kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 919 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
12następna
Aktualizacja wortalu zakończona

kurkusmaximus
Napisany 31 Gru. 2011 - 22:38
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...tualizacja-wortalu-zakonczona/

Exedy
Napisany 01 Sty. 2012 - 01:08
#2

użytkownicy
W takim razie nie jestem normalny xD Bo ten sylwek to całkowity nie wypał więc spędziłem go przy komputerze (gdyby nie było aktualizacji to bym siedział na wortalu...chwile xD) A tak na temat... to super, że ten wortal sie rozwija bo warto! No i takie pytanie: o co chodzi z "Wydana zostanie wersja beta lub full naszej gry internetowej" :o Planowana jakaś gra przeglądarkowa czy coś w tym stylu?

Mayster
Edytowany 01 Sty. 2012 - 01:30
#3

użytkownicy
To ty nic nie słyszałeś ?

Chłopaki robią WoBT (World of Battle Tanks) :)

Domena jeszcze wolna :)

mickey93
Napisany 01 Sty. 2012 - 04:01
#4

użytkownicy
a ja wróciłem uwalony po sufit odpalam kompa wsiadam w T34 i 4 fragi okupant stalowa ściana medal billotera i snajper w jednej bitwie

wortal dobrze że zakończył się aktualizować stabilniej pracuje

christopher2012
Napisany 01 Sty. 2012 - 06:06
#5

użytkownicy
a ja mam pytanie co do wortalu, czy powstanie przetłumaczona wersja wiki http://wiki.worldoftanks.eu/Main_Page?? nie ukrywam ze nie ogarniam niektórych rzeczy a chciałbym wiedzieć wszystko o tej grze:)

oczywiście nie mówię że macie przetłumaczyć cale wiki bo jest wiele graczy którzy każdy po kawałku jak potrafi może przetłumaczyć.

kurkusmaximus
Napisany 01 Sty. 2012 - 09:39
#6

administracja
@Exedy, tak, ale za wcześnie by dzielić się większą ilością informacji o niej
@christopher2012, niektóre rzeczy już przetłumaczone, inne będą pojawiać się w pewnych odstępach czasu

Endriu
Napisany 01 Sty. 2012 - 10:01
#7

redaktorzy
Jestem nienormalny :( bo po wystrzeleniu fajerwerów i wypiciu pół butelki szampana ( ja sam reszte zostawiłem kolegom i kolezankom ) grałem w wota jak inni cywilizowani ludzie którzy chcą szybko nabić IS-a czy t25 czy chociarz hummela , na wortal zagladalem ale niedzialal :/ bo chcialem zobaczyc czy ejest wzmianka o patchu 0.7.1 .
Wesołego nowego roku :P NEWYEAR działa :P patrzam na wikipedi jaki ma pancerz ten ich harry oraz działko :D pancerz max 38 mm , ale ci z wargmin-a zmienia to na bank , albo na grubszy o 1 mm , albo na cienszy o 20 mm. Pozdro

Endriu ( w WoT jako filu0406)

dzordzan
Napisany 01 Sty. 2012 - 11:17
#8

użytkownicy
prze ch*** z was ;)

Pozdro i polecam do specjalisty, żeby w sylwestra nie pić i na kompie siedzieć....

PL_PaweU
Napisany 01 Sty. 2012 - 11:49
#9

użytkownicy
Kiedy będą podstawowe narzędzia do formatowanie tekstu? (nie odpuszczę, ponieważ podoba mi się wortal :)

kurkusmaximus
Napisany 01 Sty. 2012 - 12:19
#10

administracja
Mam nadzieję, że jeszcze w styczniu

dwoogy
Napisany 01 Sty. 2012 - 12:21
#11

użytkownicy
Jako iż jest to mój pierwszy post na tym forum (jestem bardziej "czytaczem" niż "pisaczem" ;) ) To witam wszystkich.
A jako że mamy nowy 2012 rok to życzę wszystkim nam graczom wysokich FPS'ów, niskich PING'ów, kilogramów medali i masy fragów ;)
ps. strona super, zaczynam zaglądać tu częściej niż na "jedyne słuszne forum"
Pozdrawiam

N0RS0N
Napisany 01 Sty. 2012 - 12:39
#12

użytkownicy
@mickey93

ja tak kiedyś miałem w bad company 2 - troszk wypiłem a na drugi dzień patrzę że ratio podniosłem z 1,2 na 1,4 a to dziwne bo miałem już ok. 300 godzin przegrane :>

Fastbird
Napisany 01 Sty. 2012 - 15:28
#13

użytkownicy
tu też mi sugerują że jestem nienormalny :D:D
propo wzmianki o 7.1 bo ktoś się pytał. to będzie w tym tygodniu między 2 stycznia a 8 stycznia. Wnioskuję to z wypowiedzi Modka na czacie ogólnym z okolic środy.
-7.1 probably in next week.
Choć Wargaming coraz częściej nie dotrzymuje terminów ;p

Scytian
Napisany 01 Sty. 2012 - 17:17
#14

użytkownicy
Jak mówią że w tym tygodniu to ja mam nadzieje że przed końcem stycznia będzie bo później kod na premium tanka nie będzie działał xD

UciN
Napisany 02 Sty. 2012 - 20:46
#15

użytkownicy
Czy oprócz Mnie ktoś miał nadzieje , że dadzą jakiś kod na golda i premium na święta ?
Powiem szczerze , że zawiodłem się.
Zaraz ktoś na dole napisze (kup se golda) jak na te czasy to nie warto marnować kasy na grę ;/

12następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.