kliknij aby powiększyć
2560x1600 : 5645 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
War Thunder: Ground Forces - zdobądź dostęp do zamkniętej bety za darmo!

Scytian
Edytowany 04 Kwie. 2014 - 20:36
#16

użytkownicy
Wy rozumiecie że to CBT i Fizyka w grze nie jest jeszcze zaimplementowana?
@Giray Nie WoT w CBT nie wyglądał lepiej, brakowało dużej części tekstur przez jakiś czas, interfejs praktycznie nie istniał(wyglądał jak namalowany w paincie), tyle że strzałów za 0 wtedy nie było :D

Giray
Napisany 04 Kwie. 2014 - 21:23
#17

użytkownicy
Gdzie ja cokolwiek o wyglądzie CB WoT napisałem? Napisałem tylko o przyjemności z samej gry ;)

macio207
Napisany 04 Kwie. 2014 - 22:09
#18

użytkownicy
Mamy dla was dobrą wiadomość! Pamiętajcie może kody do zamkniętych beta testów Wojsk Lądowych, które można było zdobyć min. w serwisie CD Action? Informacja o kilkudniowym dostępie jest już nieprawdziwa, każda osoba, która uzyskała taki kod ma zapewniony dostęp, aż do startu Otwartych Beta Testów!
info z FB
Myślę że warto zaktualizować artykuł

KruczoCzarny
Edytowany 04 Kwie. 2014 - 23:49
#19

administracja
@macio207, mógłbyś podać linka / źrodło do tej informacji?

Io36
Napisany 05 Kwie. 2014 - 09:58
#20

użytkownicy
dzordzan, ból dupy ?

WT:GF powinien być lepszy nawet już w becie bo miał za przykład za WoT gdzie nie popełniać błędów i zrobić dobra grę. Jak widać wniosków nie chciało się wyciągnąć, stworzyli betę z dobra grafiką ale nic więcej a co za tym idzie nie odbiorą graczy WoT'owi(a przynajmniej przez pewien czas, może nawet bardzo długi).

adamczik
Napisany 05 Kwie. 2014 - 10:24
#21

użytkownicy
Ground Forces ma pół roku a World of Tanks 6 lat. Jeżeli już w tym momencie GF jest w czymś lepsze od WoTa to jest to ogromną porażką wargejmingów. A w tym roku do zamkniętej bety wejdzie również Armored Warfare. Kiepsko widzę WoTa za 1-2 lata.

MIchal_PL96
Napisany 05 Kwie. 2014 - 10:30
#22

użytkownicy
A mi się jednak wydaje, że się utrzyma bo wszystkie 3 gry to zupełnie co innego, każda jest odmienna i nie da się znaleźć skali porównawczej oprócz własnego widzi-mi-sie żeby je rzetelnie porównać.

SOJUZ
Napisany 05 Kwie. 2014 - 10:43
#23

użytkownicy
No nie wiem, jak można oceniać niedokończony produkt, naprawdę trzeba mieć w głowie poprzestawiane. Zastanówcie się ludzie zanim coś napiszecie, po niektórych komentarzach widać, że ci co piszą takie głupoty sami mają ból dupy, że inna gra może zaszkodzić jedynej słusznej grze o czołgach

MIchal_PL96
Edytowany 05 Kwie. 2014 - 11:02
#24

użytkownicy
Oj skończcie już z tym fanatyzmem WT, z tego co tutaj widać to wielu z was ma ból dupy o to, że ktoś ma inną opinię od waszej i że "jedyna słuszna gra o czołgach" po prostu niektórym się nie podoba. Każdy ma inne gusta i o tym się nie dyskutuje. Ja mam zamiar grać rekreacyjnie w obie produkcje, dziś za 2h startuje serwer i zobaczymy jak będzie szło :)

SOJUZ
Napisany 05 Kwie. 2014 - 11:37
#25

użytkownicy
jak na razie to fanatyzm pokazują zapaleni gracze wota, i nie papuguj moich słów co napisałem

macio207
Edytowany 05 Kwie. 2014 - 16:01
#26

użytkownicy
@KruczoCzarny
Jasne, info z facebooka

https://www.facebook.com/WarThunder/photos/a.480582321975736.114768.362712050429431/740903575943608/?type=1&theater

MIchal_PL96
Edytowany 05 Kwie. 2014 - 18:11
#27

użytkownicy
Cudzysłów jest? Jest. Nie masz się o co czepiać. Punkt widzenia zmienia się od punktu siedzenia, ci, którym bardziej podchodzi wot będą nazywać fanatykami tych, którym bardziej podoba się wt i na odwrót. Never-ending war, mniej więcej jak android vs. ios

A tak z innej beczki: da się jakoś naprawić działo w GF?

Po kilku godzinach spędzonych w wt mogę powiedzieć jedno: bug buga bugiem pogania, nie wiem jak oni chcą zrobić otwartą betę, kiedy czołgi nic nie ważą, przewracają się bez powodu, zapadają się pod ziemię, blokują się i wpadają na niewidzialne ściany :D Interfejs jest całkowicie do dupy, nieintuicyjny i nieczytelny. Plusami są oczywiście świetna grafika czołgów i to, że nie ma HP. Podsumowując po raz enty uważam, że wot i wt to całkowicie co innego i obie te gry będą się uzupełniały na rynku growym.

SzalonyChemik
Napisany 05 Kwie. 2014 - 18:21
#28

użytkownicy
Co takiego jest nieintuicyjnego w interfejsie? Różni się czymś od tego z samolotów? Bo jak dla mnie to ten samolotowy jest wygodny i intuicyjny właśnie - w razie czego mogę służyć pomocą.

Sybirak_Jozef
Napisany 05 Kwie. 2014 - 18:36
#29

użytkownicy
Nooo, to chyba nie mam czego żałować - nie załapałem się na klucz i... wracam sobie do WoTa.

Do osób, które teraz bronią WT:GF, że "to przecież Beta" - zgadza się, ale... przecież mnóstwo tych, co to na WG i WoT pluli, ledwo się pięć fotek z Gaijin pokazało, tych, którzy JUŻ WIEŚCILI UPADEK przeklętego World of Tanks, jak tylko jakakolwiek mapka z czołgami od Gaijin wyjdzie, dzisiaj nie ma innego argumentu, niż "ale to Beta"...
Bądźcie konsekwentni. Dalej wołajcie, że WT:GF jest w każdym calu lepsze. Chociaż to Beta.

To tak trochę z przymrużeniem oka, a teraz serio: tak, jak pisze Michal_PL96, uważam, że obie te pozycje będą się UZUPEŁNIAĆ i nie ma co oczekiwać, by WT:GF odebrał produktowi WG większość graczy NA STAŁE. Owszem, pójdą z ciekawości (ja też tak zrobię), jeśli mi się spodoba, będę rozwijał drzewka WT i grał, ale nie wyobrażam sobie, bym nagle odnalazł "ziemię obiecaną", wolną od błędów i wypaczeń, idealnie zbalansowaną i pełną kulturalnych, życzliwych osób, które będą wzajemnie współdziałać dla wygrania bitwy.

Właśnie stada osiołków, w tej chwili przemierzających Wotowskie mapy, najszybciej się rzucą do konkurencji, przekonani, że tam zostaną królami map. Jeśli ktoś nie ogarnia tak prostej gry, jak World of Tanks, tym bardziej nie połapie się na wielkich mapach WT, jeśli ktoś nie umie odczytać prostej, jak konstrukcja cepa, minimapy WoT, to akurat się odnajdzie na mapie WT, xaxaxa...


gvynblade
Napisany 05 Kwie. 2014 - 22:00
#30

użytkownicy
nie macie co plakac ta gra jest tak mizerna ze to sie w pale nie miesci ... wiedzialem ze jest slabo ale to co zobaczylem dzis odpalajac ja... totalna zalamka... nie sadzilem ze bedzie tak mizernie z grywalnoscia... granie w ta gre nie daje wogole przyjemnosci!!!!! jedyne co jest na plus to ze ladnie wygladaja skorki czolgow i nic pozatym!!!!!!!!!

i tak wiem ze nikogo nie przekonam ale wspomnicie moje slowa ta gra to kupa na ktora na poczatku sie wszyscy rzuca a potem bedzie miala od 20 do 30k graczy online nie wiecej


Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.