kliknij aby powiększyć
2560x1364 : 768 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
Aktualizacja 9.1

kurkusmaximus
Napisany 14 Czer. 2014 - 18:25
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktualnosci/-1717--aktualizacja-91/

oRkA
Napisany 14 Czer. 2014 - 23:44
#2

użytkownicy
Po ilu walkach pojawia się malowanie?

Goldbluszcz
Napisany 15 Czer. 2014 - 09:19
#3

użytkownicy
Poziomy, za które otrzymuje się kolejne znaczniki:
1 znacznik - więcej średniego dmg na bitwę, niż 65% graczy
2 znaczniki - więcej średniego dmg na bitwę, niż 75% graczy
3 znaczniki - więcej średniego dmg na bitwę, niż 95% graczy

Naliczanie zaczęło się po wprowadzeniu wersji 9.1 więc na starcie każdy ma takie same szanse. Raz przyznany znacznik nie jest później odbierany.

adamczik
Napisany 15 Czer. 2014 - 10:56
#4

użytkownicy
FV215b otrzymał ninja nerf. Jeździ kilka km wolniej niż przed 0.9.1. Kolejny czołg, który był lepszy od IS-7 jest sprowadzany za kłaki na ziemię. Brawo WG.

mickey93
Napisany 15 Czer. 2014 - 11:03
#5

użytkownicy
czasem nie jeździ wolniej na zmodyfikowanych mapach? tj pod górkę :P?

adamczik
Napisany 15 Czer. 2014 - 16:05
#6

użytkownicy
W specyfikacji ma mniej km/h niż miał. FV na prostej był szybszy od IS-4, wczoraj po kilku testach, wyszło, że jest od niego wolniejszy.

Prolog
Napisany 23 Czer. 2014 - 10:27
#7

użytkownicy
Hoho, lekki boost dla 3 scoutów. Ha, czyżby WG zauważyło, że już prawie nikt nie gra scoutami? (mówię o scoutach z prawdziwego zdarzenia, na starych końcach drzewek light tanks, czyli nie o AMX, czy T71) Speed VK'i mocno zwiększony, sam mam prawie 2k bitew na niej, ale i tak ani na niej nie grałem, ani nie widziałem tego czołgu w grze chyba od pół roku po tym jak dostała takiego nerfa, że nie została choć jedna osoba, która by jej nie sprzedała. Z wszystkich nerfów ten właśnie był dla mnie najdotkliwszy, grałem w WoT'a dla rozrywki i żaden pojazd nie dostarczał mi jej tyle co VK przed nerfem. A teraz chcą znów zachęcić do grania, lecz cóż mi po prędkości gdy reszta stat nadal jest na poziomie M3 Lee...

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.