kliknij aby powiększyć
1280x800 : 571 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
Patch 9.3 - Informacje

kurkusmaximus
Napisany 29 Sie. 2014 - 11:52
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktualnosci/-1822--patch-93-informacje/

avn234
Napisany 29 Sie. 2014 - 15:14
#2

użytkownicy
zmieniono mechanikę pocisku po tym, jak zrykoszetuje na czołgu: od teraz kontynuuje lot, zamiast znikać

rozumiem jeśli pocisk odbije się od powierzchni przed wieżą na np. E100 to trafi dalej w wieżę?

Wilk Fenris
Napisany 29 Sie. 2014 - 18:41
#3

użytkownicy
"od teraz czołgi VIII-X tieru z przekładnią napędową z przodu, po trafieniu w to miejsce nie będą mogły zostać podpalone"

Czyżby koniec płonących Niemców?
WG poszło po rozum do głowy???
Nieee... na pewno jest w tym jakiś haczyk ;)

TataPsychopata
Napisany 29 Sie. 2014 - 18:54
#4

użytkownicy
zmieniono mechanikę pocisku po tym, jak zrykoszetuje na czołgu: od teraz kontynuuje lot, zamiast znikać . Może po rykoszecie pocisk nabiera nowej trajektoria lotu . Może trawić w nowy cel . Może to już było w WoT ? Mi się wydaje że w becie miałem okazje . Strzelałem do maus a zniszczyłem tygrysa II . Nie jestem pewny na 100%

deffit
Napisany 29 Sie. 2014 - 20:13
#5

użytkownicy
A wiadomo kiedy ten patch wychodzi? bo nie wiem czy kv-13 zdąże zbadać ;)

Goldbluszcz
Napisany 01 Wrze. 2014 - 16:18
#6

użytkownicy
Do końca miesiąca aktualizacja 9.3 powinna się pojawić na serwerach.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.