kliknij aby powiększyć
1280x800 : 468 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - USA
1
T26E4 w 8.7
Jak się sprawuje po update

arli89snk
Napisany 12 Lip. 2013 - 20:53
#1

użytkownicy
Witam

Nie chcę czytać tych kilkset postów bo tyle jeste tam przeciwieństw że głowa mała. Dlatego proszę was abyście się podzielili swoimi bardzo zwięzłymi komentarzami na temat SP po updtacie. Jak wam się gra z pogorszonym pancerzem (i czy wogóle to jedyna zmiana) oraz czy wiadmo już konkretnie jak będzie można odzyskać golda wrazie czego.

Z góry dziękuje za odzew. Pozdrawiam wszystkich czołgistów ;)

Lincz
Napisany 13 Lip. 2013 - 02:55
#2

użytkownicy
Dzięki za pozdrowienia.

yaroo_p
Napisany 19 Lip. 2013 - 09:52
#3

użytkownicy
Jak na razie to świetna maszyna za rozsądne Goldy bo nadal mamy v 8.6 . Mam nadzieje ze patch do 8.7 aż tak mocno nie osłabi tego pojazdu. Może WG pomyśli i zabierając kąt pancerza doda kilka km/h jako rekompensatę . Zresztą dziwi mnie postępowanie WG. To tak jakbym kupił dziś nowe auto u dilera zapłacił za nie uzgodnioną kwotę o oni np. we wrześniu zdemontowali mi klime twierdząc że lato się skończyło a klima to jednak zbyt wiele jak za auto w tej cenie . Ruskie realia :)

Assire
Napisany 20 Lip. 2013 - 00:42
#4

użytkownicy
Plotką jest, że SP dostanie lepsze działo, przynajmniej tyle się dowiedziałem na stoisku WG w Darłowie. Kombinują też w jaki sposób rozwiązać metodę sprzedaży SP za golda.

Kingofworldss
Napisany 20 Lip. 2013 - 01:01
#5

użytkownicy
Hmm poprawa działa. To by była dobra rekompensata za zabrany pancerz. Jeżeli tak się nie stanie to nadejdzie czas na sprzedanie sp i dołożenie trochę golda na t34

yaroo_p
Edytowany 20 Lip. 2013 - 09:09
#6

użytkownicy
Kurcze ja tam nie wiem ale do działa nie mam większych zastrzeżeń .Pewnie że nie jest to działo z T34 (którego też posiadam)ale daje rade. Prędkość jest największą wadą tego pojazdu bo wolniejszy jest od większości HT. Sam lubię polować na SP artką bo zanim się przemieści to chociaż spleszem a dostanie.

arli89snk
Napisany 22 Lip. 2013 - 17:36
#7

użytkownicy
Wiecie najgorsze w tym wszystkim jest to, że nerfią SP powołując się na hiostorię i realia, że SP miał w rzeczywistości o 12 stopni mniej pochyły pancerz. NO OK !!! Ale miał też działo które bez problemu przebijało 250mm pancerza z 500m , na aż takiego rzecz jasna nie mogą zrobić w grze ale miło by było gdyby dołożyli trochę tej penetracji. Pozatym ten w czołg jeździł bez problemu 40-50 km/h a tu mu specjalnie dali słaby silnik, który tak naprawdę nigdy nie był zamonotwany w SP. Panowie z wargaming powinni się ogarnąć i jeżeli czołg jest za dobry to nie go pogarszać a najwyżej podnieść jego cenę, zostawiając innym to co kupili, bo takie są prawa rynku.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.