kliknij aby powiększyć
1024x576 : 382 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
123następna
Wesołych Wargaming.net!

kurkusmaximus
Napisany 21 Gru. 2011 - 22:25
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktualnosci/-394--wesolych-wargamingnet/

Krendzel
Napisany 21 Gru. 2011 - 22:33
#2

użytkownicy
Zapomniałeś jeszcze wspomnieć przy braku możliwości przelania złota że cały klan z RU potrafili przenieść na EU "bo lepsze pingi mają" :)

dadek
Napisany 21 Gru. 2011 - 23:12
#3

użytkownicy
Nic dodać nic ująć cały Wargaming!!!

iluczas91
Napisany 21 Gru. 2011 - 23:19
#4

użytkownicy
a jak mi ktos sie wlamal na konto i sprzedal wszystkie czołgi razem z lowe i kw-5 na czele to mi 1-szym razem odpisali ze nie potrafia nic z tym zrobic to im odpisalem ze nie wydam na ich gre zlamanego grosza to mi zbanowali konto na tydzien bo "badali" sprawe. a ze korzystam z 2 komputerow to powiedzieli ze moglem nie rozdawac innym danych do konta i ich to nie obchodzi poniewaz to jest niezgodne z regulaminem i wystepuje u mnie multilogowanie z innych komputerow. i co im mozna zrobic?? niestety nic...

Czapla
Napisany 22 Gru. 2011 - 00:02
#5

użytkownicy
Tak jak napisał użytkownik "iluczas91" - "a jak mi ktos sie wlamal na konto i sprzedal wszystkie czołgi razem z lowe i kw-5 na czele to mi 1-szym razem odpisali ze nie potrafia nic z tym zrobic to im odpisalem ze nie wydam na ich gre zlamanego grosza to mi zbanowali konto na tydzien bo "badali" sprawe. a ze korzystam z 2 komputerow to powiedzieli ze moglem nie rozdawac innym danych do konta i ich to nie obchodzi poniewaz to jest niezgodne z regulaminem i wystepuje u mnie multilogowanie z innych komputerow. i co im mozna zrobic?? niestety nic... "


Jestem ciekaw czy kiedyś widzieli hackera który loguje się z komputera gracza. heh niestety nic z tym się nie zrobi

adamczik
Napisany 22 Gru. 2011 - 00:47
#6

użytkownicy
Ludzie, a czego wy się spodziewaliście po białoruskim studiu? Przecież Białoruś to ostatni totalitarny kraj w Europie. Tam nie ma wolności słowa itd. Ten kraj przypomina Polskę lat PRL-u. Myślicie, że oni mają cokolwiek w głowie, jak tylko pieniądze? Oni nawet nie mają pojęcia co to PR. Skończyłem studia na tym kierunku i wiem, że "PRowe działania Wargaming" nawet koło takowych nie stały. Oni właśnie robią wszystko na odwrót. Już lepiej by było, gdyby nic nie robili.

Poza tym, nie bez kozery w polskim języku mamy przysłowie: "Raz na ruski rok"- oznaczające nigdy. To a'propo łatek, updatów, interwencji, słów i obietnic Oversrorda itd.

SpeC
Napisany 22 Gru. 2011 - 01:07
#7

użytkownicy
Jaki ładny hejt tuż przed świętami :D

To tak w ramach poprawy sobie samopoczucia rozumiem??

PS: Nie żebym bronił WG bo osobiście zgadzam się z tym co zostało napisane, niemniej święta tuż tuż a gdzie nie zajrzę to wszędzie narzekania czytam/słucham :P

kryns
Napisany 22 Gru. 2011 - 04:30
#8

użytkownicy
Śpieszmy się kochać WG, tak szybko odejdą <3

Mr Sodziak1
Napisany 22 Gru. 2011 - 05:02
#9

użytkownicy
Ogolnie Wargaming dopiero raczkuje. Napewno w koncu zatrudnia kogos porzadnego od PR. Patrzcie jak ostatnio bunt na forum pomogl wydac patch :D Wystarczy dac im kopa w dupe i od razu sie ogarniaja ^^

Darek94PL
Napisany 22 Gru. 2011 - 07:07
#10

użytkownicy
Trzeba im raz a porządnie dokopać by zmienili swoje postępowanie wobec graczy, bo tak to będą z nas ciągle robić za przeproszeniem idiotów.

Ak-47
Napisany 22 Gru. 2011 - 07:17
#11

użytkownicy
A ja tam mam to gdzieś, gram sobie i to mi wystarcza, badam sobie czołgi i to mi wystarcza :D

Althenor
Napisany 22 Gru. 2011 - 07:22
#12

użytkownicy
Nie pozostaje nic innego jak życzyć w nowym roku porządnej konkurencji, najlepiej jakiegoś studia na zachód od Odry... Swoją drogą jak takie coś czytam to zastanawiam się jak to w ogóle jest możliwe, żeby poważna firma postępowała w taki sposób...

p11k
Napisany 22 Gru. 2011 - 08:03
#13

użytkownicy
Zamiast studio na zachód od Odry to ja bym już wolał np. CD Projekt. Silnik mają dobry(z wiedźmina2), porządnie wykonują swoją robotę i w końcu to polacy:P. No, ale to niestety tylko marzenia:/

dadek
Napisany 22 Gru. 2011 - 09:07
#14

użytkownicy
"Ogolnie Wargaming dopiero raczkuje. Napewno w koncu zatrudnia kogos porzadnego od PR. Patrzcie jak ostatnio bunt na forum pomogl wydac patch :D Wystarczy dac im kopa w dupe i od razu sie ogarniaja ^^ "

Tylko że w tym patchu nic nie ma 80% zmian które naprawdę pomogły by tej grze wycięli dali ptasiory,dymy, i same pierdoły.I zostawili tylko mniejsze zarobki na artach,damage z he itd.Takie są patche Wargaming.I to się nie zmieni,szkoda bo samo założenie gry jest bardzo ciekawe,ale nie wróżę jej przyszłości z tym developerem.


Faren
Napisany 22 Gru. 2011 - 09:12
#15

użytkownicy
No, a ta optymalizacja daje tyle, że znowu ludziska ściągają pliki aby zwiększyć fps. Jedyny w moim przypadku pozytywna rzecz, to juz nie spada ilość klatek przy wystrzałach, jednak nie ma jakiejś wielkiej rewolucji. Same kosmetyczne zmiany, zero nowych trybów, nowych czołgów, nowych skilli, fizyki itd. Są co prawda nowe mapy, ale ile można grać na lesistych mapach? Gdzie pustynie, a już zwłaszcza zimówki?

Co do artykułu - aż chce się takie coś poczytać na wp.pl, onecie, cdaction.pl, gamezilli, poltergeiście ^_^

123następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.