kliknij aby powiększyć
1920x1200 : 384 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
Na tropie World of Tanks #80

kurkusmaximus
Napisany 23 Gru. 2013 - 12:06
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...--na-tropie-world-of-tanks-80/

col_Kurtz
Napisany 23 Gru. 2013 - 17:13
#2

użytkownicy
Wg Storma, stwierdzenie, że WoT (na dowolnych ustawieniach) działa gorzej (FPS) niż każda inna gra MMO, jest nieprawdziwe - tja, a ja mam pecha. Po ośmiu miesiącach przerwy wróciłem i każda pierwsza bitwa (pierwsze logowanie do gry w ogóle, albo po restarcie modemu) - wypad z serwera, a w czasie gry skoki tzw. spikes i w zasadzie gra jest niegrywalna obecnie. Zrobię ticket, to mi powiedzą, że wina mego providera... jasne. Tyle że ja z niego korzystam dłużej niż z WoT czy WowP. Nadmienię, że grałem wcześniej na średnio wysokich, teraz wszystko na minimum albo wyłączone - grafika stara w grze - tnie jak cholera nadal.

SerB, po obejrzeniu zdjęcia porównującego modele z WoT i WT: "Więc stockowy czołg jest zardzewiały i naprawiasz to rozwijając go? :)" Jasne, lepszy wyglądający na odlew z tworzywa sztucznego zmieszanego z kartonem;)

T-34/85 nie dostanie z powrotem działa 100 mm - nie potrzebuje, moim zdaniem 85 spisuje sie rewelacyjnie na swoim tierze. Gorzej już z T-43, bolesne doświadczenie.

Czat w grze wyłączony? Łącznie z komendami F1 etc? To nie jest dobry pomysł. To bym zostawił jednak. Chciałbym móc wyciszać konkretnego gracza, czat, ale nie komendy. Zobaczymy.

MIchal_PL96
Edytowany 23 Gru. 2013 - 17:31
#3

użytkownicy
Co do tej rdzy, to jednak ten WoTowski model KV-2 jest bardziej zbliżony do rzeczywistości. Chyba mickey93 ostatnio pokazywał zdjęcie realnego czołgu ;)

Edit: znalazłem :)

world of tanks

world of tanks

Walter_NovotnyPL
Napisany 23 Gru. 2013 - 19:52
#4

użytkownicy
Teraz jak tak patrzę to ten z WT może ma koła bardziej okrągłe ale jest tak zdezelowany jakby go z jeziora wyjęto. Poza tym powinien być właśnie bardziej matowy aby mógł się lepiej maskować.

Sasilton
Napisany 23 Gru. 2013 - 20:56
#5

użytkownicy
wg Storma, stwierdzenie, że WoT (na dowolnych ustawieniach) działa gorzej (FPS) niż każda inna gra MMO, jest nieprawdziwe

Tu ma racje, czasami gram sobie w Neverwinter Online i tam jak w mieście jest sporo ludzi to ilość klatek spada nawet do 20 i to niezależnie od ustawień.

Scytian
Napisany 23 Gru. 2013 - 21:02
#6

użytkownicy
@Walter_NovotnyPL
Eee tam to tylko trochę rdzy i błota, tutaj czołg wyciągnięty z bagna: http://odkrywca.pl/forum_pics/picsforum3/tank1.jpg
@Sasilton
Taaaa, tylko jest taka jedna malutka różnica: w WoT mam 30 czołgów na mapie i fps 30-35 na średnich, w Neverwinter jest w mieście kilkaset osób i fps utrzymuje się na poziomie 20-25 na Max ustawieniach, na max w WoT mój komputer nie przekracza 20 FPS.

MIchal_PL96
Napisany 24 Gru. 2013 - 08:08
#7

użytkownicy
Czy to jest T-34 z niemieckim krzyżem? :O

SzalonyChemik
Napisany 24 Gru. 2013 - 16:19
#8

użytkownicy
@MIchal_PL96
Co w tym dziwnego? Niemcy używali zdobycznych T-34 pod oznaczeniem PzKpfw T-34 747(r).

Sybirak_Jozef
Napisany 24 Gru. 2013 - 17:18
#9

użytkownicy
Pytanie kol. col_Kurtz, jest bardzo istotne: jeśli wyłączenie czatu, spowoduje również wyłączenie komend, to... do tyłka z tym pomysłem. :-/ Znając "mendrc-uff" z WG, taka opcja nie jest niemożliwa, potem będzie rechotanie SerBa, że ktoś ma ból zadka i nie da się ludziom dogodzić, aż wreszcie, po trzech łatkach, zrobią coś pośredniego...

Pomysł, sam w sobie, jest bardzo dobry: skończy się męczenie oczu bełkotem, który na czacie uskuteczniają co niektórzy, w większości tzw. pancerna padlina. Byle czegoś nie schrzanili...

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.