kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 1280 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Medale
1
Wittmann vs. Bolter

kania
Napisany 14 Gru. 2011 - 09:11
#1

użytkownicy
Cały czas mnie ciekawi dlaczego zmienili nazwe tego medalu, w końcu Bolter (według oficjalnych źródeł) miał tylko o jedn czołg więcej zniszcziny niż Wittmann(Bolter - 139, Wittmann - 138). A gdyby się trzymać mocno oficjalnych żródeł to chłopaki mają odpowiednio 5 i 4 miejsce na liście niemiecjkich asów pancernych i żaden z nich nie powinien firmować swoim nazwiskiem tego medalu.

1. Kurt Knispel ( s.Pz.Abt. 503 ) 168 zniszczonych


2. Walter Schroif ( s.SS-Pz.Abt. 102 ) 161 zniszczonych


3. Otto Carius ( s.Pz.Abt. 502 ) 150 zniszczonych


4. Johannes (Hans) Bolter ( s.Pz.Abt. 502 ) 139 zniszczonych


5. Michael Wittmann ( s.SS-Pz.Abt. 101 ) 138 zniszczonych


kurkusmaximus
Napisany 14 Gru. 2011 - 09:58
#2

administracja
Podobno Wittmann był w SS, a deweloperzy mają manię unikania wszystkiego co w jakimś stopniu kojarzyłoby się z nazistowskimi Niemcami.

Ktoś jeszcze pamięta jaki zrobił się burdel kiedy w miejsce emblematów nacji na czołgach pojawiło się logo World of Tanks?

kania
Napisany 14 Gru. 2011 - 11:21
#3

użytkownicy
a dokładnie służył w: 101 Batalion Czołgów Ciężkich SS

Haz111PL
Napisany 14 Gru. 2011 - 17:34
#4

użytkownicy
Prawdę mówiąc to gdzie służył nie ma dla mnie (w tym przypadku) jakiegoś znaczenia. Chodzi o to, że był asem pancernym - naprawdę dobrym w tym co robił i dlatego było odznaczenie sygnowane jego nazwiskiem. Wy też macie takie zdanie, czy raczej takie jak dewsi?

KruczoCzarny
Edytowany 27 Sty. 2012 - 12:20
#5

administracja
Jestem zdecydowanie przeciwny tej zmianie - to historia i należy o niej pamiętać, ale nie warto popadać w przesadę.

Samsi
Napisany 24 Luty 2012 - 00:30
#6

użytkownicy
Ja dalej mówię Wittmann, Bolter brzmi jak jakieś gorsze wyróżnienie. :D

RL89
Napisany 10 Kwie. 2012 - 12:46
#7

użytkownicy
Do Wittmanna czuje się respekt, bo wcale nie chodzi o ilość zniszczonych maszyn wroga, lecz o specyfikę działania.

Redmeer
Napisany 06 Maj 2012 - 11:01
#8

użytkownicy
Oraz o to, gdzie kto nabijał swoje killing spree.

Najwyraźniej widać różnice w lotnikach - zostać asem an zachodzie, gdzie walczyło się z dobrymi maszynami z dobrymi pilotami było wyczynem. Zgarnąć laury na wschodzie, gdzie byle czym latali piloci szkoleni tydzień...

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.