kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 476 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - USA
1
T54E1

markopolo
Napisany 19 Sie. 2013 - 15:29
#1

użytkownicy
Jaka jest opina posiadaczy, jakie ma zalety, wady i czy wart jest swojej ceny.Lub lepiej kupić co innego.

sylwester11PL
Napisany 25 Sie. 2013 - 15:24
#2

redaktorzy
Czołg jest ładny i fajny.
Niestety po zakupie masz mordor z pierwszym działem. Ilość pocisków wzrasta do 5 ale i tak problemy z przebiciem. Co do kolejnego działa to jest miodne z obrażeniami ale ma znowu 4 pestki i penetrację na poziomie 210. Celuje długo i nie jest zbyt celne więc załoga na 100% oraz z modułów to wentylacja, stabilizator oraz szybsze celowanie.
Ja dałem perki głównie do działa, bo mnie trochę wkurzała celność. Po takim zastrzyku "wspomagaczy" jest na prawdę super ; D

Pancerz to ma taki sobie, wieża potrafi czasami odbić ale generalnie nie ma co liczyć na niego :)

Jeśli chodzi o magazynki to lepiej francuzi wypadają ale amerykanie mają coś w sobie. Mi się podoba ale jak mówiłem, działo jest wkurzające. Czas ładowania to bodajże 33s.

markopolo
Napisany 24 Wrze. 2013 - 00:32
#3

użytkownicy
Co oznacza wyrażenia perki głównie ?.

sylwester11PL
Napisany 26 Wrze. 2013 - 20:57
#4

redaktorzy
markopolo,
umiejętności załogi nastawiłem głównie dla działa. Perki to w skrócie umiejętności załogi :)

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.