kliknij aby powiększyć
1600x1000 : 319 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
12następna
WarThunder Ground Forces - pierwsze wrażenia i garść screenów

kurkusmaximus
Napisany 16 Sty. 2014 - 10:23
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...ze-wrazenia-i-garsc-screenow-/

Plugawiec
Napisany 16 Sty. 2014 - 12:38
#2

użytkownicy
A co trzeba zarobić aby dostać się do testowania bety ?

Sybirak_Jozef
Napisany 16 Sty. 2014 - 13:12
#3

użytkownicy
Śliczne to wszystko!
Mam nadzieję, że Gaijin nie postawi na "miłą i łatwą w odbiorze sztrzelaneczkę z tankusiami, zamiast żołnierzyków", wtedy miłośnicy broni pancernej (w tym i ja)będą zachwyceni, zaś zupa pomidorowa, której coraz większe ilości, chlupią pod gąsienicami na WoT-owskich randomach, tutaj się nie rozleje...

Szczerze mówiąc: właśnie brak realizmu, tak bardzo mnie do World of Tanks, zniechęcił... :-/ Czołgi z sennych marzeń konstruktorów, zapieprzające po mapach, niczym terenowe samochodziki (nie czuć w ogóle wagi tych pojazdów, nie czuć wysiłku silnika, jest tylko "sipciej" i "folniej"), strzelające z odległości metra, bawiące się w chowanego między kamyszkami i domkami, malutkie mapy (na zbyt dużych, by się jełopy pogubiły), jednorodne dźwięki wystrzałów i silników (nie można rozpraszać osiołka, bo się zamota) - tego mi brakuje i, choć w World of Tanks, gram długo i wiem, jak się ta gra zmieniała i zmienia, to na "trudniejszą alternatywę", czekam i jej wypatruję...

Niech tylko zadbają, by nie można było instalować XVM i innych "ogłupiaczy", które niektórym rzuciły się na łeb i głowę, a może być ciekawie...

alojz
Napisany 16 Sty. 2014 - 13:12
#4

użytkownicy
@Plugawiec
Kupić dowolny zestaw startowy

SOJUZ
Napisany 16 Sty. 2014 - 13:22
#5

użytkownicy
@ Sybirak_Jozef

na samym początku swojej wypowiedzi pokazałeś, że używasz tych "ogłupiaczy"

Scytian
Napisany 16 Sty. 2014 - 13:57
#6

użytkownicy
@Sybirak_Jozef
Prawie na pewno nie będzie można używać żadnych modów, zresztą tak jak w samolotach, jak spróbujesz zmodyfikować jakiś plik to i tak launcher pobierze Ci aktualną wersję z serwera.

Torrez
Napisany 16 Sty. 2014 - 15:07
#7

użytkownicy
Na World of Tanks po tych świętach i tych promocjach wysyp noobów jest nieziemski.Ciekawi mnie najbardziej jak w War Thunder wygląda model zniszczeń i jak to będzie współdziałało z samolotami.

Pioyer
Napisany 16 Sty. 2014 - 16:16
#8

użytkownicy
co do grafiki to nie pomysleli o jednej rzeczy ten kto wylaczy roslinnosc ma przewage przez to ze lepiej i szybciej dostrze przeciwnika podobnie jest w WoT tylko ze tam wyswietla sie kontur czolgu i nad glowa wyswietla sie znaczek ze to wrog wiec mozna przymknac na to oko a w WT tego nie ma wiec to bedzie wielki minus dla takiej rozgrywki... juz widze te komentarze typu "jakim cudem mnie zobaczyles przecie sie w krzakach schowalem!! CHEATER !!"

Pancerny
Napisany 16 Sty. 2014 - 16:23
#9

redaktorzy
Pioyer, skąd wiesz, że w WT nie ma konturów czołgów? Ja gram i są.

mickey93
Napisany 16 Sty. 2014 - 16:33
#10

użytkownicy
pytania do autora.
1)na jakim sprzęcie grasz i jakie są wymagania.
2)jak wygląda spotowanie i czy z tą roślinnością to prawda ze jak ją wyłączysz to masz przewagę nad wrogiem?

3) jak wygląda sprawa z samolotami tzn czy samolotom łatwo jest cie wypatrzeć i zrzucić na ciebie 500kb bombę np.?

@Sybirak_Jozef
masz świadomość że na początku WOt też był inny lepszy? nie był tak spopularyzowany i nie było tylu graczy? nikomu(nikt się przez to nie irytował) nie przeszkadzał brak realizmu do liczył się fun. z WT będzie tak samo tylko szybciej się zakończy era dobrej zabawy

Sasilton
Napisany 16 Sty. 2014 - 16:36
#11

użytkownicy
Możesz krytykować grę?

Sybirak_Jozef
Napisany 16 Sty. 2014 - 16:56
#12

użytkownicy
Panie SOJUZ - zapytaj kogokolwiek z mojego klanu, to się dowiesz, czy używam... Zresztą, pewnie wiesz lepiej ode mnie, prawda?

Wniosek błyskotliwy, acz chybiony... xD


Do kol. mickey93 - mam nie tylko świadomość, ale i masę przepięknych wspomnień z tamtych czasów! :-)
Fakt, tamtego konta już nie ma, ale ten z "weteranów pancernych", który pamięta czasy zdobywania kluczy z CD-Action, też pewnie zachował w głowie, niejedno miłe wspomnienie... Echhh, łezka się w oku kręci...

Dlatego właśnie, jestem skłonny przyznać Ci rację - nie było "nerdów" i "tardów", XVMa i celowników z kosmosu, pochrzanionego faszyzmu, nacjonalizmu i opluwania kogoś dlatego, że jest z innego kraju.
Nie było "siemka generation", worków złota i kredytów, za które każdy gracz, choćby najmłodszy stażem, może w tydzień-dwa, wyexpić i kupić VIII-X tier.
Nie czułem jakoś parcia na staty i konieczności przejmowania się nimi u kogokolwiek. Nie było "psełdo-myndrcuff" z fioletowymi sygnaturkami, robiących z innych kretynów, bo w ogóle ośmielili się odezwać...

Ale... nie było też obłąkanych magazynkowców, tedeków z piekła rodem czy driftujących zwiadowców. :-)
Nie było X tieru artylerii i amunicji Premium za sreberka, nie było wielu rzeczy - wiele nowości jest ciekawych, zresztą: to normalne, że gra ewoluuje, to samo czeka WT, chyba, że...

...inne będą założenia i cele Gaijin, inne podejście i to zniechęci tych, których WoT ściągnął tabunami.

OBY.

Warynsky
Napisany 16 Sty. 2014 - 19:20
#13

użytkownicy
@Pancerny:
osłony gąsienic ("błotniki") to element który ulega destrukcji wraz z zerwaniem gąsek, czy też na screenach mamy 2 różne typy czołgów (screeny z Tiger I)?

Pancerny
Napisany 16 Sty. 2014 - 19:51
#14

redaktorzy
Ten czołg z osłonami to nie tygrys. Jak serwer będzie działać to sprawdzę dokładnie jaki.

Scytian
Napisany 16 Sty. 2014 - 19:51
#15

użytkownicy
@Warynsky
Z tego co widziałem na gameplayach to te osłony można urwać.

12następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.