kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 430 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
poprzednia12
Budujemy nowy wortal world-of-tanks.eu

seboran
Napisany 28 Sie. 2013 - 15:51
#16

użytkownicy
Także chyba wiecie co macie poprawić.Więcej newsów,ciekawych informacji i będzie świetnie :)

dex1
Napisany 28 Sie. 2013 - 17:21
#17

użytkownicy
Zamiast pracy nad GUI strony, lepiej zwiększcie częstotliwość aktualizacji newsów. Bo często jest tak, że na FTR pojawiło się mnóstwo nowych informacji, a tu dopiero po paru długich dniach się coś pojawia. Dla mnie od wyglądu ważniejsza jest zawartość :).

pooler22
Napisany 28 Sie. 2013 - 19:56
#18

użytkownicy
wg mnie powinniście jakoś wyeksponować ciekawe newsy a przede wszystkim eventy i możliwości kodów zniżek itp. bo zawsze jak tu zagladam to po to by się dowiedzieć czy np nie trafi się kod czy coś w tym stylu. nie wiem z jakich źródeł Masz info o tym że odsłon będzie jeszcze mniej, ja nie jestem specjalistą ale od września przybędzie szkolnych i po-szkolnych graczy. powodzenia, rozwijajcie ten portal poprawicie czytelność i niech się strona rozwija! powodzenia

kurkusmaximus
Edytowany 28 Sie. 2013 - 20:03
#19

administracja
@pooler22, nom, będzie trzeba dodać jakieś info boxy z aktualnymi promocjami zaraz na stronie głównej i przy każdej promocji zegar odmierzający czas do końca promocji
Po zakończenie promocji/ofert specjalnej box ten już by się nie pojawił.

wiesiatko29
Edytowany 28 Sie. 2013 - 22:59
#20

użytkownicy
No, to faktycznie fajny pomysł.


Może jakiś konkurs tez? Wiesz np.największy dmg. na arcie, najwięcej doświadczenia na medzie itd. Ustalone zasady jasno i czytelnie ale bez przekombinowywania.Screeny żeby publikowali Ci tutaj, ludzie będa zaglądać bo rywalizacja wciąga i nawet nie chodzi o nagrody ale o prestiż i co jakiś czas podsumowanie i nowy i nowy, i jakas sala chwały to się tłum ściagnie, a przy okazji coś innego przeczyta i bedzie ok.
Jak Ci się skończą pomysły służe :)
Pozdrawiam.

Jakieś ciekawostki z innych portali, o czym piszą teraz np.Turcy, albo Anglicy, tego nigdzie nie można znależć.
Polacy lubia ploty wiec.

poprzednia12

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.