kliknij aby powiększyć
2560x1600 : 549 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
12następna
Budujemy nowy wortal world-of-tanks.eu

kurkusmaximus
Napisany 27 Sie. 2013 - 14:17
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...-nowy-wortal-world-of-tankseu/

seboran
Napisany 27 Sie. 2013 - 14:42
#2

użytkownicy
Sądzę że to też częściowo przez wolniejsze znajdywanie ciekawych materiałów/newsów w porównaniu z niektórymi stronami takimi jak Dom1N.com czy youtuberami takimi jak hallack05 którzy starają się codziennie coś wynaleźć.

Oculto
Edytowany 27 Sie. 2013 - 16:06
#3

użytkownicy
Tylko nie zróbcie tego co dobreprogramy.pl, czyli wielka czcionka, wielkie obrazki, wielkie skaczące obiekty itd. Zostawcie prosta , lekka i przejrzysta stronę bez elementów dla ślepych. Przede wszystkim lekkość i przejrzystość :)
Oby nie było przerostu formy nad treścią!

MachTraxzs
Napisany 27 Sie. 2013 - 16:21
#4

użytkownicy
Dla mnie bomba.Zwłaszcza wkrętka ze stroną w stylu aplikacji.

Miszcz
Edytowany 27 Sie. 2013 - 17:17
#5

użytkownicy
Podobno w CD-Action na październik ma być kod na 1,2k golda i 3 dni premium.Prawda to?

mickey93
Napisany 27 Sie. 2013 - 17:16
#6

użytkownicy
jak ja nie cierpię minimalizmu

wszystko byle nowsze i łatwiejsze do zrobienia

kurkusmaximus
Napisany 27 Sie. 2013 - 17:59
#7

administracja
Akurat szablon dobreprogramy.pl też mi się nie podoba.

Hmm oprócz tekstu sponsorowanego, to nic nie wiem o jakiś kodach do wota.
Ludzie natomiast piszą o bonusach w numerze 11
- kod zaproszeniowy: 3 dni premium + 1000 Gold
- kod dla istniejących kont: 1200 Gold




Walter_NovotnyPL
Napisany 27 Sie. 2013 - 22:39
#8

użytkownicy
Spadek ilości odwiedzin jest spowodowany wzrostem aktywności konkurencyjnych stron a nie mniejszym zainteresowaniem WoTem. Dzisiaj na EU było ponad 180k graczy.

Odys
Napisany 27 Sie. 2013 - 23:33
#9

użytkownicy
ta strona dawno umarła, njusy pojawiają się na niej z kilkudniowym opóźnieniem, tak jak kiedyś zaglądałem tu często to teraz jest mnóstwo konkurencji i bardzo dobrze.

BASPtaku
Napisany 28 Sie. 2013 - 00:31
#10

użytkownicy
ja tam zagladam tutaj i na dwie konkurencyjne i wystarczy

col_Kurtz
Napisany 28 Sie. 2013 - 01:29
#11

użytkownicy
Nie gram, ale zaglądam. Ot ikona na pasku GChrome;) Serio, jestem tutaj dość długo i kibicuję i czytam i piszę:)
Może poszerzenie wiadomości o grach? A drugie primo, gdzie gra którą ktoś ongiś tutaj reklamował? Padł projekt?;)

kurkusmaximus
Edytowany 28 Sie. 2013 - 11:59
#12

administracja
@col_Kurtz, Padł projekt, bo pojawiły się problemy z licencją. PREZES!!! khmmmm... pewnej znanej firmy... napisał mi miłego maila, że jeśli nie zaprzestaniemy prac nad tym tytułem, to zgodnie z ich prawem, muszą mnie "ścigać" do skutku, bo inaczej stracą prawa do marki - lol.

wiesiatko29
Napisany 28 Sie. 2013 - 10:40
#13

użytkownicy
Wybacz ale to trochę niepoważne.
Ogłaszasz iż powstaje coś nowego, by po jednym dniu się z tego wycofywać.
Z malejącym zainteresowaniem graczy grą również bym polemizował. Raczej w tej chwili utrzymuje się na nie zmienionym poziomie, a to ze względu na wakacje, przyjdzie jesień zacznie się sezon akademicki, ludzi wrócą z działek z wczasów i znowu zacznie się piąć do góry.
Nie wiem dlaczego dzieje się tak tutaj, by zobrazować sytuacje temat rekrutacyjny podbiłem na tej stronie kilka dni temu, na innych stronach zrobiłem to już po kilkanaście razy od tego czasu.
Z tej strony nie zainteresowało mnie żadne ogłoszenie "szukam klan", na innych są ich dziesiątki.
Tak to wygląda, nie wiem czy manipulacje przy szacie graficznej coś zmienią, jestem rekruterem nie magikiem.
Mimo wszystko życzę powodzenia bo jakby nie patrzył konkurencja musi być, a szkoda by projekt w który włożyłeś tyle serca i czasu umarł ot tak sobie.
Pozdrawiam.

kurkusmaximus
Edytowany 28 Sie. 2013 - 12:00
#14

administracja
@wiesiatko29, to była odpowiedź na post @col_Kurtz

Tak konkurencja musi być i mądry ten kto nie korzysta tylko z jednej strony lecz szuka wiadomości również na innych.

Exedy
Napisany 28 Sie. 2013 - 14:02
#15

użytkownicy
Ja ten wortal mam zawsze w zakładkach przeglądarki. Sprawdzam oficjalną i tutaj.

Powodzenia, i nie mogę się doczekać nowej odsłony wortalu.

12następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.