę potrafi doprowadzić do szewskiej pasji.

Sasilton
Napisany 06 Kwie. 2014 - 23:34
#36

użytkownicy
Ja dzisiaj miałem podobnie. Oddałem 6 strzałów wtył przeciwnika, on strzelił we mnie 3 razy w wieże. Był remis bo obaj padliśmy, ale to on mnie pierwszy rozwalił, ostatnim pociskiem szczęśliwie go podpaliłem.
Miałem też wiele zabawnych momentów gdy wjeżdżałem w inne czołgi :D

SOJUZ
Napisany 07 Kwie. 2014 - 00:44
#37

użytkownicy
@ mrKTPN

a kto ci każe czytać? i nie unoś się tak bo żyłka ci pęknie, a tu filmik jak wygląda gra między graczami ci płacą a tymi co nie płaca w wocie http://jebzdzldy.pl/obr/182659/f2p-vs-p2w

Pioyer
Napisany 07 Kwie. 2014 - 13:27
#38

użytkownicy
@SOJUZ

przecie w WoT'cie nie ma P2W jedynie to za kase przyspieszysz sobie wbijanie czolgow i kasy i to nie jest filmik tylko gif...

MIchal_PL96
Edytowany 07 Kwie. 2014 - 14:03
#39

użytkownicy
@up
Popieram, czolgi premium sa slabsze od swoich zwyklych odpowiednikow, premium pestki kazdy moze kupic, to samo z kamuflazami- sa za kredyty, a konto premium tylko przyspiesza zdobywanie kasy i expa.

Z reszta w WT jest taka sama polityka.

mrKTPN
Napisany 07 Kwie. 2014 - 15:03
#40

użytkownicy
@up Podobna polityka*
W Wocie perków nie kupisz.

MIchal_PL96
Napisany 07 Kwie. 2014 - 15:34
#41

użytkownicy
A tu się da? Powiedz mi jak a nie będę już nigdy więcej musiał expić, żeby moja załoga po 3k bitew miała "tylko" 6 perków :) Tylko jak możesz to jakoś łopatologicznie, najlepiej ze screenami bo jakoś przez 2 lata i 2 miesiące grania jeszcze tej funkcji nie odkryłem, więc chyba jestem lekko przytępiony :D

mrKTPN
Napisany 07 Kwie. 2014 - 15:45
#42

użytkownicy
@up A chcesz screeny z samolotów czy tanków?

MIchal_PL96
Edytowany 07 Kwie. 2014 - 16:05
#43

użytkownicy
Czołgów poproszę bo w samoloty nie gram :D

https://www.dropbox.com/s/u8eb2b0hsr311kw/Clipboarder.2014.04.07.png
Niestety, ale chyba muszę wybrać się do okulisty bo dalej opcji "Kup perka" nie widzę :D

Edit:
ups, mój błąd! Pewnie, że masz rację: w wot perków nie da się kupić, a myślałem, że chodzi Ci o to, że w WT perków się nie da kupić. Ale porażka <mega_facepalm>

world of tanks

mrKTPN
Napisany 07 Kwie. 2014 - 19:21
#44

użytkownicy
Haha :) spoko. Czyli jednak nic nie wstawiać? :P

MIchal_PL96
Napisany 07 Kwie. 2014 - 19:57
#45

użytkownicy
No nie :D


Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.