kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 1164 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
12następna
Na tropie World of Tanks #15

kurkusmaximus
Napisany 14 Sty. 2012 - 11:57
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...--na-tropie-world-of-tanks-15/

mickey93
Napisany 14 Sty. 2012 - 12:34
#2

użytkownicy
"Czy macie zamiar dostroić system kar za teamkiling? Dokładniej czy będzie pełna rekompensata za naprawę uszkodzeń?
System wymaga przerobienia, ale nie wiemy jeszcze jak i kiedy."
lol co za odpowiedź wiedzą że trzeba to przerobić ale nie chce im się teraz- typowe ruskie podejście

Pancerny_PL
Edytowany 16 Sty. 2012 - 13:56
#3

użytkownicy
up@ prawda robią patche bardzo wolno,ale ważne że coś robią... a typowe polskie podejście to marudzenie :P

EDIT: aryanek, chodziło mi o porówynwanie ludzi do stereotypów, jak kolega wyżej, nie odbieraj tego negatywnie

N0RS0N
Napisany 14 Sty. 2012 - 12:46
#4

użytkownicy
mickey@ nie ruskie - jak już ukraińskie ...

"Będziemy zmieniać nacja po nacji w kolejnych aktualizacjach. Zaczniemy od pojazdów amerykańskich a po nich zajmiemy się sowieckimi."

czyli tyle z czekania na nowego TD-ka 9 tieru od Niemców czyli krokodylka stuga-E100 czy jak mu tam . a szkoda bo ferdzio mój ma 180 k expa i nie wiem co z tym zrobić a na antytygrysa nie wydam.
No cóż - trzeba ruskich rozwijać :P

kurkusmaximus
Napisany 14 Sty. 2012 - 12:50
#5

administracja
MrFak@ nie ukraińskie - jak już białoruskie ...

Punkt z klaksonami dobił mnie.

Scytian
Napisany 14 Sty. 2012 - 12:55
#6

użytkownicy
Według mnie znowu fail! Powinni dodać nowe ruskie pierwsze! Niemcy i amerykanie dostali już nowe pojazdy a ruski nie;/

Faren
Edytowany 14 Sty. 2012 - 13:02
#7

użytkownicy
Co wiemy o patchu 0.7.2:

- ma być w nim M103
- nowe skille dla załogi
- dwie nowe mapy (zapewne Kampania i South Shore)
- planowany czas publikacji między lutym a majem

Ogółem bez rewelacji, gdyby chociaż dali 2 czołgi premium, + jedną gałąź drzewka...

Mają gotowych od fulla czołgów premium (IS-6 gotowy był w sierpniu, M103 we wrześniu, T110 w październiku + paczka francuskich premiumów oraz nowe mapy których screeny znamy od kilku miesięcy - Mexico, Life Ox, Kansas, Monachium, South America, Lotnisko) po kiego wała pokazują nam cukiernie, a potem łaskawie dają po miesiącu jedno ciasteczko?

@Scytian, jak to ruskie nie dostali? Tetrarch, Hydro, SU-85i, ostatnim razem amerykance dostali czołgi w patchu 6.7 i to był tylko M24 Chaffee.

vaker94
Napisany 14 Sty. 2012 - 13:13
#8

użytkownicy
Faren@ Hydro zapewne chodzi ci o PzIV Hydroaa to jest niemieckie a nie ruskie ;P

Scytian
Napisany 14 Sty. 2012 - 13:19
#9

użytkownicy
Dostali premium! A mi chodzi o zmiany w drzewku. Amerykanie dostali, TD Niemcy nowe HT a Ruski nic;/

p11k
Napisany 14 Sty. 2012 - 13:56
#10

użytkownicy
Ja tam nie narzekam, zdążę dobić do T34:P

Faren
Napisany 14 Sty. 2012 - 13:59
#11

użytkownicy
@up Pierwsze drzewko TD latem ubiegłego roku? Wtedy drzewko us było bardzo ubogie względem pozostałych. Jeśli chodzi o nadchodzace aktualizacje to co się martwisz? Przecież zostało tylko dodać M103, T110 i drugie drzewko TD i włala. To, że zajmie im to 6 miesięcy to inna sprawa ;p

@vaker94 chodziło mi o to, że w przeciwieństwie do innych drzewek amerykańce mają bardzo mało premiumów (dlaczego kurde M6A2E1 nie jest dostępny w sklepie? Po co nadal trzyma się 6 modeli pojazdów premium poza grą, nikt nimi praktycznie nie jeździ)

Walter_NovotnyPL
Napisany 14 Sty. 2012 - 14:05
#12

użytkownicy
Ja bym wolał przed ruskimi nowe TD dla Niemców.

col_Kurtz
Edytowany 14 Sty. 2012 - 14:13
#13

użytkownicy
"Gdy przełączasz na tryb snajperski w momencie, gdy czołg znajduje się blisko ściany, okna, czy łuku, lufa ma tendencje do podrywania do góry. Czy to będzie naprawione?
Niestety to zachowanie jest niemożliwe do usunięcia."
Może lepiej, jakby zaczęli robić lalkę Barbie w 3d? I nie pisz mi jeden z drugim, że to typowo polskie, bo odpiszę, że robienie braków i półproduktów, to ogólna tendencja, że WG w tym wiedzie prym, to już nie moja zasługa. Patrz wyżej. Niemożliwe do usunięcia? Znaczy, co? Nie umiemy tego naprawić? Spieprzyliśmy nie tylko to, więc o co się nas jeszcze czepiacie? Czy może, gra ma tyle błędów, a to akurat was aż tak boli? Toż to jest stara ich śpiewka, nie da się. A potem się okazuje, że chwalą się osiągnięciem pt. zrobiliśmy, naprawiliśmy. Oni naprawdę nie znają tej GRY, coraz bardziej jestem o tym przekonany.
"Czy macie zamiar dostroić system kar za teamkiling? Dokładniej czy będzie pełna rekompensata za naprawę uszkodzeń?
System wymaga przerobienia, ale nie wiemy jeszcze jak i kiedy." Matko święta... Idźcie lepiej sprzedawać marchewkę, jak nie wiecie ani jak, ani kiedy O_o
"W 7.1 nie było nowych map, ilu możemy spodziewać się w następnej aktualizacji?
W 7.2 wprowadzimy dwie nowe mapy." Latem buczeli na cały świat, nowe mapy - 2, co miesiąc O_o Teraz wygląda to tak, że co drugą paczkę dwie mapy? Znowu zmiana polityki? Zupełnie jak nasz minister zdrowia, co innego pisze, co innego mówi, co innego robi, a co innego podpisuje.

Scytian
Napisany 14 Sty. 2012 - 14:17
#14

użytkownicy
A po co ci nowe mapy?? Ja ich mam już dość. ja chce tylko nowe skille dla załogi i Ruskie HT i TD no i niemieckie też mogą być!

p11k
Napisany 14 Sty. 2012 - 14:21
#15

użytkownicy
Każdy chce coś innego. Nie wiem dlaczego robicie z tego powodu jakiś problem.

12następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.