kliknij aby powiększyć
1680x996 : 319 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - USA
1
T26E4
Zakup -nie HT

yaroo_p
Napisany 17 Ma. 2013 - 20:19
#1

użytkownicy
Witam.Posiadam kilkanaście tysi Golda i zastanawiam się właśnie nad zakupem pojazdu Premium.Posiadam już T34 ale to pojazd HT a nie powiem lubie od czasu do czasu polatać czymś szybszym np.T-54.Zastanawia mnie T26E4.Jak sprawuje się jako pojaz średni jego zwrotność szybkość i celność w praktyce skuteczność działa itp.Proszę o opinie posiadaczy lub znawców tego pojazdu ewentualnie inne propozycje VII i VIII-go tieru.Hm.. a może poczekać na rozwój drzewka chińskiego z nadzieją że pojawi się ponownie Typ jako Premium ?

Assire
Napisany 17 Ma. 2013 - 22:03
#2

użytkownicy
Jako pojazd średni, hmm, jest wolniejszy na prostym niż T34, lepiej się obraca i ma lepszy pancerz. Tyle jeśli chodzi o jego "sredniość"
celność działa z załogą na 100% jest taka, że spokojnie można sobie dać radę z innymi 8 tierami waląc im w weakspoty z 100-200m.
Jeśli chcesz meda, to zapomnij o SP, kup sobie tego francuza 8 tieru, znacznie szybszy, ale bez pancerza, z trochę lepszym działem.

Franio
Napisany 17 Ma. 2013 - 22:20
#3

użytkownicy
O Typa teraz jest bardzo ciężko, praktycznie jedyna możliwość by go zdobyć to wygrać w którymś z konkursów. Sam zawsze chciałem go mieć, ale wybrałem T34 z czego w sumie jestem bardzo zadowolony.

Jak szukasz meda, to może Panther M10? Nie mam go, ale czytałem dużo dobrych opini o nim i pojeździłem troche na tescie. Szybki nie jest, ale napewno szybszy od SP. W sumie bardzo podobny normalnej Panterki, taki mobilny snajper :)
SP bym nie polecał, bo jego pancerz przestał być zaletą. Praktycznie już każdy gracz wie, że trzeba go walić w te karabinki na wieży, a w to wchodzi mu wszystko i łatwo w to trafić ;p

Fiks11
Napisany 18 Ma. 2013 - 19:48
#4

użytkownicy
Osobiście posiadam super pershinga. Bardzo mi się on podoba. Ale do rzeczy przedstawię jego wady i zalety (według mnie).
Zalety:
- pancerz. Jest on przeciwkumulacyjny. Potrafią się odbić nawet 8 tiery TD.
- Bardzo dobry stosunek zarobków do jego ceny. Wystarczy 1000 zadanych obrażeń i z premką masz na czysto 50K. Bez premki z tymi obrażeniami zarobisz ok. 20K.
Wady:
- Przede wszystkim wolny. Stajesz się celem dla artylerii.
- Ma rozpoznawalne weakspoty.

Ogólne porady:
Osobiście polecam kupno tego czołgu. Nie bój się wyjeżdżać na przeciwników całym czołgiem. Wystawiając wieżę musisz liczyć się z tym, że mogą przebić twoje włazy dowódcy. Często zygzakuj, ruszaj się tak aby nie mogli trafić w twoje weakspoty. Chowają się przed artylerią. A strzelając z działa celuj tylko w czułe punkty. Musisz pamiętać, że masz tylko 90 mm kaliber i słabą penetrację.
Mój rekord zarobku był z premką 100K, więc naprawdę polecam.

trophy3
Napisany 20 Ma. 2013 - 10:56
#5

użytkownicy
Posiadam SP oraz Type59.Każdym gra się inaczej.SP jak już pisali poprzednicy jest wolny,a działo ma celne.Atutem jest gruby pancerz z przodu.Moim zdaniem 7200golda za niego nie jest wygórowaną ceną i warto go mieć,bywają nim czasem totalne klapy (otwarta mapa+dużo arty),ale jak trafisz na rozgrywkę w mieście(himmelsdorf ruinberg ensk linia zygfryda) to można nieźle zadać obrażeń i zarobić.

yaroo_p
Edytowany 20 Ma. 2013 - 18:45
#6

użytkownicy
Dziękuje wszystkim za opinie.Jeszce nie jestem w pełni przekonany do niego bo miałem nadzieję że te przędkość w danych to jakaś pomyłka ale niestety to jednak fakty.
A swoją drogą nie sądzicie iż po wycofaniu typa tak naprawde nie wprowadzono nic aby zatkać tą dziure.Brakuje prawdziwego średniaka VIII teru za Gold.Hm.. Wergaming kiedyś obiecał że usuwa typa59 bo psuje zdrową rywalizacje ale też wspomniał że być możę w przyszłości powróci jako premium.Mam nadzieje że ta przyszłość to wprowadzenie Chińskiego drzewka.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.