kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 889 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Mapy
1
Komarin - wątek zbiorczy

kurkusmaximus
Napisany 13 Gru. 2011 - 18:50
#1

administracja
Temat służy do wyrażania opini na temat danej mapy oraz planowania, przedstawiania i opisywania taktyk.

mickey93
Napisany 13 Gru. 2011 - 23:58
#2

użytkownicy
hmm nie lubię tej mapy zawsze jest problem z taktyką trudno na niej się ukryć przed artylerią jak cię wyspotują to od razu spada na ciebie deszcz wrogich pocisków

Momosus
Napisany 14 Gru. 2011 - 00:10
#3

użytkownicy
Ja natomiast dostaje białej gorączki gdy widzę, jak team rozjeżdża się po flankach zostawiając "cypel" nietknięty... Siedząc w Arcie czy MT można prosić do bólu by po 4-5 min znów być w garażu bo bez tego pkt cholernie trudno jest się utrzymać.

mickey93
Napisany 14 Gru. 2011 - 00:34
#4

użytkownicy
ale dobrze że są bariery które uniemozliwjają medom i lightom wtargnięcie tam

Zoldrak
Napisany 14 Gru. 2011 - 06:32
#5

użytkownicy
Nieoficjalna nazwa tej mapy "Koszmaryn" doskonale oddaje moją własną opinie na jej temat. Nie znosze jej.

col_Kurtz
Napisany 16 Gru. 2011 - 20:22
#6

użytkownicy
Moim zdaniem najgorzej pomyślana mapa w grze. Malinowka-campinovka przy niej to majówka. Czasami rzucę na ogólny czat, skaczemy na flagi i następna bitwa. Hyh, z jakim uznaniem się to spotyka. Chyba nikt nie lubi tej mapy. Ja tę mapę bym tiknął - nie gram na niej. Albo się na niej campi pilnując flagi wroga, albo swojej... Gdy tylko ruszysz nieco dalej - trupem jesteś. Durny spot doskonale jest tutaj obnażony.

christopher2012
Napisany 01 Sty. 2012 - 06:29
#7

użytkownicy
mapa jak mapa, nie jest zła, czasami gra trwa mniej niż 2 minuty:)

jak dla mnie jest tylko jedna taktyka, za wszelka cenę wyczyścić środek, później spotować obrońców bazy, żeby arta i ci ze środka mogli ich powybijać, a następnie kapować bazę, jak ktoś się będzie wracał to czołgi stojące na środku szybko go zniszczą(oczywiście na swojej bazie tez trzeba kogoś zostawić).

mickey93
Napisany 13 Sty. 2012 - 17:47
#8

użytkownicy
tak tylko trzeba mieć zgrany team bo w przeciwnym razie albo na środek jedziesz sam albo wali się 8 czołgów za tobą
w pierwszym przypadku wykończy cię wroga arta + czołgi wroga na półwyspie
w drugim wpadniecie w pułapkę wroga bo prócz arty i czołgów na półwyspie będą was bić czołgi z boków mapy

s0ze
Napisany 19 Maj 2012 - 22:28
#9

użytkownicy
Najlepsza i najszybsza taktyka to masowy cap plus obrona wlasnej flagi. Jesli nie to bitwa trwa nieraz do 15 minut i jest to parszywe campienie. Nie lubie tej mapy chyba że gram artylerią.

RENAULTMAGNUM96
Napisany 20 Maj 2012 - 14:57
#10

użytkownicy
nie lubie jej i tyle ;)

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.