kliknij aby powiększyć
1920x1200 : 634 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - ZSRR
Is
Jak dobrze zarobić is

Luxior22
Napisany 17 Gru. 2012 - 19:38
#31

użytkownicy
już ni ma premiumka nabiłem nim 150 tysi i sprzedaje go też za 150 :P i tego IS też sprzedam i zostaje mi do nabicia 350 tysi ;)

Franio
Napisany 17 Gru. 2012 - 19:46
#32

użytkownicy
Nie ma to jak marnować złoto kupując premium tank na jeden dzień i sprzedając go ;p Na przyszłość jak masz złoto i potrzebujesz kasy, to zainwestuj lepiej w premke na trzy dni :D


Luxior22
Napisany 17 Gru. 2012 - 19:59
#33

użytkownicy
już wiem ale ten tank był dość dobry i myślę żeby go sprzedać i zainwestować w zbieracza do 150 tysi ale nie wiem jakiego ;/

Walter_NovotnyPL
Edytowany 17 Gru. 2012 - 20:04
#34

użytkownicy
Jednak w szkołach powinien być nacisk na taki przedmiot o huczne nazwie "Podstawy Przedsiębiorczości". Ja bym już dobrał trochę złota i kupił jakiś lepszy czołg premium. Widocznie to nie twoje pieniądze skoro je tak idiotycznie rozdysponowujesz. Tak dla porównania jak były podwyższone zarobki na PzIV to jednego dnia nabiłem ponad 1kk na nim ZA DARMO. Ludzie dobrze tobie radzą a ty nie słuchasz. Kup czołg za 300k i miej spokój a nie jakieś badziewia które wychodzą po 5k na bitwę do przodu. Możesz za 0 (słownie zero) kupić sobie LTraktora i zarabiać na bitwie po 8k z palcem w nosie.

Luxior22
Edytowany 17 Gru. 2012 - 20:15
#35

użytkownicy
to jaki za 300k mam kupić ???? podeślij pomysł :P

myślę żeby Hetzera kupić bo ktoś w poście napisał(albo ja to tak zrozumiałem) że on dobrze kosi kase ale trochę jest ki żal kupić czołg za 400 tys i na nim tracić bo tak to na pewno nie zarobie ;/

Walter_NovotnyPL
Edytowany 17 Gru. 2012 - 20:46
#36

użytkownicy
Ja mówiłem, że skoro masz Hetzera to wbij nim StuG III. On genialnie zarabia. Miałeś PzIV a on też świetnie zarabia. Możesz odkryć PzIII/IV. Też jest dobry. Albo tego KW-1 przytaczanego przez wszystkich.
Szkoda ci wydać 400k aby potem łupić na nim kasę i wolisz kupić coś coś słabo zarabia ale było tanie? Taaaak znam tan ból...

Scytian
Napisany 17 Gru. 2012 - 20:46
#37

użytkownicy
Po pierwsze:
Naprawdę nie wiem jak trzeba słabo grać i ile strzelać do swoich zęby czołgiem poniżej 7 tieru wyjść na -.
Po drugie:
Wszyscy ci piszą żebyś kupił stuga/pzIV/KW do zarabiania kasy i mają rację! Według mnie nie ma sensu próbować zarabiać czołgiem poniżej 5 tieru!

Luxior22
Edytowany 17 Gru. 2012 - 21:30
#38

użytkownicy
może i macie racje ale żal mi jest kasy ;/ czy serio PzIV dobrze zarabia bo mam zaraz go kupić i nie wiem czy to prawda i czy jak go kupie to co mam robić skaut czy co ??

Walter_NovotnyPL
Napisany 17 Gru. 2012 - 21:52
#39

użytkownicy
Kup i walcz. Co zyskałbym wciskając tobie bubel? Na serwerze europejskim są tysiące frajerów, których czeszę jak chcę. Czy uważasz, że potrzeba nam jeszcze jednego i dlatego wciskamy tobie jakiś szmelc? Zobacz moje statystyki i zastanów się dlaczego mam tyle bitew na PzIV.

Luxior22
Napisany 17 Gru. 2012 - 21:55
#40

użytkownicy
dobra kupuje ten czolg i powiedz jakie najlepiej działo

Franio
Napisany 17 Gru. 2012 - 21:55
#41

użytkownicy
PzIV fajnie zarabia, ale tylko z haubicą i amunicją HE (to już jednak nie ten genialny PzIV co przed 8.0). Jezdzisz nim jak normalnym medem, czyli wspinasz się na wszelkie górki i miejsca, gdzie ciężkie mają daleko. Scoutowanie nim to raczej samobójstwo, no chyba, że jesteś na samym dole, a w drużynie nie ma żadnych lekkich. Wtedy nie ma wyjścia :)

Walter_NovotnyPL
Napisany 17 Gru. 2012 - 21:58
#42

użytkownicy
Ja gram z działem 75mm i nie narzekam. Działo to kwestia gustu. Pograj trochę bitew z jednym, trochę z drugim i się przekonaj z jakim akurat tobie się lepiej gra.

Luxior22
Edytowany 17 Gru. 2012 - 22:14
#43

użytkownicy
kupiłem czołg :P

nawet dobry ten czołg na 1 bitwe 5 killi :p

6 tys za bitwę 4 czołgi zniszczone i przegrana :P to jest dobre??

Walter_NovotnyPL
Napisany 17 Gru. 2012 - 22:18
#44

użytkownicy
Ja mam po 20k za bitwę.

Franio
Napisany 17 Gru. 2012 - 22:19
#45

użytkownicy
Nie ma znaczenia ile zniszczysz, tylko jakie obrażenie zadasz. Zawsze lepiej rozwalić jeden czołg z 300hp niż dobić 4 co mają po 30hp, dlatego nigdy nie leć na fraga ;D
6k za przegraną to raczej normalny wynik dla V tieru ;p


Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.