kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 280 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
12następna
Stug III

czolgista pl
Edytowany 17 Lip. 2012 - 13:50
#1

użytkownicy
Siemka mam problem ze stugiem. Bo tak zaraz będę go miał i chciałbym wiedzieć jakie jest zdanie wasze o tym czołgu, ile zarabia (gram bez premki) i jakie działa zamontować. Bardzo czekam na odpowiedź. Pozdrawiam udanych bitew.

Menthus
Edytowany 03 Maj 2012 - 22:24
#2

użytkownicy
Działko najlepiej top-owe ( na początku ważna jest mobilność) .Czołg ładnie zarabia ,ale to nie jest to co hetzer ( przegrywa z nim) stug III to czołg bez pancerza . Idealny camper . Super mobilny ,super działo ,ale powtarzam to czołg bez panzerza .

U2

Walter_NovotnyPL
Napisany 04 Maj 2012 - 07:03
#3

użytkownicy
Stug III to PzIV bez wieży (wiem że na podwoziu PzIII). Mocne szybkostrzelne działo zapewni wysokie zarobki. Dlaczego z hetzerem przegrywa? Mówisz o bezpośrednim trafieniu ze 105? Prawdą jednak jest, że od niego tak nie rykoszetuje.

Menthus
Napisany 04 Maj 2012 - 07:08
#4

użytkownicy
Nie zgodzę się z tą wieżą , stug to czołg mobilny (wymanewrowałem nim kw :P) ma on lepsze działo niż pzIV .

losewos
Napisany 04 Maj 2012 - 08:27
#5

użytkownicy
Grając KW ze 107 hetzera i stuga mam na hita. Więc stug nie grzeszy pancerzem ale dla mnie lepszy od jagdpz IV

Walter_NovotnyPL
Napisany 04 Maj 2012 - 08:30
#6

użytkownicy
Ma większą prędkość obrotu kadłuba ale PzIV obraca równocześnie kadłub i wieżę. Działo ma takie samo tylko z większą szybkostrzelnością co jest atutem każdego TD.

Menthus
Napisany 04 Maj 2012 - 09:38
#7

użytkownicy
Ale pzIV wytrzyma niektóre strzały ... ,ma większy profil i jest wysoka co jest jak i przydatne i czasami nie ,pzIV to taki m3 lee z większym pancerzem i działem . Polecam jednak stug , przyjemniej nim się gra.

Scytian
Napisany 04 Maj 2012 - 10:18
#8

użytkownicy
Stug to dobry TD tak samo jak Hetzer i Jagdpanther, ale Jagdpanzer to najgorszy TD świata.

Menthus
Napisany 04 Maj 2012 - 11:51
#9

użytkownicy
Jagpanzer to jedna wielka , mobilna ,nieposiadająca pancerza i dmg kupa złomu

czolgista pl
Napisany 04 Maj 2012 - 12:05
#10

użytkownicy
Dzięki chłopaki ale nadal nie wiem jakie działo jest najlepsze.
zdrówko.

Walter_NovotnyPL
Napisany 04 Maj 2012 - 12:36
#11

użytkownicy
W pierwszym poście masz że najlepsze jest najlepsze. Czyli działo 6 tierowe 75mm.

Lukq
Napisany 06 Maj 2012 - 08:41
#12

użytkownicy
Stug to małe utrapienie mały niski i o najlepszym współczynniku kamuflażu ze wszystkich czołgów.

sas333
Napisany 21 Paź. 2012 - 22:15
#13

użytkownicy
Gram Stugiem:) Powiem ci tak Stug to baaardzo miły kartonowy niszczyciel czołgów,pancerz słaby i mało ammo zabiera ale jak się ustawisz w krzaku i masz załogę wyszkoloną plus siatka,lorneta i kamuflaż oraz zwiad i rozeznanie w sytuacji to jest to b często przeklinany czołg przez przeciwnika.Stara metoda 2 >3 strzały i zmiana miejsca i tak raz za razem albo dobry dom z winklem :) z kolegami po bokach i jesteś mini zmorą pola walki.

marko
Napisany 08 Gru. 2012 - 15:47
#14

użytkownicy
Witam dopisze się tutaj,do działa 6 jaka będą najlepsze pociski ?.
Sas333 napisałeś oraz zwiad ? o co chodzi bo dopiero zaczynam mało mam wiedzy więc pytam.

Walter_NovotnyPL
Napisany 08 Gru. 2012 - 16:01
#15

użytkownicy
Pociski standardowe przeciwpancerne. A zwiad i te inne to dodatkowe umiejętności załogi. Polecam lekturę rozdziału "Skills and Perks" http://wiki.worldoftanks.eu/Crew

12następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.