kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 545 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
12następna
Na tropie World of Tanks #17

mordoret
Napisany 10 Luty 2012 - 11:01
#1

redaktorzy
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...--na-tropie-world-of-tanks-17/

alojz
Napisany 10 Luty 2012 - 11:37
#2

użytkownicy
Czy są jakieś plany znerfienia E-75? Na chwile obecną według mnie jest zbyt potężny.
- Niczego takiego nie planujemy

no jasny gwint, potężny ciekawe
niech poprawią dolną płytę w przednim pancerzu to tam wchodzi wszystko
i nie cisnąć tu kity że potężny, a IS7 niby papier co? albo strzały w bok IS4 za 0HP
dajcie se siana z takimi komentarzami

aryanek
Napisany 10 Luty 2012 - 11:39
#3

użytkownicy
Coś nie jasno odpowiedział na temat T34...czyli jam mam to staje się czołgiem premium i zostaje u mnie w garażu czy jest kasowany i mogę go sobie kupić?

alojz
Napisany 10 Luty 2012 - 11:40
#4

użytkownicy
@up
jest kasowany i możesz kupić

aryanek
Napisany 10 Luty 2012 - 11:52
#5

użytkownicy
ale chyba dostaje za niego kredyty albo dodatkowy slot?Co z załogą i modułami?

gabriel
Napisany 10 Luty 2012 - 12:15
#6

użytkownicy
co wy pleciecie było napisane jak ktoś ma t34 to go ma i ma premium czołg

Fett11
Napisany 10 Luty 2012 - 12:26
#7

redaktorzy
Słuchaj się alojza, to daleko nie zajdziesz. :P

Faren
Napisany 10 Luty 2012 - 12:50
#8

użytkownicy
Skoro pozbywają się B2 i Hotchkisa premium, bo są do odblokowania w drzewku francuskim, to po jaką cholerę dodają jako premium Jagdtigera? W dodatku model jest ten sam ;/ Daliby T23!

adolf
Napisany 10 Luty 2012 - 13:00
#9

użytkownicy
Ludzie nie potraficie czytac czy co wyraznie pisze, jesli ktos ma w swoim garazu T34 to za niego dostaniecie nowy czolg amerykanski M103, T34 bedzie do kupienia w sklepie jako czolg premium, Nic w zyciu nie ma za darmo a tym bardziej w grze od WG:P Pozdrawiam ADOLF

Palce
Napisany 10 Luty 2012 - 13:12
#10

użytkownicy
Z tego co zrozumiałem czytając jakieś fora to t34 zostanie w garażu razem z m103, podobnie jak masz t30 to zachowasz go wraz z t110. Istnieje jeszcze opcja że worgamingowi się odmieni.

adolf
Napisany 10 Luty 2012 - 13:22
#11

użytkownicy
I niech skoncza psuc niemieckie czolgi bo zaczyna robic sie to zalosne, E75 zbyt potezny smiech ten kto to napisal to chyba gral KV i dla niego przebicie E75 jest trudne, wedlug mnie najlepszym w tej chwili czolgiem 9 tieru jest IS4, ma dzialo z lepsza penetracja i szybciej ladujace sie, a o strzalach za zero to juz nie wspomne ;( Niech zaczna skupiac sie na powaznych sprawach, takich jak strzaly za 0 w tyl Objekta 261 z dziala w T30 bo to jest jakas paranoja. Gra wedlug mnie schodzi na psy wazne jest tylko zeby zarobic, niemieckie czolgi w czasach wojny byly bardzo potezne a tutaj robi sie z nich posmiewisko ( wkurzajace dolne plyty w przodzie pancerza, w ktore strzelaja ile wlezie ), amerykance sa papierowi ale maja za to niezniszczalna wieze i super dziala) a dajmy na to E100, po co mu dzialo 150 mm skoro ciezko ma przebic ferdinanda albo tigera p, no bez jaj a o walce z 10 tierami to juz nie ma co gadac, jedynie za golda mozna ladnie przebijac ale 10 golda za jeden pocisk to nie malo, pomijajac fakt ze ceny golda po cichutku ida w gore a place w Polsce sa mierne w porownianiu z innymi krajami. Kupujac Mausa myslalem ze bede mogl spokojnie powalczyc z kilkoma czolgami naraz a teraz to ja nawet nie wiem czy byle KV mnie nie zalatwi:P Mysle ze WG wkoncu zrozumie co trzeba w tej grze naprawic, a nie tylko trzepac kase, zreszta i tak maja jej juz sporo, dziennie w samej europie gra srednio 60 tys graczy, czekam z niecierpiwoscia do prac finalowych i zakonczenia fazy beta, dawajcie szybciej te aktualizacje, tak jak jest w innych produkcjach, a nie robcie wielkiego patcha z ktorego wiekszosc wazniejszych zmian jest przekladana na pozniej, Na koniec chialem dodac ze dzieki wam za gre ktora pomimo licznych bledow daje graczom wiele frajdy. Pozdrawiam ADOLF

Fett11
Edytowany 10 Luty 2012 - 13:24
#12

redaktorzy
adolf, Tobie również podam tylko link, bo nie mogę już patrzeć na te Wasze herezje odnośnie T34. :)
http://forum.worldoftanks.eu/i...ge__view__findpost__p__1430079

adolf
Napisany 10 Luty 2012 - 13:25
#13

użytkownicy
Odnosnie T34
to co pisze na forach nie zawsze jest prawda wazne jest co WG zadecyduje, a oni odpowiadaja tak:

Co stanie się z T34 po wprowadzeniu 7.2?
Jak już pewnie wiecie T34 zostanie zastąpiony przez M103 i stanie się czołgiem premium. Gracze będą mogli zakupić go w sklepie w grze jak każdy inny czołg premium. Jednocześnie zostanie przeniesiony na tier VIII. Wciąż pracujemy na balansem. Nowe amerykańskie czołgi są również balansowane. Jest duże prawdopodobieństwo, że będą miały zbliżone możliwości bojowe jak ich poprzednicy T30 i T34

Fett11
Napisany 10 Luty 2012 - 13:28
#14

redaktorzy
Zajrzyj do linka i spójrz w jakiej jest grupie ten, kto to napisał... N/C.

adolf
Edytowany 10 Luty 2012 - 13:32
#15

użytkownicy
watpie zeby dali graczom za darmo czolgi premium ktore beda sluzyc do zarabiania, byli by na to za glupi i duzo by na tym stracili, duza czesc graczy po przeczytaniu takich planow tworcow juz dawno doszla do T34, zreszta kazdy sie dowie jak to wprowadza niektorzy beda zawiedzeni, ze niestety beda musieli kupic T34 w sklepie za 10 tys golda, mimo to ze mieli go dawno w garazu z zaloga na 100% i ze wszystkimi modulami:P

dobra odpowiedzieli ze bedzie za darmo wiec posiadacze moga sie cieszyc:P

12następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.