kliknij aby powiększyć
1152x720 : 170 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - ZSRR
1234następna
Is
Jak dobrze zarobić is

Luxior22
Edytowany 15 Gru. 2012 - 13:12
#1

użytkownicy
Witam mam problem z zarobieniem na Is na + wychodzę tylko z 9/12 tysięcy bo ammo drogie naprawa droga pomóżcie próbuje trochę dobić kasy Bt-7 ale on daje mi zarobki w wysokości 8/9 tysięcy wiec to mało proszę o pomoc ;(


.P.S zabrakło mi tylko 2 milionów do Is-3


I mam jeszcze jedna pytanie teraz mam 600 tys kasy i czy opyla się sprzedać is za 716 tys i resztę kasy dobijać mniejszymi czy dobijać kase IS

Scytian
Napisany 15 Gru. 2012 - 12:34
#2

użytkownicy
Is już tak ma, jak nie umiesz zarabiać na IS to nie pchaj się na IS-3 bo na nim jest już trudno. Is'em musisz po prostu strzelać TYLKO przy maxymalnym skupieniu celownika inaczej masz marne szanse na trafienie, musisz dobrze kątować pancerz, i oczywiście znać weakspoty spotykanych czołgów. Nie możesz też wdawać się w pojedynki na duże odległości, szczególnie z niemcami, bo to jest bez sensu. Tym czołgiem można spokojnie zarabiać 20-25k za wygrana walkę, więcej też się zdarza. Naucz się najpierw grać IS bo jak przeskoczysz na IS-3 to się tylko do niego zrazisz, jak IS-3 popełnisz jakiś głupi bład do wybuchasz a potem tylko rachunki zostają xD

Luxior22
Napisany 15 Gru. 2012 - 12:40
#3

użytkownicy
na bitwę mam z 20-25 tysi ale Naprawa z 6 tys ammo 13 tys razem 19 tys czyli zostaje mi z 6/8 k to trochę mało Is umiem grać bo nieraz mam po 5/6 killi ale trudno się nim zarabia i ktoś może zna sposób na zarabianie dobre

Walter_NovotnyPL
Napisany 15 Gru. 2012 - 14:17
#4

użytkownicy
Nie oczekuj zbytnich kokosów. Jeśli jesteś z parę tysięcy do przodu to powinno cię to zadowalać.

Scytian
Napisany 15 Gru. 2012 - 14:54
#5

użytkownicy
Najlepszym sposobem na dobre zarobki są oczywiście premium tanki. Jak nie chcesz nich kupować to najlepiej farmić kasę 5/6 tierami.

Luxior22
Napisany 15 Gru. 2012 - 15:32
#6

użytkownicy
a co myślicie bo teraz mam 800 tysiecy kasy czyli jak sprzedam IS to będę miał 150000 to będzie mi brakować jeszcze milion to jak Sprzedawać Is czy nie prosze o pomoc

Franio
Edytowany 15 Gru. 2012 - 17:17
#7

użytkownicy
Jak uważasz, jesli gra Ci się nim fajnie to go zostaw. Ja tam wyszedłem z założenia, że nie ma sensu trzymać w garażu czołgu na którym już wszystko zbadałem i nie mam interesu nim grać ;p Co innego 6 i 8 tiery, które warto trzymać dla różnych kompani klanowych :)
No i pogódź się z tym, że od 8 tieru wychodzenie na minus jest regułą ;p Najlepiej mieć kilka mocnych 5 tierów do zarabiania na większe czołgi. U mnie najlepiej sprawdza się zestawienie KV-1 i T-25. W pół godzinki zagra się nimi na zmiane 5-7 meczów i już około 100k do przodu :D

Walter_NovotnyPL
Napisany 15 Gru. 2012 - 18:58
#8

użytkownicy
Zależy od ilości miejsc w garażu. Jeśli masz dużo miejsca to możesz mieć czołgi 4fun. Ja mam czołgi najmniejszych tierów, bo gra mi się nimi bardzo przyjemnie. Oczywiście wbijam mocniejsze czołgi ale granie jednym czołgiem jest zbyt monotonne.

Luxior22
Napisany 15 Gru. 2012 - 20:51
#9

użytkownicy
mam 5 wolnych miejsc

Walter_NovotnyPL
Napisany 15 Gru. 2012 - 22:12
#10

użytkownicy
To nie sprzedawaj. Nigdy nie sprzedawaj dla kredytów, bo będziesz żałował. Zawsze możesz sprzedać a tak to chociaż za ten czas, gdy będziesz zbierał na kolejny czołg, podszkolisz trochę załogę.

Luxior22
Napisany 16 Gru. 2012 - 08:52
#11

użytkownicy
tylko że mam wszystkich na 100% i umiejętności na 96 % ... a potrzebuje szybko kasy

Walter_NovotnyPL
Napisany 16 Gru. 2012 - 09:40
#12

użytkownicy
Ale dlaczego szybko? Ja zanim uzbierałem na TigeraII to w międzyczasie wyszkoliłem drugą umiejętność na 95%. Im mocniejszą załogą wejdziesz na nowy czołg tym lepiej będzie ci na nim szło.
Właściwie to po co ten pośpiech? Jakie masz czołgi do zarabiania? Masz PzIV i KW-1 czy sprzedałeś je? Masz dużo miejsca to z Hetzera przejdź na StuG III, on też dobrze zarabia. Zanim kupisz czołg IS-3, zapewnij sobie zaplecze do utrzymania go i zakupu nowych modułów.

Luxior22
Edytowany 16 Gru. 2012 - 12:46
#13

użytkownicy
czyli mówisz że mam sprzedać Is i zainwestować w zbieracze ?

Sprzedałem PzIV i KW-1

do zarabiania mam Bt-7 bo był tani ale myślę nad kupnem Premium czołgu za 750 złota

Walter_NovotnyPL
Edytowany 16 Gru. 2012 - 13:53
#14

użytkownicy
Jak chcesz tak bardzo sprzedać ISa to go sprzedaj ale kup sobie jakieś maszyny do zarabiania. Kup takie pojazdy jak StuG III, PzIV, PzIII/IV i KW-1. Z własnego doświadczenia wiem, że dobrze zarabiają. (KW-1 grałem bardzo dawno więc nie wiem ile zarabia)
Skoro masz miejsca w garażu to po co sprzedajesz dobre czołgi? W parę dni możesz zarobić tyle ile one kosztują razem z dodatkowym wyposażeniem.

Franio
Napisany 16 Gru. 2012 - 13:53
#15

użytkownicy
Jak potrzebujesz szybko kasy, to wejdź do magazynu i posprzedawaj moduły, które do niczego Ci nie pasują. Np działka, silniki, wieże, radia. Sam ostatnio wszedłem do magazynu i zobaczyłem ile mam tam niepotrzebnych rzeczy, ze 2 mln zarobiłem sprzedając to ;p

Premium za 750 to dobrego nie kupisz, ale możesz poczekać na promocje na Churchilla albo T-25. Często dają je za pół ceny, a zarabia się nimi fajnie (T-25 imo przyjemniejsze) :)

1234następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.