kliknij aby powiększyć
1920x1200 : 629 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Medale
1
As pancerny a konto premium

Apofis1974
Napisany 29 Wrze. 2012 - 19:24
#1

użytkownicy
Gram już jakiś czas na Wot i jak do tej pory udało mi się zdobyć odznakę asa pancernego tylko na jednym czołgu :( Czy gracze z kontami premium otrzymując 50% więcej doświadczenia za daną bitwę mogą "łatwiej" zdobyć tę odznakę? Np: bez premium mam 1000 punktów doświadczenia i odznakę mistrzowską I klasy, a z kontem premium 1500 punktów doświadczenia i odznakę asa pancernego za tę samą bitwę? Tak to działa?

Scytian
Napisany 29 Wrze. 2012 - 21:23
#2

użytkownicy
Nie premium nic nie daje do Asa pancernego, na szczęście. Na Asa musisz być lepszy niż 99% graczy grających danym czołgiem w ciągu ostatnich 2 tygodni chyba.

kurkusmaximus
Napisany 30 Wrze. 2012 - 11:08
#3

administracja
Raczej tygodnia, ale nie jestem pewien.

yuds
Napisany 30 Wrze. 2012 - 21:06
#4

użytkownicy
może ktoś wyjaśni o co kaman, lepiej niż "raczej"

markopolo
Edytowany 19 Sie. 2013 - 19:28
#5

użytkownicy
As pancerny
Zdobądź więcej doświadczenia w pojedynczej bitwie niż wynosi średnia z najwyższych zdobytych ilości doświadczenia przez innych graczy tym samym pojazdem w poprzednich 7 dniach.
Średnia dla tego odznaczenia wynosi: 99%

http://world-of-tanks.eu/czolgopedia_medale/

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.