kliknij aby powiększyć
1600x1000 : 293 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
123następna
Typ 59 żegna się ze sklepem

Fett11
Napisany 13 Sty. 2012 - 10:37
#1

redaktorzy
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...--typ-59-zegna-sie-ze-sklepem/

megaok
Napisany 13 Sty. 2012 - 10:46
#2

użytkownicy
Mam typa i stwierdzam ,że zarabia dużo mniej niż przed 7.1 ,a z X tierem w walce wypada blado. Pewnie sprzedaż spadła więc go wycofują z podtekstem "kupujcie bo jeszcze kilka dni jest".

Gnejusz
Napisany 13 Sty. 2012 - 11:02
#3

użytkownicy
Czegoś tutaj nie rozumiem, wierzę Ci megaok, że Typ 59 zarabia mniej po patchu 7.1, zastanawia tylko dlaczego podawali, że zarobki na nim wzrosły o 5%? Przecież takich kłamstewek w tej grze jest pełno lub staja się już normą. Typ 59 zostaje wycofany bo jest 2x tańszy niż Lowe więc nie opłaca im się sprzedawać Typ 59 bo lowe szły słabo. W tej grze ciągle odkrywam jakieś "niespodzianki" - za remont IS 4 zapłaciłem ponad 20 tyś, stoczyłem nim ponad 400 bitew i nigdy tyle płaciłem. Twórcy W.o.T. robią wszystko żeby bez premium nie można było pograć. Tylko dlaczego ciągle przy tym nas oszukują albo wprowadzają ukryte niekorzystne dla graczy zmiany?

megaok
Napisany 13 Sty. 2012 - 11:19
#4

użytkownicy
Kasa naliczana jest podobno od zadawanego dmg ,więc Typ prując w tiery IX ,X "szału" nie robi - o ile przebije. Gdyby nie dodali tych 5% pewnie byłaby totalna lipa ,a tak jest tylko lipa. Wcześniej z premką zarabiałem nawet 85k za bitwę ,teraz bez max 45k (bez odliczania kosztów w obydwóch przypadkach). Nie narzekam bo to niezła kasa jest ,a na stockowego IS3 trzeba zarabiać :P
Typ wróci pewnie wraz z 7.2 za 10k golda :P

lavrinienko
Napisany 13 Sty. 2012 - 11:42
#5

użytkownicy
Taa... Typek nie jest już trendy...czyli?
Szykować kasę Panowie bo nowy premium już stoi w kolejce - rosyjski ciężki Is:
Cena wyjściowa - 10k golda
Ocena zdolności bojowej - OP
Po 3-4 miesiącach zrównanie ceny z Loeve i nerf parametrów.
I tak w kółko Macieju co 3 miesiące - nowy premium - nowa kasa, nowy premium - nowa kasa.....

Aha. Jeszcze jedno.
Zdajecie sobie sprawę że na darmowego premiuma za amerykańskie T34 przyjdzie Nam poczekać jeszcze parę następnych miesięcy :P
Powoli zaczyna to przypominać lizanie loda przez szybę sklepowej wystawy ;)

pozdrawiam

PanzerWolf
Napisany 13 Sty. 2012 - 12:26
#6

użytkownicy
a ja ich tam słodko pier..ole i żadnego premium tanka nie kupiłem i raczej nie kupie, play4fun

col_Kurtz
Napisany 13 Sty. 2012 - 12:29
#7

użytkownicy
Będę nudny jak flaki z olejem. Co z tego, że wycofują? Typów jak wszy na kołnierzu się w bitwach pojawia. Nie wiem, ale grając Wolverinem, czy innym tak wypasionym tankiem jak widzę 5 po drugiej stronie, to robię jedno - Esc. Balans, balans, balans - mantra. 1, czy 2 typy, ok, ale 5?!? Tak samo z artą. Rzadko, ale się pojawiają. Nie wspominając o tym, że po 0.7.1 gra jest mniej stabilna. Wywala się czasami. Wcześniej może raz mi się to zdarzyło, może dwa. Teraz, chyba z kilka razy już. Więc MM to właśnie jest narzędzie którym WG ciśnie na wyciąganie kasy. Kup typa, to będzie fajnie. Teraz mają zamiar zmienić i wprowadzić jakiś inny tank, jak wspomniał tawariszcz Lavrinienko. Gra zaczyna przypominać małżeństwo z czterdziestoletnim stażem - widzi się już tylko wady;)

Sake
Napisany 13 Sty. 2012 - 13:01
#8

użytkownicy
Było by fajnie, ale tak naprawdę kto wieży że dadzą ZA DARMO czołg premium?

Faren
Napisany 13 Sty. 2012 - 13:26
#9

użytkownicy
A Tetrarch? ;p Co do T34 to sprawa jest o tyle kłopotliwa, że jeszcze nie ma nawet dostępnego T23. Też miał być premium, jak tylko zostanie zamieniony na T20. I nadal go nie ma (a co to za problem wsadzić gotowy model czołgu do gry i podkręcić parametry?)

Fidos1612
Napisany 13 Sty. 2012 - 14:17
#10

użytkownicy
Wszyscy tak najeżdzają na użytkowników, którzy jeżdżą Typami, co z tymi co jeżdzą Lowami, czy KW-5. Też potrafi być ich zatrzęsienie podczas bitwy, i jakoś cisza, nikt nic nie mówi...

Exedy
Napisany 13 Sty. 2012 - 14:28
#11

użytkownicy
Właściwie to mi to lata, chociaż jak ostatnio widziałem takie widoki jak licząc typy w obu drużynach było ich 11 to jakoś średnio mi się to podobało. Ogólnie, takie decycje WG można skomentować jednym słowem: KASA.

RagatholX
Napisany 13 Sty. 2012 - 14:37
#12

użytkownicy
A ja powiem tyle ze im wiecej typów tym lepiej bo ja z kumplami ustawiamy sie wtedy i tylko na nie czekamy jak wjiadą w nasz zasięg. Padają jak kaczki, 80% typów jedzie tymi samymi ścieszkami i grają nimi dziwni gracze :) bez zgrania itp. , albo dzieci co dostały je na gwiazdkę. Jak masz przeciwko sobie 5 typów to jesteś na 90% przewidzisc któredy bedą jechac i tyle --- łatwe fragi!!!

megaok
Napisany 13 Sty. 2012 - 14:38
#13

użytkownicy
Zgadza się ,bywałem w teamie nawet z 5 innymi Typami a to już jest CHORE (chory MM)

PanzerWolf
Napisany 13 Sty. 2012 - 14:38
#14

użytkownicy
Bo większość to niedzielni gracze którzy chcą mieć na wejściu dobry sprzęt, nie chce im się dochodzić własnymi siłami do czegoś idą na łatwiznę , zresztą taki TYP psuje cały gameplay a jak jest po stronie przeciwnika kilka to odechciewa się gry, zresztą psują cały balans bitwy(to nie tylko moja opinia)

Walter_NovotnyPL
Napisany 13 Sty. 2012 - 14:56
#15

użytkownicy
Löwe i KV-5 to są HT i nie mieszają aż tak jak TYP59. Typy są zbyt mobilne przez co zmieniają całą rozgrywkę a ciężkie czołgi tak nie naruszają równowagi.

123następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.