kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 998 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
12następna
Oferta specjalna: 3. rocznica World of Tanks

kurkusmaximus
Napisany 11 Kwie. 2014 - 17:14
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...lna-3-rocznica-world-of-tanks/

Vampir9610
Napisany 11 Kwie. 2014 - 20:55
#2

użytkownicy
Nic ciekawego :/

Sybirak_Jozef
Napisany 12 Kwie. 2014 - 07:45
#3

użytkownicy
Bardzo fajne misje i event - mnie się podoba! :-)

SOJUZ
Napisany 12 Kwie. 2014 - 17:23
#4

użytkownicy
to jest chyba ostatnia rocznica wota, patrząc na wota i wt to wot to taki airfix dogfighter

Sasilton
Napisany 12 Kwie. 2014 - 21:11
#5

użytkownicy
To chyba dobrze skoro pamiętasz tak starą grę.

SOJUZ
Napisany 13 Kwie. 2014 - 10:01
#6

użytkownicy
ale za to ma lepszą grywalność od wota gniota

MIchal_PL96
Napisany 13 Kwie. 2014 - 11:34
#7

użytkownicy
Tak za to mega pro super wt bez żadnej fizyki, gdzie czołgi nic nie ważą i obracają się niczym jak na bocznicach kolejowych jest pro. Gdzie T-26 żyje bo strzale od Tygrysa z 50m, gdzie Pantera potrafi wjechać w Tygrysa podważyć go i obrócić na dach, no rzeczywiście, to jest dopiero pro gra super gniot.

Sasilton
Napisany 13 Kwie. 2014 - 13:00
#8

użytkownicy
Chodzi chyba o takie coś :)

MIchal_PL96
Napisany 13 Kwie. 2014 - 13:02
#9

użytkownicy
Dobra strona, muszę zacząć nagrywać filmiki i będę wrzucał co jakiś czas kwiatki z jedynej słusznej gry, bo po wrzuceniu na YT od razu dadzą mi bana :D

SOJUZ
Edytowany 13 Kwie. 2014 - 14:06
#10

użytkownicy
taa, a w wocie czołgi mają masę? jakby tak było to maus nie mógłby wjechać na most, w tej grze to nawet fizyki nie ma tylko to jest jakaś parodia, http://www.youtube.com/watch?v=PiCn1KJFrjU , wot skończy swój marny żywot jak wt wypuści czołgi, pogódźcie się z tym, a jeżeli chodzi o ban dla pseudo testera hallacka to powinien dostać także na wota, bo ten człek robi antyreklamę wg, na niczym się nie zna, gada i wypisuje głupoty, a jak ktoś mu zwróci uwagę to wyzywa od trolli, i przy okazji Michał nie papuguj czyiś tekstów

MIchal_PL96
Edytowany 13 Kwie. 2014 - 15:17
#11

użytkownicy
BUAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAAH
https://www.dropbox.com/sh/gzte786uwivu7rg/FFPJ0nPgqu?lst
To mi humor poprawiłeś w niedzielne popołudnie ;D

https://www.dropbox.com/s/o90ns5b9ua4mxun/rec0413-144759.mp3 Tutaj macie jeszcze mega ultra realistyczny dźwięk silnika Tygrysa I :D

SOJUZ
Napisany 13 Kwie. 2014 - 15:28
#12

użytkownicy
w wocie dalej takie rzeczy się dzieją, w wocie to w ogóle dźwięków nie ma, mimo, że jest 3 lata po premierze to dalej taki sam badziew jest jak 3 lata temu, zero dynamiki, zero frajdy, w imię historycznego balansu odejmują pancerz czołgom, bo tak było historycznie według wg, tryb historyczny to komedia, support to tragedia, Polskie community to żenada, klakiery wg sprzedały się za wirtualne złoto, czyli wot to szrot, ale widzę, że pare osób tak jak Kaczyński chce zrobić wodę z mózgów, że wot to jedyna prawdziwa gra o czołgach, inne to "plagiat" i "odgapiacze"

Griva
Napisany 13 Kwie. 2014 - 15:43
#13

użytkownicy
Nie wiem co ty robisz na tym portalu :D

Nie chce cię martwić, ale ty od początku tematu próbujesz udowodnić, że WT to jedyna słuszna gra o czołgach xD

Każda ma swój klimat, fajnie pograć tu i tu, ale jak na razie z WT to taki pogromca WOTa jak z Metina pogromca WOWa.

Sasilton
Napisany 13 Kwie. 2014 - 16:37
#14

użytkownicy
Ja w 21K bitew ani razu nie wystrzeliłem w WOT.
Takie bugi to raczej ciekawostka, w WT turlające czołgi to codzienność.

Wiadomo beta, ale nie zmienia to faktu że wygląda to komicznie :D

SOJUZ
Napisany 13 Kwie. 2014 - 17:37
#15

użytkownicy
@ Griva

z tego co mi wiadomo to jest portal nie tylko o grach wg

12następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.