kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 615 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - USA
1
7200 golda
teraz czy w innej aktualizacji

Ulquiorra
Napisany 19 Czer. 2013 - 15:18
#1

użytkownicy
http://worldoftanks.eu/pl/news/46/premium-vehicles-changes-86/ nie bardzo to rozumiem czy t26e4 sprzeda się za golda teraz czy w później

Kingofworldss
Napisany 19 Czer. 2013 - 23:10
#2

użytkownicy
Będzie go można sprzedać przy ponownym wprowadzaniu go do sklepu, prawdopodobnie przy następnej aktualizacji.

yaroo_p
Napisany 20 Czer. 2013 - 15:04
#3

użytkownicy
Czyli nic nowego po prostu spiepszą co dobre. Nie wiem jak wam ale mi to zaczyna przypominać sytuację jak z Typem swojego czasu :(

pat01999
Napisany 21 Czer. 2013 - 21:47
#4

użytkownicy
Byłoby fajnie gdyby wprowadzili Typ'a z powrotem choć na chwile sprzedałbym Persa w cholerę i kupił Typka:D

yaroo_p
Napisany 22 Czer. 2013 - 13:55
#5

użytkownicy
pat01999@ Też chętnie bym nabył Typa59 do swojego garażu. Oczywiście S.P. zostaje mimo tych zmian. To doskonała maszyna mimo niskiej prędkości

Remx
Napisany 12 Lip. 2013 - 11:59
#6

użytkownicy
Witam

Wiem że temat ma już trochę czasu ale mam pytanko czy inne Premium Tanki też można sprzedawać tak aby odzyskać gold ?

Chodzi mi o to że chce zakupić T34 ale nie wiem czy jest mi on pisany i w rezultacie bym go sprzedał jakby nie pasował.

Dziękuje

Lincz
Napisany 12 Lip. 2013 - 12:38
#7

użytkownicy
@UP

zapraszam na serwer testowy. btw: gold mozna odzyskac pod warunkiem ze, nie zagrales nim bitwy

;f

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.