kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 258 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
Clan Wars - przyszłość

kurkusmaximus
Napisany 10 Lip. 2011 - 09:59
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktualnosci/-163--clan_wars_przyszlosc/

Pl_Krystian_15
Napisany 10 Lip. 2011 - 10:44
#2

użytkownicy
będzie bez sensu jak połączą tą gre jeszcze ze samolotami oraz statkami ;/

paweldyl
Napisany 10 Lip. 2011 - 11:32
#3

użytkownicy
Zgadzam się czołgi to czołgi dlatego tu gram, a jak to połączą ja dziękuję za współpracę...

n0waczek
Napisany 10 Lip. 2011 - 19:53
#4

użytkownicy
narzekacie - zanim by do takiego połączenia doszło minęłoby z 4-5 lat znając WG ;)

col_Kurtz
Napisany 11 Lip. 2011 - 18:16
#5

użytkownicy
Za wiele srok na raz chcą trzymać. To zamrażanie... osobiście wydaje mi się pomysłem - dziwnym?
@n0waczek - czołem:) Tu się z Tobą zgodzę. Biorąc pod uwagę ich sposób pracy i realizacji projektów (ile to już nie miało być, piechota np.), oraz ilość pomysłów jakie padły, zostały zaniechane, zmienione etc. takie połączenie może mieć miejsce w 2050 roku:D Żadna z wymienionych wyżej gier nie jest chyba szerzej znana jako grywalna. A może się mylę i już grają?:D

111takow
Napisany 12 Lip. 2011 - 08:21
#6

użytkownicy
kolejne dojenie kasy, chcesz grac w clan wars - kupuj miejsca w garażu... chcesz mieć lepsze czołgi - kupuj złoto i wymieniaj xp...
chcesz mieć wielką przewagę nad swoim przeciwnikiem - kupuj amunicję za złoto...


Oby jak najszybciej wyszedł battlefield 3... Tam raczej nie będzie złotych pestek dających przewagę temu który płaci, i z kolegami będzie można zagrać za darmo..

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.