kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 357 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
Kup myszkę za 80€ a otrzymasz Pz.Kpfw. IV Hydraulic, a za podkładkę za 20€ 500 złota i 3 dni premium

kurkusmaximus
Napisany 26 Ma. 2014 - 14:46
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...-20-500-zlota-i-3-dni-premium/

Sasilton
Edytowany 26 Ma. 2014 - 15:42
#2

użytkownicy
Mam starego deathaddera i mam podobne problemy. Przycisk pod rolką już dawno nie chodzi. Czasami przyciski przerywają [szczególnie wkurza jak chcesz coś zaznaczyć]
Na szczęście myszką się "naprawia" jak kilka razy w nia uderzysz :D

SOJUZ
Napisany 26 Ma. 2014 - 15:40
#3

użytkownicy
320 pln. za jaką myszkę? chyba upadli na głowę.

MIchal_PL96
Napisany 26 Ma. 2014 - 16:27
#4

użytkownicy
To Razer, nie ma się co spodziewać po nich niczego innego jak wysokiej ceny...

Plugawiec
Napisany 26 Ma. 2014 - 17:47
#5

użytkownicy
Mam starego Logitech'a kulkowego od 12lat i działa bez problemu. Pamietam,że dałem za niego około 100zł.
Na drugim kompie Logitech RX300 od 2007 lub 2008 i wszystko śmiga bez zgrzytów. Myszki eksploatowane co dziennie po 8 - 12h. Działają jak nowe. Co 3 lata wymieniam tylko podkładki.
3 lata temu zafundowałem sobie pod WOT'a podkładkę X7 Gaming firmy A4tech za jakieś 40zł i żadnych wytarć nie zauważyłem oprócz zabrudzeń.
Lepiej wydać na coś tańszego i nie psioczyć po roku urzytkowania.
Jeśli zarabiasz grając to OK, stać cię i musisz mieć dobry sprzęt.
Morał:
"nie kupuj czegoś drogiego co i tak w pełni nie wykorzystasz i nie zarobisz na tym"

MIchal_PL96
Edytowany 26 Ma. 2014 - 21:17
#6

użytkownicy
"...i tego co kosztuje grubą kasę tylko przez znaczek"

Wilk Fenris
Napisany 26 Ma. 2014 - 23:33
#7

użytkownicy
Też miałem deathaddera i podobne problemy... choroba nazywa się dwuklik wybitnie złośliwy. Można czyścić styki i pomaga, ale za jakiś czas powraca... ile można? Kupiłem mysz gigabyte za coś około 80zł i działa już dłużej niż Razer zupełnie bezawaryjnie. Jak się kiedyś zepsuje to o ścianę i zamawiam nową z allegro... zero łez... po co przepłacać?

MIchal_PL96
Napisany 27 Ma. 2014 - 08:21
#8

użytkownicy
Mam myszkę taką: A4tech X-748 kupioną ze 4 lata temu za coś koło 50 zł. Nie zepsuła mi się i jedyną rzeczą jaka mi troszkę przeszkadza to jest za mała ilość przycisków. Swego czasu chciałem sobie kupić Razer'a Mambe i cieszę się, że tego nie zrobiłem, natomiast co raz bardziej kusi mnie Logitech G700.

Exedy
Edytowany 27 Ma. 2014 - 20:12
#9

użytkownicy
A ja mam Tracer TRANSFORMER TRM-504 (z ciężarkami) już chyba od 3 lat jak nie dłużej i jedyne co chyba się psuje to scroll, przy przewijaniu skaczę czasami w inną strone... ale dałem za nią ok. 50zł a nie 80 EURO.

A najlepsza to jest moja klawiatura Geniusa ( z dodatkowymi przydatnymi przyciskami do muzyki, internetu itd.) Zalałem ją 3 razy, jest zasypana okruchami a po za tym nie raz jej się przywaliło a ona nawet ani raz nie robiła problemów, ba a co najważniejsze ani jedna literka sie nie starła z klawiszy. Mam ją co najmniej 5-6 lat +.

Generalnie wszyscy powyżej mają racje, to jest płacenie za znaczek. Bo co innego płacić za dobrą firmę która ma ceny adekwatne do tego jak długo coś wytrzyma i jak dobre będzie.

Prezes
Napisany 30 Ma. 2014 - 00:40
#10

użytkownicy
Podkładka mi się podoba, szkoda że jest limit z tym czołgiem 20k graczy pewnie same amerykańce albo ruski zgarną

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.