kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 335 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
12następna
Czołgi brytyjskie - drzewko technologiczne

kurkusmaximus
Napisany 28 Maj 2012 - 18:20
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...yjskie-drzewko-technologiczne/

Blacharz
Napisany 28 Maj 2012 - 18:31
#2

użytkownicy
jeżeli to jest to:
http://www.brigadatgm.cz/screenshot-171
czyli Conqueror z niesamowicie niesamowitą pukawką... to już go grinduje ;p

nomad525
Napisany 28 Maj 2012 - 18:31
#3

użytkownicy
ciekawe będzie pierwszy w wocie czołg średni pierwszego tieru

capol2
Edytowany 28 Maj 2012 - 19:31
#4

użytkownicy
UWAGA!!
GO startuje z rozdawaniem kodow na 300 (chyba) golda i 1 day premium
tylko 500 sztuk
sie spoznilem ale mowia zeby szukac nastepnych :D

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=68389

mega
Napisany 28 Maj 2012 - 19:30
#5

użytkownicy
jeszcze nie skończyłem francuzów a już ci , mam nadzieję że
dodadzą to w wakację

PanzerWolf
Napisany 28 Maj 2012 - 19:54
#6

użytkownicy
Ja zaraz po szwabach robię brytyjskie drzewko

Faren
Napisany 29 Maj 2012 - 07:27
#7

użytkownicy
Nie ma Shermana Firefly, Tetrarcha i Tortoisa :|

Vampir750
Napisany 29 Maj 2012 - 09:43
#8

użytkownicy
Sherman Firefly i Tortoise to niszczyciele będą, więc za jakiś czas dopiero dadzą pełne drzewko, tak samo jak było z francuzami. Wpierw dali te aktualne dwie linie francuskie które weszły, a dopiero później było pełne drzewko, które i tak było później przerobione ;) Pozdrawiam

P.S. A co do Tetrarcha to może go dadzą ale to jeszcze się okaże, ponieważ był prezentem w kolorach rosyjskiej nacji...

NiKuTa
Napisany 29 Maj 2012 - 09:52
#9

użytkownicy
Jak można Firefly'a dać jako TD. Naprawdę gra schodzi na psy. Jedyny aliancki CZOŁG który miał szanse walki z niemieckimi czołgami.

Vampir750
Edytowany 29 Maj 2012 - 10:43
#10

użytkownicy
Fakt mój błąd, Firefly to med, pomyliło mi się z Achilles'em... Nikt nie jest doskonały :P

NiKuTa
Napisany 29 Maj 2012 - 11:14
#11

użytkownicy
@Vampir750
No !! :P

Ale i tak gra schodzi na psy :) Już za bardzo lawirują w tych czołgach. Brytyjskie czołgi powinny być od początku gry a nie wstawiają je jako jednych z ostatnich "głównych" państw, brak jeszcze japsów. "Głównych" bo Francuzi do nich nie należą.

Vampir750
Napisany 29 Maj 2012 - 11:29
#12

użytkownicy
@NiKuTa
Zgodze się z tobą...
Wpierw wprowadzili ZSRR i Niemcy (czyli Europa bo stąd pochodzą, ale głównie to ZSRR), następnie USA ażeby wejść na rynek amerykański i nie mieć konkurencji, później Francja, aby podważyć siłę amerykańskich czołgów, teraz będzie Brytania aby ściągnąć jak najwięcej graczy z całej Europy, a co do Chin i Japonii, to dali premki chińskie i zapowiedzieli Japonię, aby azjaci też grali i dawali kase, a drzewko europejskie dadzą aby reszta państw nie czuła się gorsza... Po prostu to jest czysty biznes, a nie w jakimś stopniu realistyczna gra, bardzo mi tylko szkoda że Niemieckie czołgi tak nerfią pomimo ich potężnych pancerzy itp... Zero jakiegokolwiek realizmu w tej grze, no ale cóż na to poradzić, to W@rg@ming robi co chce...

Scytian
Napisany 29 Maj 2012 - 15:20
#13

użytkownicy
@up i @upup xD
A ja się z wami nie do końca zgodzę, Francuskie czołgi zostały wprowadzone ponieważ tak wyszło z głosowania przeprowadzonego dawno temu na ruskiej stronie, a poza tym zawsze będzie ktoś niezadowolony, każdy chciałby inne czołgi, ja na przykład wolałbym Japońskie zamiast Brytoli. A z nerfieniem Niemców, każde czołgi są nerfione po równo, jest sporo ruskich i hamburgerów które są słabsze niż były w rzeczywistości, nerfienie czołgów jest potrzebne do zachowania jakiegokolwiek balansu, na prawde nie chciałbyś spotkać się z ob.704 przed nerfem. A to że to po prostu biznes - przecież nikt za darmo nie pracuje.

Mały Różowy Maus
Napisany 29 Maj 2012 - 16:27
#14

użytkownicy
W pełni zgadzam się ze Scytianem. A już kompletnie nie rozumiem argumentu: "później Francja, aby podważyć siłę amerykańskich czołgów". Że co???

Fakty są takie, że nie da się wszystkiego wprowadzić na raz. A francuskie wygrały z brytyjskimi w głosowaniu. Poza tym wszelkie czołgi wprowadzane są po prostu dlatego, że kiedyś istniały. Już dawno dawno temu WG oświadczyło, że celem jest wprowadzenie prawie wszystkich istniejących czołgów z okresu lata 30. - lata 50., a także prototypów i wielu niezrealizowanych projektów. Wyjątkiem od tego są chińskie, które mają już charakter czysto biznesowy, bo powstały na potrzeby chińskiego serwera.

Ruskie czołgi były mocno za silne w beta. Po ostatnim patchu są tak słabe jak jeszcze nigdy w dziejach tej gry nie były (nie twierdzę przez to, że są słabe, po prostu zawsze były mocniejsze niż teraz w porównaniu z innymi).

Eomi
Napisany 29 Maj 2012 - 16:33
#15

użytkownicy
Wszystko zależy od statystyk jakie będą miały te czołgi. Jeśli będą kopią amerykańskich, nie będzie to nic ciekawego, jeśli będą miały coś innowacyjnego do zaoferowania, wtedy warto się nimi zainteresować.

Mnie brytyjsko amerykańskie nie interesują, chętnie do nich postrzelam :)
A czekam na Japońskie.

12następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.