kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1351 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - USA
1
M 37
Amerykańskie badziewie

Wujekhasz
Napisany 31 Sty. 2012 - 12:10
#1

użytkownicy
Czołem czołgiści czy ja mam wrażenie czy M37 to jakaś pomyłka zasięg... ma delikatnie mówiąc mizerny... Nie wiem czy inwestować w upgrade działa wiecie może czy to zwiększa zasięg ?

p11k
Napisany 31 Sty. 2012 - 23:16
#2

użytkownicy
Każda inna artyleria 3 tieru jest identyczna. Zabawa zaczyna się dopiero od 4.

Samsi
Napisany 02 Ma. 2012 - 10:56
#3

użytkownicy
Popieram p11k. Natomiast później są problemy z rofem, i trafianiem. Ja jak grindowałem su5 to się łapałem za głowę co za badziew, teraz jak popylam lepszą artą to su5 wydaje się być miodzio spammerem.

Herdox
Edytowany 10 Maj 2012 - 09:59
#4

użytkownicy
Nie wiem jak wy, ale ja dobrze wspominam M37. Upgrade działa jest wymagany do dobrej zabawy. Najlepsze bitwy miałem na M37 i cieszę się, że mogłem nim grać. Od 4 tieru rzeczywiście zaczyna się frajda. Mam teraz M41 z najlepszym działem i bardzo się cieszę, gdy czołgi 8 i 9 tieru padają pod moim ogniem:). Polecam M37, bo nie pożałujesz.

Wujekhasz
Napisany 13 Maj 2012 - 13:36
#5

użytkownicy
Wiem M37 jest fajne po ulepszeniu działa zasięg jest praktycznie na całą mapę. Teraz już M7 Priest :) też jest nie złe :) ale ogólnie wydaje mi się że M37 na równi z Wespą są najlepsze na III Tierze :)

iowa74
Napisany 18 Maj 2012 - 13:49
#6

użytkownicy
M37 fajną artą jest. Na tym tierze mamy ich 4: M37, Wespe, SPzII, i SU-26. Oprócz Wespe, wszystkimi się fajne gra, lecz każda ma inną specyfikę. Suczka szybkie przeładowanie, i skupianie, kosztem małych obrażeń i brakiem splaszu. SPzII pożądny kop, średnie skupianie, długie przeładowanie. M37 badrdzo długie skupianie, długie przeładowanie, za to ma największego kopa.
Wespe to porażka, przeładowanie i skupianie na poziomie M37 a kop mniejszy od Bisona !!! Jedyna jej zaleta to zasięg, dla innych art 3 tieru nieosiągalny.

Walter_NovotnyPL
Napisany 18 Maj 2012 - 16:27
#7

użytkownicy
Grałem PzII i Wespe i uważam, że Wespe jest obłędnie dobra. Czy ty na pewno mówisz o Wespe?

Wujekhasz
Napisany 26 Wrze. 2012 - 16:47
#8

użytkownicy
Też grałem Wespe i było znośnie zawsze się coś rozwaliło czasem nawet z 4 tanki :) wiec wspominam miło :) ale jak to w życiu każdy ma prawo do własnej opinii i ja je oczywiście szanuję :)

yaroo_p
Napisany 12 List. 2012 - 08:32
#9

użytkownicy
No tak artki do V tieru szału nie robią.Zaleta to krótki czas ładowania i celowania niestety celność musi tu być 100% towa bo splesz właściwie nie istnieje.Uwielbiam artki i tak naprawdę najlepszym wyborem są VIki jeśli chodzi przychody.Podzielam twoją opinie "Wujekhasz" ja też nie nawidziłem tej M-ki.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.