kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1394 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
12następna
Zmiany w nadchodzącym patchu 0.7.2 i Common Test

mordoret
Napisany 10 Ma. 2012 - 12:32
#1

redaktorzy
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...acym-patchu-072-i-common-test/

dawca
Napisany 10 Ma. 2012 - 13:27
#2

użytkownicy
Konta dopuszczone do testów to wszystkie, które zostały założone przed 2 marca 2012 !!!!
To znaczy że moge na tym koncie grać na którym teraz gram i które zrobiłem w listopadzie 2011 roku ?

busik_90
Napisany 10 Ma. 2012 - 13:54
#3

użytkownicy
tak

gustrlik
Napisany 10 Ma. 2012 - 14:03
#4

użytkownicy
Koledzy pomożecie? Nie trybi mi jeden plik z patcha, to wystarczy by wysypać gre, próbowałem przeinstalować, niestety bezskutecznie. Dałby rade ktoś wrzucić go na jakiś serwer?

Ścieżka i nazwa pliku:
../res/packages/vehicles_american.pkg
Plik niestety sporo waży.

Blondyn_103
Napisany 10 Ma. 2012 - 14:26
#5

użytkownicy
w poprawiono czolgi USSR jest bład: zamiast OB.704 napisane jest OB.703

CZACZAJA
Napisany 10 Ma. 2012 - 15:13
#6

użytkownicy
co to jest Object-152 ?!

kaniek
Napisany 10 Ma. 2012 - 15:17
#7

użytkownicy
jest 15:16 a mi test nie działa ;/ jest przerwa czy co ? może ktoś
powiedzieć ?

Kamiloss
Napisany 10 Ma. 2012 - 15:42
#8

użytkownicy
Trzeba próbować aż do skutku. Ilość osób wpuszczanych na serwer jest ograniczona i albo trzeba czekać w kolejce albo klikać do skutku. Ja wczoraj grałem i dziś też.

@up: to nie jest patch - to client, którego trzeba zainstalować w osobnym folderze - aha jeśli ktoś umieści skrót do testu na pulpicie, a ma tam skrót do normalnego wota - to skrót się nadpisze.

gustrlik
Napisany 10 Ma. 2012 - 15:51
#9

użytkownicy
That of course but ja instaluje w osobnym folderze, setup blokuje się na tymże właśnie pliku, można ignorować i zainstalować pozostałe pliki lecz "client" nie pozwoli odpalić gry bez niego, sądzę że wystarczy gdy skopiuje go od kogoś.

kaniek
Napisany 10 Ma. 2012 - 15:53
#10

użytkownicy
to sobie poczekam w kolejce ;]

cycuszki
Napisany 10 Ma. 2012 - 17:00
#11

użytkownicy
mam pytanie, mianowicie dot. tego:
Dodane zostaną 2 francuskie czołgi premium(testowe). Arta tieru II na podwoziu B2 (10.5cm leFH18 B2) oraz TD tieru III (FCM 36 Pak 40) - testowe, ponieważ dostęp do nich będą mieli tylko Ci, co brali udział w superteście

czyli że jak ściągnę te 7.2 i zagram to wtedy dostanę te czołgi??

Eleanor
Napisany 10 Ma. 2012 - 19:38
#12

użytkownicy
"Na elitarnych czołgach zamieniono guzik 'wynajdź' na 'transfer'. Po naciśnięciu będzie można zamienić expa na free expa"

za free?

xawery
Napisany 10 Ma. 2012 - 20:36
#13

użytkownicy
Witam panowie czy ktos to moze mi wytłumaczyc "Parametry wszystkich pojazdów zostaną zmniejszone do 100% załogi, nie będą brane pod uwagę atrybuty mogące przyśpieszać załogę (dowódca, materiały eksploatacyjne czy inne" -czyli ze wentylator i inne bajery przestaną działać.

zulko
Napisany 10 Ma. 2012 - 21:00
#14

użytkownicy
@Eleanor - nie za free ale będzie od razu konwersja na free expa, nie będzie się otwierać okno badań - sprawdzałem na teście

@Xawery - bedą działać ale statystki są inaczej wyświetlane, wcześniej były pokazywanie dla 133% czyli dla maks załogi, bonusu dowódcy, wentylacji, odpowiedniego sprzętu eksploatacyjnego za złoto (skrzynka Coca-Coli itd) i bonusu z odpowiedniego modułu (np. szybkostrzelność pokazywana przy zamontowanym dosyłaczu). Bez spełnienia tych warunków na 133% nie można było osiągnąć tabelkowych statystyk, a te w grze były mniejsze. Teraz podane są dla załogi na 100% bez bonusów, a więc te z wentylacją i innymi bonusami w walce będą lepsze niż te pokazane w statystykach. W rzeczywistości wartości w bitwie nie zmienią się w stosunku do tych sprzed patcha, będą teraz po prostu inaczej przedstawione.

busik_90
Napisany 10 Ma. 2012 - 22:11
#15

użytkownicy
@up to co napisałeś odnosi się oczywiście do statystyk zależnych od załogi. A co np z zasięgiem widzenia, który został zmniejszony na amerykańskich i rosyjskich czołgach ciężkich (tylko na tych sprawdziłem). Czy on też jest zależny od załogi i pozostał bez zmian? A co gorsza to celność amerykańskich dział, wątpię żeby ona była zależna od czegoś. Co prawda w praktyce w miarę się spisują te armaty, ale jeszcze za mało zrobiłem bitw aby móc orzec z czystym sumieniem.

12następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.