kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 681 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
Detektyw czołgista #1 - T-34 mit FLAK 88mm oraz Pancerny Jeż

kurkusmaximus
Napisany 06 Lip. 2014 - 15:01
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...t-flak-88mm-oraz-pancerny-jez/

col_Kurtz
Napisany 06 Lip. 2014 - 21:12
#2

użytkownicy
Gimby nie znajo - znają.

Szlachciak
Napisany 07 Lip. 2014 - 01:04
#3

redaktorzy
Ja rozumiem, ze aktualnie w krainie internetu modne jest negowanie bledow ortograficznych interpunkcyjnych etc. Ale zeby te popelnione celowo...

kurkusmaximus
Napisany 07 Lip. 2014 - 09:07
#4

administracja
negowanie? chyba punktowanie
world of tanks

col_Kurtz
Napisany 07 Lip. 2014 - 21:11
#5

użytkownicy
Wybacz. Nie chowałem się w dobie internetu, a w dobie poszanowania... czytelnika. Z ilości błędów i literówek można i dostać małego kręćka i naprawdę trudno stwierdzić, co było intencją, a co zwykłym... Hm i tu mi słów zabrakło. Ok, dla mnie nie ma problemu.
:)
Wasz internet, Wasza wolność "słowa".

pawel2891
Napisany 08 Lip. 2014 - 23:37
#6

użytkownicy
z działem88 może nie było ale t34/100 world of tanks http://svsm.org/gallery/t-34-100/P1730726

oRkA
Napisany 09 Lip. 2014 - 20:45
#7

użytkownicy
Twórcy przyznali oficjalnie, że tryb bitw historycznych to niewypał. Powodem tego jest, że nikt nie chce grać słabymi czołgami nawet w zamian za zwiększone dochody. Postanowiono więc wprowadzić AI. Sztuczna inteligencja będzie sterować w przyszłości słabymi maszynami. Niby pięknie, bo fajnie jest sobie czasem postrzelać do botów, tylko co mi po przeciwniku który nie tylko nie myśli, ale w dodatku niewiele może mi zrobić. No chyba, że boty będą się poruszać w zorganizowanych grupach i liczebnie nie wliczać się do drużyny...jednak to będzie częściowo wymuszało na graczach atakowanie razem z botami zamiast ostrożnie podchodzić wroga i zajmować pozycje jak dotychczas. Czas pokaże. Póki co zrobiłem sobie przerwę od wota. Pewnie wrócę za kilka miesięcy jak wyjdzie jakaś naprawdę fajna aktualizacja.

Io36
Napisany 10 Lip. 2014 - 12:45
#8

użytkownicy
Kiedyś planowali aby piździki się respawnowały wiec AI (bot) jako spoter, który jak zginie wróci na pole walki jeszcze raz ? To by było dobre rozwiązanie.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.