kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 784 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - USA
1
Nowa linia medów USA.Teorie spiskowe
Parę słów o tym co zaobserwowałem.

seboran
Napisany 04 Sie. 2013 - 22:27
#1

użytkownicy
Pomyślałem że miło będzie się podzielić moimi spostrzeżeniami z innymi.Mianowicie jak wiadomo lajciki od dłuższego czasu są w ciekawy sposób przerabiane.A tu leoś i vk na wyższy poziom wskoczyły,a tutaj zmiana amxa 12t na ELC,aż w końcu zamiana t50-2 na MT-25.Sytuacja teraz wygląda tak:
Każdy legendarny spotter został zmodyfikowany/usunięty i wymieniony i został przesunięty na 6 poziom.Tylko że został nam Chaffe.Jest jedynym z szybkiej trójki który został na 5tym poziomie i nie został zmodyfikowany.Jaka jest sytuacja tego czołgu-Nie za szybki w porównaniu z resztą,chora wieża i mocne działo.Nie wiem jak według was ale mi nigdy nie pasował do roli takiej typowej wyścigówki do spottowania...

WG został jeszcze jeden czołg do zmodyfikowania z tej trójki.Tylko co z nim zrobić?
Prędkości mu podnieść nie mogą.Historia nie jest po ich stronie.Jedyne co mogą zrobić to zrobić z niego normalny czołg jakim jest w drzewku brytyjskim Crusader.Już są plany usunięcia jego chorej wieży i co za tym idzie najlepszego działa.No ale jak.Droga donikąd? Do zwykłego czołgu? O nie nie nie.
Dlatego też podejrzewam że z Chaffiego będzie szła druga linia medów.Co o tym myślicie?

Franio
Napisany 06 Sie. 2013 - 13:30
#2

użytkownicy
Wydaje mi się, że Chaffie będzie zostawiony tak jak jest teraz, czyli będzie pełnił rolę przejścia z linii lekkich/medów na artylerie. Nie jest on raczej tak skutecznym scoutem jakim był T-50-2, wiec myślę, że zostanie na V tierze bez nerfa. W drzewku amerykańskim są już dwie linie medów i tylko jedna ciężkich, wiec jeśli już będą dodawać gałąź, to właśnie obstawiałbym linie HT, która mogłaby wychodzić od M4A3E2.

zulko
Napisany 07 Sie. 2013 - 15:34
#3

użytkownicy
Linia HT odpada - USA miały mało ciężkich czołgów dlatego stara linia wyglądała tak dziwnie, a magazynkowa ścieżka wiedzie przez medy do heavy. Jeśli miałaby dojść nowa linia to prawdopodobnie medy zawierające T95 Medium, T54E2 - w kliencie gry są miniaturki obu. Mogą wprowadzić też ponownie T23, albo kolejnego (4 w grze, 2 z rodziny) Pattona M47 (WG lubi kopiuj + wklej). Miło byłoby także gdyby następcą Chaffeego w drzewku był M41 Walker Bulldog, a następnie mało realny Sheridan.

seboran
Napisany 07 Sie. 2013 - 18:23
#4

użytkownicy
Linia ciężkich jest bardzo odległym pomysłem ponieważ nie ma czołgów i trzeba byłoby ostro kombinować.Trzeba byłoby się bawić z TSami a o nich praktycznie danych nie ma.A za to jest bardzo dużo medów właśnie.I Sheridana nie wprowadzą bo został wyprodukowany w celu używania działa z pociskami naprowadzającymi i mimo że jeszcze się trzyma do rocznika 69 to ma już pociski tego typu które są zakazane.

zulko
Napisany 07 Sie. 2013 - 18:35
#5

użytkownicy
Dlatego właśnie uważam Sheridana za mało prawdopodobnego. Nawet gdyby do gry wprowadzić Sheridana bez pocisków kierowanych byłby on ciężki do zbalansowania. Jeśli macie jakieś inne propozycje tanków do wprowadzenia to piszcie.

seboran
Napisany 07 Sie. 2013 - 20:02
#6

użytkownicy
Tutaj Czesi zrobili sobie drzewka jakie mogłyby być:
http://i1163.photobucket.com/a...ericanTankTree_zps9567f49b.png
Można tam wyszukać pewnych czołgów o których istnieniu się nie wiedziało i dopasować.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.