kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 569 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - USA
1
Perki do T28
Perki do T28

Lukq
Napisany 20 Maj 2012 - 16:51
#1

użytkownicy
Mam pytanie skierowanie do osób które grają na T28 i T95, jakie perki dać załodze na T28?

losewos
Napisany 20 Maj 2012 - 16:55
#2

użytkownicy
Jak do każdego td:-naprawa
-maskowanie
-towarzysze broni na pewno się przyda
-przyda się także coś na zwiększenie widoczności

Walter_NovotnyPL
Napisany 20 Maj 2012 - 18:49
#3

użytkownicy
naprawa? a po cóż ci na nim naprawa? Jako pierwszą umiejętność jakieś perki na widoczność a drugą kamuflaż.

Scytian
Edytowany 20 Maj 2012 - 19:04
#4

użytkownicy
Po co mu naprawa? A może po to żeby móc przeżyć po zerwaniu gąski?
Ja bym brał tak:
-naprawa/kamuflaż
-naprawa/kamuflaż(zależy co masz pierwsze)
-większa widoczność
-towarzysze broni

Lukq
Napisany 20 Maj 2012 - 19:34
#5

użytkownicy
A co myślicie o tym:
Dowódca 1 Zwiad 2 Naprawa 3 kamuflaż
Strzelec 1 Wyznaczony cel 2 naprawa 3 kamuflaż
Kierowca 1 hamowanie sprzeglem 2 naprawa 3 kamuflaz
ładowniczy 1 naprawa 2 kamuflarz 3 bezpieczne magazynowanie

i 4 towarzysze broni

??????????

Scytian
Napisany 21 Maj 2012 - 14:20
#6

użytkownicy
Jak dla mnie wydają się dobre. Ale przed ostateczną decyzją zobacz co te nowe perki tak naprawdę dają tutaj:
http://forum.worldoftanks.eu/i...iejetnosci-i-perki-w-liczbach/
Podane są tam dokładne liczbowe statystyki każdego skilla.

Walter_NovotnyPL
Napisany 21 Maj 2012 - 16:47
#7

użytkownicy
Sądzę, że szybko będzie zrobiony T95 w którym naprawa nie jest aż tak przydatna. W nim zrobiłbym ją jako trzecią umiejętność.

JudasHonor
Napisany 21 Gru. 2013 - 01:11
#8

użytkownicy
Perki dla załogi T28 wybierać najlepiej już pod T95. W T95 naprawa jest najważniejsza. Wszyscy będą ściągać Ci gąski, ponieważ nic innego raczej nie przebiją. Poza tym, należy się zastanowić nad perkami typu hamowanie sprzęgłem by szybciej obracać się i nie dać się zajechać od boków.

T95 jest wolny jak muł, największym problemem będzie i tak dojechać na czas. Tym czołgiem można jeździć tylko w określone punkty mapy, ponieważ stanowi on łakomy kąsek dla artylerii. W wąskich przejściach T95 jedzie przodem a inni strzelają zza niego.

Czytałem artykuł o tym czołgu.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.