kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 1409 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
Na tropie World of Tanks #9

kurkusmaximus
Napisany 21 Wrze. 2011 - 20:50
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktualnosci/-277--na_tropie_world_of_tanks_9/

Taszi
Napisany 21 Wrze. 2011 - 22:55
#2

użytkownicy
Zmiany w cw będą teraz premiowały słabsze klany, na pewno będzie ich więcej na mapie. No i rozgrywka będzie pewnie żywsza. Ciekawi mnie rozwiazanie blokowania pojazdów, mam nadzieję że wprowadzi to jakąś różnorodnośc w walkach i np. przymus korzystania w bitwach czy to z tdków IX tierowych czy większej ilości medów, a nie będzie tylko zmianą czysto teoretyczną w stylu zablokowanie pojazdu na pół godziny...

adamczik
Napisany 22 Wrze. 2011 - 12:54
#3

użytkownicy
Ślimacze tempo WG podtrzymane. Nie mam pojęcia, co oni robią cały czas, skoro wyczekiwana trzy miesiące łatka nic nie zmienia a wprowadza do gry trzy czołgi. WG sprzedajcie projekt Amerykanom, bo czołgi już są po prostu nudne a u was wszystko jest: "Nie prędzej, jak w 2012".

Odys
Napisany 22 Wrze. 2011 - 15:33
#4

użytkownicy
wyjdzie bf3, nowy cod, diablo 3 i zostanie 30% graczy w wot

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.