kliknij aby powiększyć
1200x750 : 312 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
poprzednia12
Stug III

OlejhunterPL
Napisany 26 Sty. 2013 - 16:49
#16

użytkownicy
Sas333 zgodzę się z Tobą ale zwiad jest nie potrzebny na StuG III jak masz lornetkę polową. Lepiej sprawdza się 6 zmysł żeby znikać jak przeciwnik wyczai kto go tak żądli

jareckus
Napisany 30 Sty. 2013 - 09:53
#17

użytkownicy
StuG to jeden z lepszych TD 5 poziomu. Przyzwoita penetracja działem 75mm, dobry dmg. No i jak strzelasz zza krzaka to wróg musi blisko podjechać aby Cię dojrzeć. Ja swoim stugiem czasami na koncie prem w dobrych bitwach wyrabiam 50000 kredytów. Lornetka, siatka kamuflująca oraz dosyłacz to podstawa. Załoga: 6 zmysł, hamowanie sprzęgłem (żadne lekki wtedy nie objeżdża), kamuflaż, rozeznanie w sytuacji. Dzieki temu po 800 bitwach mam 62% WR na STUGU :).
Jedynie bitwy miejskie czasami stwarzają problemy. A co do pancerza to przedni jest dosyć dobry - czasami odbija jeśli pod kątem się ustawisz do wroga.
StuG na 5 poziomie przegrywa tylko z T49.
Najwyższy współczynnik ukrycia w grze ma Renault UE57 - 26,5 , StuG ma 25. Tak samo ma JgPanzIV i Hetzer.

Menthus
Napisany 30 Sty. 2013 - 13:58
#18

użytkownicy
Stug III rozwala wszystko na swoim tierze oczywiście z większej odległości . Prawie cały czas trafia na V tiery a czasem rzuci na szóstki ,ale to i tak się z tego ciesze ,bo więcej kasy za uszkodzenia wyższych tierów się dostaje a i tak wszytko przebija . Z T-49 czy jak mu tam to wygrywa . Jest to mój ulubiony czołg .

poprzednia12

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.