kliknij aby powiększyć
1600x982 : 174 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
poprzednia12
ZARABIANIE
T-34 czy PzIV ???

Walter_NovotnyPL
Napisany 07 Sty. 2013 - 15:30
#16

użytkownicy
Na Leichttraktorze 8k bez premki można bez problemu zrobić.

seboran
Napisany 07 Sty. 2013 - 15:33
#17

użytkownicy
T18 z haubicą zarabia kilkanaście tysięcy bez premki

Wujekhasz
Napisany 08 Sty. 2013 - 18:05
#18

użytkownicy
Wszyscy macie rację każdym czołgiem można wyjść na minus wystarczy wykorzystać gaśnicę, apteczkę i zestaw naprawczy i już jesteśmy -9k kredytów do tego naprawa i pestki. Co do zarabiania to polecam też SU-85.

OlejhunterPL
Napisany 24 Sty. 2013 - 12:57
#19

użytkownicy
Pzkpfw IV był świetny przed nerfem teraz to jest inny czołg. Trzeba stosować inną strategię, w ogóle nie mogę się w nim teraz odnaleźć. To był mój ulubiony czołg, teraz stoi w garażu tylko z sentymentu. Jeśli chodzi o t-34 to tylko ta lepsza wersja t-34-85. Można nim spokojnie wychodzić 15-25 tysi. Innym dobrym zarabiaczem jest jak dla mnie SU-100. Na dziale 100 mm dobrze nim snajpić a do tego szybko przeładowuje. W niemieckim drzewku dobry do zarabiania podobno jest VK3600H ale ja nie trzymam prototypów. Kolekcjonuje historyczne :)

Scytian
Napisany 24 Sty. 2013 - 14:01
#20

użytkownicy
PzIV jest świetny ale tylko ze 105mm, atakujesz od tyłu i prawie każdy na hita, zarobki ok 20-30k bez premki.

Wpis został usunięty przez wortalowe służby porządkowe.
#21

poprzednia12

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.