kliknij aby powiększyć
1024x768 : 227 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - USA
1
Zdjąłem radio z Amerykanów i wyszło na plus.
MM

JudasHonor
Edytowany 09 Gru. 2013 - 16:06
#1

użytkownicy
Otóż, zdjąłem topowe radia z czołgów: M4 Sherman, T32, AT25, Hellcat, T20 i MM jest znacznie bardziej łaskawe w losowaniach.

Wcześniej nie dało się grać T20, AT25, bo w 90% przypadkach rzucało na 3-4 czołgi z IX tieru, full VIII i tylko parę z VII. Teraz mam większość bitew z połową z VIII tieru, druga połowa VII a czasem zdażają się nawet takie, gdzie nie ma wyższego tieru.

T32 w 90% losowań padał na X tiery i mnóstwo IX, teraz w większość bitew to co najwyżej IX tier.

Hellcat i Sherman także znacznie poprawił MM. Normalnie już chciałem sprzedać Hellcata bo nie dało się grać.

Oczywiście problem z balansem zawodników w drużynach nadal pozostaje.

Być może waga czołgu to nie tylko jego typ, model ale także moduły. I przy dobrym radiu, taktuje dany czołg jako scout dla wyższych tierów.

Zauważyłem, że czołg nie wymaksowany trafia zwykle na ten sam tier co on sam. Miałem całe serie bitew V tierowych moim nowym KV-1. Sytuacja zmieniął się diametralnie po zakupie topowego działa, zaczęło często rzucać na VI tiery i czasem nawet na VII.

Polecam po zmianie radia poczekać z 30 minut, bo nie wiem czy waga czołgu jest obliczana w czasie rzeczywistym, czy powiedzmy co jakiś czas. Jestem ciekaw Waszych spostrzeżeń na ten temat.

P.S
Nie oczekujcie cudów, MM będzie lepszy ale nie idealny. Nie będziecie losowani tylko na swoje tiery ale odczujecie, że wyższych tierów jest mniej i rzadziej na nie wpadacie. A to na pewno ma znaczenie.

yaroo_p
Napisany 10 Gru. 2013 - 10:06
#2

użytkownicy
Coś w tym jest ja też już dawno zauważyłem że im bardziej maxuje pojazd tym gorzej wypadam. Oczywiście nie jest tak zawsze ale moje szanse na wylądowanie w czołówce graczy są znacznie mniejsze. Choć są pojazdy które nie zależnie od stopnia modyfikacji zawsze wypadają w dole np. ELC AMX ale to akurat skaut więc taka jego rola :)Podobnie jest z bitwami im mam dłuższą serie wygranych danym pojazdem tym trudniej wypaść w czołówce stawki. Pora dnia też ma ogromne znaczenie np. grając V w dzień a późną nocą w dzień zdecydowanie łatwiej wpaść w koszyk swojego poziomu. Pewnie dlatego że o np. 1 w nocy dzieciarnia już śni o jutrzejszych zwycięstwach a na pola bitew wyjeżdżają poważne maszyny VIII-X tieru.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.