kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 265 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
#3 Czołgi w War Thunder - T-50

kurkusmaximus
Napisany 10 List. 2014 - 15:46
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...--3-czolgi-w-war-thunder-t-50/

Arktez
Napisany 11 List. 2014 - 02:51
#2

użytkownicy
Super! Dawaj więcej :)

minimasakra
Napisany 11 List. 2014 - 08:54
#3

użytkownicy
fajne ale z jednym się nie zgodzę - wg mnie to stugA jest bardziej OP (t 50 nie przebija od przodu a ja zdejmuje tego piździka na 1 strzał ;)). tak więc chciałbym żeby autor pograł trochę stugiem i zrobił o nim kolejny fajny artykuł. Niestety jestem fanem niemieckiej myśli technicznej i uważam że w WT ruskie są czasami przesadzone.

Szlachciak
Napisany 11 List. 2014 - 09:50
#4

redaktorzy
Mam dopiero pierwszego Stuga. Myślę, że nie jest wart opisu i czekam aż dobije do F2 :) Ale póki co w kolejce Su-122. Fakt, T-50 nie przebija Stuga od przodu ale nie można porównywać czołgu lekkiego do TD'ka przystosowanego do stania przodem na polu bitwy i mającego większe działo.

kurkusmaximus
Napisany 11 List. 2014 - 10:04
#5

administracja
Pierwszy stug ma fajny słaby punkt na przodzie. Tak, że jeden strzał z byle czego go rozwala. Tylko ciężko trafić w niego.
T-50 też jest wkurzający, czasami odbija pociski jak maus.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.