kliknij aby powiększyć
1680x996 : 331 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Medale
1
Confederate - Wsparcie
WTF?? Jakie warunki?

christopher2012
Napisany 01 Sty. 2012 - 06:17
#1

użytkownicy
Opis mealu:
"Confederate
Zadaj obrażenia największej liczbie przeciwników, spośród swojej drużyny (co najmniej 6), którzy następnie zostaną zniszczeni przez jakiegoś sojusznika.
Jeżeli 2 lub więcej graczy, ma równą liczbę strzałów, medal otrzymuje ten, który zdobył więcej doświadczenia. Jeżeli liczba doświadczenia jest taka sama, medal nie zostaje przyznany."

Ale co jeszcze bo już wiele razy uszkodziłem 6 i ani ja, ani nikt inny nie dostał tego medalu. Ktoś wie o co chodzi?

p11k
Napisany 01 Sty. 2012 - 16:46
#2

użytkownicy
Musisz uszkodzić 6 przeciwników, którzy potem zostaną zabici przez Twoich towarzyszy. Jeśli nie zostaną zabici, bądź to Ty ich zabijesz to medalu nie dostaniesz.

antiochixv
Napisany 02 Sty. 2012 - 17:28
#3

użytkownicy
ja, grając P III/IV na Prochorowce uszkodziłem 8 stojąc na torach. Bitwa wygrana i medal jak się patrzy.

Palce
Napisany 08 Luty 2012 - 01:41
#4

użytkownicy
Su-5 to maszynka do zarabiania tych medali, chyba z 8 na niej ich dostałem. Działo z su-26 bo przy drugim tylko 14 pocisków na pokładzie, ponadto bitwy przeciwko 8 i 9 tierom. Czułem się bardziej jako uciążliwa mucha niż jeździec apokalipsy miotający gromami z nieba hehehe

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.