kliknij aby powiększyć
1600x900 : 415 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
T-25

Scytian
Napisany 09 Luty 2012 - 14:07
#1

użytkownicy
Chciałbym się dowiedzieć czy T-25 jest dobrym czołgiem. Może dużo zarabia? Przydałby mi się jakiś premium tank do zarabiania,a ten będzie w ten weekend w promocji.

p11k
Napisany 09 Luty 2012 - 23:15
#2

użytkownicy
Jeśli chodzi Ci o premium 5 tieru to zdecydowanie jest najlepszy z nich wszystkich.

Dziurawbucie
Napisany 10 Wrze. 2012 - 13:22
#3

użytkownicy
Mam od kilku dni T-25.Mam też jeszcze kilka dni konto premium.Kupiony jako zarabiarka,zamiennik Pz IV.Powiem tak.Całkiem udany czołg.Szybki,dużo HP jak na V tier meda.Szybkie i celne działo.Więcej dinguje niż PzIV (pochyłe blachy pnacerza).
Losowania ma też ok. Raz na kilka bitew spotyka się czołgi 6 tieru.Jeśli chodzi o zarobki.Mam rozegranych około 100 bitew.
Z premium, najlepsza bitwa 54k kredytów.Przeciętnie 25-30k kredytów(dużo zależy od random team'u .Zdaża się,że po 3 min bitwy zostaję sam i jakaś artyleria).
Nie jest to rewelacja.Na Pz IV z działem L70 zarabiałem średnio 20-25k bez premium.Legenda Pz IV odchodzi z aktualizacją 8.0
T-25 to obecnie taki jego zamiennik.

Jeśli ktoś gra na zwykłym koncie.Zarobki T-25 w przyszłości pozwolą na pewno utrzymać kilka czołgów IX-X tieru,lecz jeśli ma utrzymać i zarobić na kolejne X tiery...będzie długo to trwało.
Czołg premium VIII tieru daje komfort fajnej zabawy,ale to wątek o T-25. :)


Lincz
Napisany 10 Wrze. 2012 - 14:49
#4

użytkownicy
data 1 wpisu :)

Walter_NovotnyPL
Napisany 10 Wrze. 2012 - 19:30
#5

użytkownicy
Oj tam oj tam. Ale może jeszcze się waha? Jakby ktoś chciał kupić to chyba te dane się nie przedawniły.

Berni90PL
Napisany 10 Wrze. 2012 - 19:47
#6

użytkownicy
tu masz opisane wszystkie czołgi 5 tieru bez dicker-maxa.

http://world-of-tanks.eu/artyk...wnanie-czyli-tanie-zarabianie/

http://world-of-tanks.eu/artyk...nanie-czyli-tanie-zarabiane-2/

Walter_NovotnyPL
Napisany 10 Wrze. 2012 - 21:40
#7

użytkownicy
Dicker Max jest 6 tieru, więc raczej bez niego.

Berni90PL
Napisany 10 Wrze. 2012 - 21:57
#8

użytkownicy
Wiem że jet 6 ale mówiąc to miałem na myśli czołgi premium inne niż 8 tier.

Dziurawbucie
Edytowany 08 Paź. 2012 - 23:12
#9

użytkownicy
@Lincz

Masz rację > (Napisany 09 Luty 2012 - 14:07).Byłem świadomy daty ostatniego wpisu w tym wątku.Jednak w niedalekiej przyszłości gracze ,którzy zarabiali >Su85,Kw-1,PzIV,...Będą jakby zmuszeni kupić jakiś premium tank.KW,Pz4 straciły działa > mniejszy DMG zarabiasz mniej. Losowania maja częsciej z VI tierami. Czołgi premium V tieru to takie minimum aby zarobić kredyty na IX-X tier.Chociaż... T2 Light Tank (premium US II tieru) też można uzbierać na Mausa zarabiając 5-8k kredytów w co trzeciej bitwie...Wszystko zależy tylko od determincji i ilości wolnego czasu coś w rodzaju > NoLife wskazane.

Wątek poświęcony T-25.Został odświeżony.Nie chodzi już czy Scytian kupił ten czołg, czy nadal nie... Być może ktoś inny obecnie zastanawia się nad zakupem.Przedstawiłem tylko moje spostrzeżenia na temat tej "zarabiarki".

Odnawiam temat T-25.:)
Po 8.0 Pz-IV to prawie stockowy Pz III/IV. Chociaż ładniej wygląda (kwestia gustu).T-25.Nie zauważyłem jakiegoś z nerfienia. Nadal bardzo skuteczny czołg.
Kupiłem Churchilla,aby obiektywnie wypowiedzieć się na temat czołgów premium 5 tieru. Rozegranych nim 117 bitew,80 wygranych..(tylko randomy).Owszem "176mm" kadłuba i 88mm wieży "robi wrażenie na 5 tierze ,lecz tylko wrażenie.Działo penetracja> całkiem ok , uszkodzenia (bez komentarza) 56 DMG na 5 tierze HT.? 10-12 razy trafić w KW-1 aby go zniszczyć ? Nie polecam tego czołgu dla nowych graczy ,którzy nie znają ukształtowania terenu,nie znają miejsc gdzie mogą się ukryć przed artą wroga.Apteczka + narzędzia to podstawa w tym czołgu.Uwalone gąsienice,lub silnik = die.
Losowania> co 4-5 bitwa to 2-3 czołgi VI tieru po stronie przeciwnej.Nie jest to jak mówią mm max V tier.
To tyle w temacie T-25.:).

Ps. Nie ma tematu dla Churchilla. Napisałem tutaj. Churchill = Fun dla graczy co grają 9-10 tierem,taka odskocznia. Na razie T-25 górą.Ciekawe jak będzie z T14...

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.